Mondi Mutfak Masa Sandalye Takımları ve Fiyatları

13.390 views

Mutfaktaki vakitlerinizin su gibi akmasını istiyorsanız, kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir mutfağa sahip olmalısınız. Sizin için her yönden mükemmel olan mutfak modeli için belirli kriterler vardır. Şıklıktan da öte dikkat etmeniz gereken ayrıntılar… Elbette ki böyle mutfak modellerine sahip olmak kolay değildir. Çoğu mobilya mağazasında da bir özelliğe dikkat edilirken diğeri göz ardı edilmiştir.

 

twist mondi mutfak masa sandalye takımı

Twist mutfak masası takımı fiyatı: 6.462,00 TL (03.09.2022)

 

matris mondi mutfak masa sandalye takımı

Matris mutfak masa sandalye takımı fiyatı: 7.293,00 TL (03.09.2022)

 

silva mondi beyaz mutfak masa sandalye takımı

Silva beyaz mutfak masası takımı fiyatı: 9.016,00 TL (03.09.2022)

 

silva mondi siyah mutfak masa sandalye takımı

Silva siyah mutfak masası takımı fiyatı: 9.016,00 TL (03.09.2022)

 

diana mondi mavi mutfak masa sandalye takımı

Diana mavi mutfak masası takımı

 

diana mondi mor mutfak masa sandalye takımı

Diana mor mutfak masası takımı

Halbuki o bir göz ardı edilen şey bile zamanla sizi mutfağınızdan soğutmaya yetecektir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için ilk olarak mutfağınızın kalitesini düşünmelisiniz. Çünkü ne kadar şık olursa olsun kalitesiz bir mutfak zamanla eski görünümünü kaybedecektir. O yüzden ucuz olana değil kaliteli olana yönelin. Üstelik Mondi sayesinde indirimleri takip ederek en kaliteli mobilyalara en ucuz fiyata sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

kardelen mondi mutfak masa sandalye takımı

Kardelen mutfak masası takımı

 

iris mondi mutfak masa sandalye takımı

İris mutfak masası takımı

 

lilyum mondi mutfak masa sandalye takımı

Lilyum mutfak masası takımı

 

dream mondi mutfak masa sandalye takımı

Dream mutfak masası takımı

 

 

Mondi Mobilya Mutfak Masaları Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Mondi 2022 mutfak masa modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size sunduğumuz 2022 mondi mutfak masası modelleri ve fiyatları güncel olamayabilir. Artan maliyetlere fiyatlar da artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

 

Mondi yuvarlak masa sandalye. Firma modelin farklı renklerini kataloğuna katmamış. Yuvarlak yemek masası almak isteyenler için ideal olan bu yemek masası ufak mutfaklar için birebirdir.

 

Mondi Mutfak Modelleri

Mondi 2022 mobilya mutfak modelleri bambaşka bir havayla geldi. Bütün tarz ve zevklere hitap eden modelleriyle toplumun her kesiminden insanın kalbini kazanmayı başardı. Yeni trend olan ve ilk kez Mondi kalitesiyle sunulan bu mutfak modellerinin en büyük özelliği adeta elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmaması olacaktır.

 

2022 teknolojisiyle üst düzey konfor gözetilerek üretilmiş olan mutfakları görünce bu zamana kadar görüp de şık bulduğunuz mutfak modellerinin aslında bir hiç olduğunu anlayacaksınız. Siz de mutluluğunuzu  ve rahatınızı daha fazla ertelemeyin ve size en yakın Mondi mobilya mağazalarından birine gidin. 2022’le birlikte aranıza katılan ve Mondi vitrinlerinde yerini alan bu mutfak modellerinin fiyatı ise 6000 ile 9000 tl arasında değişiyor.

 

 

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın