İkea Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

2.830 views

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bahçeler müstakil ev tercih edenlerin en önemli kriteridir. Çünkü iş dönüşü veya yorgun geçen bir günün dinlenme mekanı olan bahçeler kişiye huzur vermektedir. Ayrıca şöyle bir durumda söz konusudur bahçe demek toprak demektir toprak demekse stres ve huzursuzlukların giderilmesidir. Bahçedeki çiçekler, sebzeler ve ağaçlar kişi için huzur vermekte aynı zamanda vücuttaki negatif elektriğin atılması demektir. Bahçede bulunan çardakta dinlenmek veya mobilyalarda oturmak her zaman güzel zaman geçirmek demektir. Bu yazımızda bahçede kullanılabilecek olan bahçe mobilyalarını ele alarak ev sahiplerinin bahçelerini değerlendirme düşüncelerine yardımcı olmak istiyoruz. Yazımız İKEA Mobilya ürünlerinden oluşacaktır umarız faydalı olur.

İKEA Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

gubbon ikea sallanan sandalye

Gubbon Sallanan Sandalye 549 TL

bondholmen ikea tekli gri koltuk

Bandholmen Tekli Koltuk 1.159 TL

sollerön ikea tabure

Sollerön Tabure 480 TL

bondholmen ikea sehpa

Bandholmen Sehpa 699 TL

ınnerskar ikea puf

Innerskar Puf 349 TL

ınnerskar ikea puf iskeleti

Innerskar Puf İskeleti 230 TL

sollerön kolçak

Sollerön Kolçak 750 TL

applarö ikea sehpa

Applarö Sehpa 629 TL

APPLARO kolcaklı sandalye kahverengi

Applaro tekli sandalye (63 X 80 cm)

Sollerön köşe koltuk 1.150 TL

 

SOLLERÖN tekli koltuk, kahverengi

İKEA Mobilya bahçe Mobilyalarından APPLARO

Resimden de anlaşılacağı üzere oldukça sade ve kullanışlıdır. Ürünün arka kısmı 5 farklı şekilde ayarlanabiliyor. Oldukça basit şekilde katlanılabilir ve kaldırılabilir. Ürüne istediğiniz tarz, desen ve renkte minder ekleyerek rahatlığı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu ürüne de dayanıklılığının arttırılması amacı ile ahşap üzerine birkaç kat boya sürülmüştür bu sayede uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

SOLLERÖN sehpa, kahverengi 630 TL

APPLARÖ sehpa, kahverengi 629 TL

SOLLERÖN 4’lü köşe kanepe ve tabure, kahverengi

SOLLERÖN 3’lü kanepe ve tabure, kahverengi

SOLLERÖN 2’li kanepe, kahverengi

APPLARÖ tabureli koltuk, kahverengi

 

APPLARÖ 4’lü oturma grubu, kahverengi

SALTHOLMEN
yemek masası ve sandalye seti, bej-ytterön mavi

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları çeşitlerinden APPLARO

Oldukça sade ve kullanışlı olan bu model bahçenizde şık duracaktır. Doğal ahşap yapısı ise tasarımı tamamlamaktadır. Ürüne farklı oturma ürünlerini dahil ederek kendi dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Mobilyaların minderleri iki taraflıdır ve her iki yüzü de kullanışlıdır bu anlamda minderler de uzun ömürlüdür. Ürünün kılıflarının yüzeyi makinede kolayca temizlenebilir ayrıca farklı boyut, renk ve desendeki minderler ile tasarımı zenginleştirebilir daha rahat veya daha farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ürünün mobilya kısmının dayanıklılığı ve kullanım süresinin uzatılması için ürünün yüzeyine birkaç kat ahşap boyası sürülmüştür.

 

İKEA Mobilya bahçe Mobilyalarından tekli APPLARO model koltuk

Oldukça rahat ve geniş olan bu ahşap tekli koltuk tam aradığınız şey olabilir. Ürünün dayanıklılığının arttırılması amacıyla tıpkı diğer bahçe mobilyalarında olduğu gibi ahşabın üzerine birkaç kat şeffaf boya sürülmüştür bu sayede oldukça uzun süre kullanabileceksiniz. Ürünün minderi çift yüzlüdür ve iki tarafı da kullanılabiliyor. Bu sayede minderler de uzun süre kullanılabilir ayrıca çamaşır makinesinde de kolayca yıkayabilirsiniz bu şekilde temizlik derdinden de kurtulmuş olursunuz. Tekli koltuğun yanında kullanılabilecek olan bahçe mobilyaları alarak kendi kombininizi kolayca oluşturabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları ürünleri APPLARO / HALLÖ modeli

Basit, kullanışlı ve sade olan bu model bahçenizde veya geniş verandanızda oldukça şık duracaktır. Ürüne farklı bahçe mobilyaları ekleyerek zevkinize uygun takım oluşturabilirsiniz mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Bu üründe de ahşap üzerinde birkaç kat şeffaf boya bulunur bu sayede kullanım ömrü oldukça uzundur. ÜRünün minderlerinin çift tarafı kullanılabilir ayrıca minder yüzeyleri kolayca çıkarılır ve makinede yıkanabilir. Ürüne ek olarak istediğiniz tarzda minderler ekleyerek hem rahatlığı arttırabilirsiniz hemde görüntüyü değiştirebilirsiniz. Ürünün ölçüleri ise
Genişlik 223 cm
Derinlik 80 cm
Oturma yüksekliği 36 cm
Yüksekliği ise 73 cm

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları ürünleri APPLARO / HALLÖ modeli

Oldukça geniş ve büyük olan bu modeli geniş bahçeli büyük aileler için tavsiye ediyoruz. 6 kişilik oturma kapasitesine sahip olan model oldukça uzun ömürlü ve kullanışlıdır özelliklerine gelecek olursak bu modelde tıpkı öncekiler gibi uzun ömürlü ve pratiktir.


KARLSÖ
çardak, beyaz

APPLARÖ
sandıklı bank, kahverengi

RAMSÖ
güneş şemsiyesi, turkuaz-açık bej

SOLLERÖN
tabure, kahverengi
402TL

RESÖ
çocuk piknik masası, gri-kahverengi
291 TL

FREDÖN
hamak, bej

RISÖ
hamak, kavuniçi

YTTERÖN
sandalye minderi, mavi

TARNÖ
katlanabilir masa ve sandalye seti, akasya-ytterön mavi

SALTHOLMEN
katlanabilir masa ve sandalye seti, bej

TARNÖ KATLANABİLİR MASA  ve  LACKÖ MASA VE SANDALYE TAKIM

GRASLÖK
saksı, galvanizli

SOCKER sulama kabı, galvanizli

SKURAR asma saksı, beyaz

ASKHOLMEN
çiçeklik, gri-kahverengi

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın