Yataş Mobilya (Enza Home) Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

6.199 views

Ev dekorasyonu deyince ilk akla gelen firmalardan biri olan Yataş mobilya yeni ürünleri ile karşımızda. 2021 yılına güzel ve estetik görüntüleri ile dikkat çeken köşe koltuklarıyla Yataş Mobilya bu yıl iddialı görünüyor. Yataş Mobilya sadece yatak odası modelleri değil oturma gurubu, köşe koltuklar ve koltuk takımları ile de hayatımızın içinde yer alıyor. Yataş Mobilya’nın yataklarından sonra en çok beğeni kazandığı ve takip edildiği ürün Yataş Mobilya Köşe koltuk takımları oluyor.

Yataş Mobilya köşe koltukları 2021

Enza Köşe koltuk

Aslında Yataş köşe koltukları hepinizin bileceği üzere Enza home olarak satışa çıkmıştır. Bu sebeple buradaki modeller de Enza Mobilya köşe koltuk takımlarıdır.

smart yataş köşe takımı

SMART Köşe Takımı 3.795 TL

smart l yataş köşe takımı

SMART L Köşe Takımı 4.995 TL

TORONTO KÖŞE TAKIMI
4245TL

POLKA KÖŞE TAKIMI

MAYFAIR KÖŞE TAKIMI

Enza Home Köşe Takımı Modelli Ayda

Ayda Köşe Takımı
Yılın dört mevsiminde bile kullanılabilecek olan bir kumaşa sahip olan Ayda Köşe Takımı, oldukça konforlu olan berjerleri ve lake ahşap sehpaları ile evinize bambaşka bir hava katacak.

Martha köşe takımı 3.695 TL

ROSA köşe takımı

ARTE köşe takımı

KANYON KÖŞE TAKIMI
Modern ve fonksiyonel tasarım. Kolayca yatağa dönüşen köşe modülü. Dar alanlarda kullanıma uygun köşe ünitesi.

BORN KÖŞE TAKIMI

Bellona Vienza Köşe Takımı

Vienza Köşe Takımı
Konforlu ve spor bir yaşam alanı sunmak için tasarlanan Vienza Köşe Takımı, mekanınızda küçük pratik bir oturma alanı yaratmakta. Vienza modeli köşe formatında tasarlanmış olup, modern hatları ile oldukça dikkat çekmektedir.

Yataş mobilya köşe koltukları, hem tasarım hem de çizgi bakımından uyumlu ve göze hitap eden bir tarzda yapılıyor. Dekoratif köşe takımlarının yanında aksesuar modelleri de gayet tamamlayıcı bir özelliğe sahip.

Yataş mobilya köşe takımlarının diğer bir özelliği de kullanışlı olmasıdır. Rahat ve konforlu olan bu takımlar 2021 yılında oldukça rağbet görecek gibi duruyor.

Yataş mobilya köşe koltuk takımları 2021 modelleri çeşitli ölçü ve renk seçenekleri ile sunuluyor. O sebeple evinize en uygun köşe koltuk takımını bulmanız daha kolay.

Şimdiden size iyi alışverişler dileriz. Bu yazımızda size Yataş Mobilya köşe koltuk modellerinden söz ettik. Diğer konuları da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Şimdiden size iyi alışverişler dileriz. Bu yazımızda size Yataş Mobilya köşe koltuk modellerinden söz ettik. Diğer konuları da incelemenizi tavsiye ederiz.

Yataş mobilya 2021 yılına özgü çıkarmış olduğu köşe koltuk takımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yataş köşe koltukları konforlu olduğu kadar modern tasarımı ile de dikkat çekiyor. Kampanya dönemlerinde indirim yapan firmayı takip edin.

Yataş Mobilya Çarpıcı Köşe Takımları: yataş mobilya modelleri ile evlerinizdeki yeni köşe takımlarıyla ferahlık yaşayacaksınız… Yataş köşe takımı modelleri sade ve şık renkleri ile kullanışlı mobilyalar sunuyor.

Corners köşe takımları
Corners köşe takımları ilgi çekici tasarımları, kullanışlı olmaları ve evlerinizin farklı ihtiyaçlarına yönelik köşe takımları ile ev dekorasyonunuzda size çok yardımcı olacak. Yataş Corners köşe takımlarını uygun ürünlerle kombine edip evlerinizin ihtiyacı olan dekorasyona sahip olabilirsiniz. Ayrıca Corners köşe takımları farklı Puflu minderleri, yatağa dönüşebilen koltukları, hareketli kol mekanizması ve son moda kumaşlarıyla Corners, evinizde rahat etmenizi ve kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlar.
Corners köşe takımları ile artık televizyon karşısında vakit geçirmek, yakın dostlarla bir araya gelmek, ya da tek başınıza kafa dinlemek çok daha keyifli olacak.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın