Bellona Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

7.635 views

Bahçe mobilyaları oldukça kullanışlı olabilirler. Güzel bir yaz akşamı bahçenizdeki aile buluşmasında, bir ilk bahar günü ailece sohbette, bir sabah komşularla muhabbette, bir gece romantik bir yemekte size büyük kolaylıklar sağlar ancak bunun için ilk olarak bir bahçeniz olmalı ki bahçe mobilyalarını kullanabilin  aksi halde pek bir işe yaramaz ve kullanışlı olmaz.

Bahçe mobilyaları dediğimiz gibi özel anlar için daha çok kullanılmaktadır ancak sıcak yaz günlerinde bahçede yemek yemekte oldukça güzeldir çünkü bahçede toprak hem stresinizi almaktadır hemde açık havada yenilen yemeğinde tadı bir başkadır. Bazı geceler çıkıp dışarıda bir lokantada yemek yeyip yüzlerce lira harcamak yerine evde yaptığınız güzel yemekleri kendi bahçenizde daha sakin, huzurlu ve istediğiniz şekilde yiyebilirsiniz bu hem masrafsız olacaktır hemde gönül rahatlığı ile bahçe keyfi yapabileceksiniz. Bununla beraber bir günün tüm stresini atmanız için çayınızı alıp bahçede kafa dinleyebilirsiniz. Bu yazımızı özellikle bahçeli evleri düşünerek hazırladık. Bahçeli evlerde kullanılabilecek bahçe mobilyalarını derledik umarız beğenirsiniz.

Bellona Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

calista dikdörtgen bellona bahçe masa takımı

Calista Dikdörtgen Masa Takımı 9.110,00 TL

calista kare bellona bahçe masa takımı

Calista Kare Masa Takımı 6.505,00 TL

mimoza oval bellona bahçe masa takımı

Mimoza Oval Masa Takımı 10.999,00 TL

mimoza yuvarlak bellona bahçe masa takımı

Mimoza Yuvarlak Masa Takımı 7.780,00 TL

Lotus Dikdörtgen Masa Takımı
10.429,00 TL

Lotus Kare Masa Takımı
7.465,00 TL

Defne Yuvarlak Masa Takımı
5.440,00 TL

Defne Oval Masa Takımı
8.959,00 TL

Begonya Oval Masa Takımı
9.224,00 TL

 

bellona defne mini bahçe takımı

Defne Mini Takım 6.648,00 TL

zeta mini bellona bahçe takımı

Zeta Mini Takım 5.040,00 TL

begonya mini bellona bahçe takımı

Begonya Mini Takım 4.969,00 TL

calista mini bellona bahçe takımı

Calista Mini Takım 9.690,00 TL

mimoza mini bellona bahçe takımı

Mimoza Mini Takım 5.910,00 TL

lotus mini bellona bahçe takımı

Lotus Mini Takım 7.399,00 TL

Açelya Midi Takım
5.930,00 TL

Tower Takım

Joly Takım

Nest Takım

Merry Takım

 

bellona rosso salıncak

Rosso Salıncak 1.630,00 TL

Açelya Salıncak 4.854,00 TL

Begonya Salıncak
4.246,00 TL

Armes Salıncak
2.963,00 TL

Bahçe mobilyaları sweet masa takımı

Oldukça sade ve gösterişsiz olan bu model gösteriş sevmeyen mütevazi kişiler için kaliteli bir tercih olacaktır. Yuvarlak bir masa etrafında kurulan düzende beyaz renkler kullanılmıştır. Bahçede geçirdiğiniz tatlı zamanları daha da güzelleştirecektir.

Bahçe mobilyaları çeşitlerinden Carlo oldukça zarif, modern bir tarzda üretilmiştir. Kare bir masa etrafında 4 adet sandalye ile dört dörtlük bir ortam sunmaktadır. Cam masa ile şıklığını bir adım taşıyan takım ince detayları ile dikkat çekiyor. Modern bir takım isteyen kişiler için güzel bir seçim olacağına inanıyoruz.

Bahçe Mobilya Takımı Carlo Dikdörtgen Modeli oldukça geniş ve hoş bir modeldir. Geniş ve bi o kadar yeşil bir bahçeniz varsa ve seveniniz de çoksa bu takım tam size göre. 6 sandalye ve geniş bir dikdörtgen masa etrafında oldukça güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Aile yemeğinizi burada yiyebilir, güzel mahalli muhabbetlerinizi burada koyulaştırabilir, arkadaşlarınızla bir akşam çay keyfi yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz ki buda sizin aradığınız şey ise Bellona’dan hemen bu ürünü sipariş edebilirsiniz. Öyle umuyoruz ki sizde bu takımdan memnun kalacak ve uzun süre kullanacaksınız.

Bellona bahçe mobilyaları Begonya oldukça zarif ve masalımsı bir tasarıma sahiptir ve kullanıcılar için oldukça konforludur. Pembenin tonları ve beyazla kombine edilen renkleri çimen yeşili ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Ayrıca geniş alan kapasitesi sayesinde hem misafirler için hemde geniş aileniz için mükemmel bir vakit geçirme alanı olacaktır. Dediğimiz gibi bu model sanki bir masaldan fırlamış ta üretilmiş gibi durmaktadır. İnce detayları ile daha şık duran model bahçenizi daha sevimli gösterecektir.

Bellona bahçe mobilya çeşitleri yuvarlak begonya modeli oldukça lık, zarif ve güzel bir tasarıma sahiptir. Açık hava mekanlarınıza şıklık katarken aynı zamanda konforlu duruşu ile dikkat çekmektedir. Ailenizle sıcak bir akşam yemeği yiyebilir, hoş bir muhabbete dalabilir geceleri sessizce huzur bulup kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Özellikle modern bir duruşu olan bahçe takımı gerçekten de zevk sahibi kişiler için güzel bir tercih olacaktır.

Bahçeli evler için güzel Bellona’da oldukça güzel bahçe takımı modelleri bulunmakta. Bahçelerini daha verimli ve kullanışlı şekilde değerlendirmek isteyen ev sahipleri için hazırladığımız liste umarız faydalı olmuştur. Bazı ürünlerin fiyatını ekleyemedik çünkü henüz belirlenmemişti ve eğer beğendiğiyseniz firma ile iletişime geçebilir ve fiyatını oradan öğrenebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın