Mondi Mutfak Masa Sandalye Takımları ve Fiyatları

11.060 views

Mutfaktaki vakitlerinizin su gibi akmasını istiyorsanız, kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir mutfağa sahip olmalısınız. Sizin için her yönden mükemmel olan mutfak modeli için belirli kriterler vardır. Şıklıktan da öte dikkat etmeniz gereken ayrıntılar… Elbette ki böyle mutfak modellerine sahip olmak kolay değildir. Çoğu mobilya mağazasında da bir özelliğe dikkat edilirken diğeri göz ardı edilmiştir.

twist mondi mutfak masa sandalye takımı

Twist mutfak masası takımı fiyatı: 2.151,00 TL

matris mondi mutfak masa sandalye takımı

Matris mutfak masa sandalye takımı fiyatı: 2.535,00 TL

diana mondi mavi mutfak masa sandalye takımı

Diana mavi mutfak masası takımı fiyatı: 4.395,00 TL

diana mondi mor mutfak masa sandalye takımı

Diana mor mutfak masası takımı fiyatı: 4.395,00 TL

Halbuki o bir gözardı edilen şey bile zamanla sizi mutfağınızdan soğutmaya yetecektir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için ilk olarak mutfağınızın kalitesini düşünmelisiniz. Çünkü ne kadar şık olursa olsun kalitesiz bir mutfak zamanla eski görünümünü kaybedecektir. O yüzden ucuz olana değil kaliteli olana yönelin. Üstelik Mondi sayesinde indirimleri takip ederek en kaliteli mobilyalara en ucuz fiyata sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

silva mondi beyaz mutfak masa sandalye takımı

Silva beyaz mutfak masası takımı fiyatı: 2.572,00 TL

silva mondi siyah mutfak masa sandalye takımı

Silva siyah mutfak masası takımı fiyatı: 2.572,00 TL

kardelen mondi mutfak masa sandalye takımı

Kardelen mutfak masası takımı fiyatı: 3.365,00 TL

iris mondi mutfak masa sandalye takımı

İris mutfak masası takımı fiyatı: 3.743,00 TL

lilyum mondi mutfak masa sandalye takımı

Lilyum mutfak masası takımı fiyatı: 2.825,00 TL

dream mondi mutfak masa sandalye takımı

Dream mutfak masası takımı   

 

Mondi Mobilya Mutfak Masaları Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Mondi 2021 mutfak masa modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size sunduğumuz 2020 mondi mutfak masası modelleri ve fiyatları güncel olamayabilir. Artan maliyetlere fiyatlar da artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

Mondi yuvarlak masa sandalye indirimli kampanya fiyatı: 616 TL. Bu fiyattan 12 taksit seçeneğiniz de bulunuyor. Firma modelin farklı renklerini kataloğuna katmamış. Yuvarlak yemek masası almak isteyenler için ideal olan bu yemek masası ufak mutfaklar için birebirdir.

Mondi Mutfak Modelleri

Mondi 2021 mobilya mutfak modelleri bambaşka bir havayla geldi.Bütün tarz ve zevklere hitap eden modelleriyle toplumun her kesiminden insanın kalbini kazanmayı başardı. Yeni trend olan ve ilk kez Mondi kalitesiyle sunulan bu mutfak modellerinin en büyük özelliği adeta elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmaması olacaktır.

2021 teknolojisiyle üst düzey konfor gözetilerek üretilmiş olan mutfakları görünce bu zamana kadar görüp de şık bulduğunuz mutfak modellerinin aslında bir hiç olduğunu anlayacaksınız. Siz de mutluluğunuzu  ve rahatınızı daha fazla ertelemeyin ve size en yakın Mondi mobilya mağazalarından birine gidin. 2021’le birlikte aranıza katılan ve Mondi vitrinlerinde yerini alan bu mutfak modellerinin fiyatı ise 4000 ile 9000 tl arasında değişiyor.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın