Tekzen Mobilya Mutfak Modelleri ve Fiyatları

6.130 views

Yemeklerinizi en güzel ortamda hazırlamak istiyorsanız bu ancak harika bir mutfak modeliyle mümkün olabilir. Harika sayılabilecek bir mutfak modeli dekorasyonu yapmak aslında sanıldığı kadar zor değildir. Bunun için belirli kriterler vardır. Bu kriterleri tam olarak yerine getirdiğiniz zaman zaten harika dekorasyonunuz hazır demektir. Bu kriterlerin hepsini tek bir mutfak modelinde yakalamaktır işin zor kısmı ama eğer güvendiğiniz bir mobilya mağazası varsa yine o kadar da zor değildir. Biz bu mobilya mağazalarından en iyisi sayılabilecek Tekzen’i öneriyoruz.Tekzen mutfak modelleri hem yüksek kaliteyi size sunarak diğer özelliklerinin uzun yıllar keyfini çıkarmanıza katkı sağlıyor hem de şık ve dekoratif yapısıyla hem sizi hem de tüm sevdiklerinizi kendisine hayran bırakmayı başarıyor.Harika mutfak modeli için gereken bütün kriterleri size en kolay biçimde sunan Tekzen mutfak modellerini görünce size düşen tek şey onlarca çeşit mutfak modellerinden zevkinize ve beklentinize en çok uyum sağlayacak modeli seçmek oluyor.

Aşağıdaki galeride Tekzen Mobilya mutfak masası modellerini görebilirsiniz. Tabii şunu net söyleyelim ki buraya yayınlanan bütün ürünler tekzen mobilya mutfak dolapları yada diğer mobilya çeşitlerinden olmayabilir. Resimler örnek niteliktedir.

Tekzen Mobilya Mutfak Modelleri

2022 mutfak modellerine gelince ise  konfor ve kullanışlılığın son derece arttığını görüyoruz.Amerikan ve Fransız gibi mutfak tarzları kendi arasında onlarca çeşide ayrılırken her bir tarzdan 2022 yılıyla birlikte yepyeni modeller eklendi.Bu modellerin en büyük özelliği lüx görünümlerinin artması ve daha kullanışlı mutfak modelleri olması.Renk konusunda görülen değişiklikler ise ağırlıklı olarak kullanılan kahverengi renginin artık 2022 yılında ağırlık kazanmadığını görüyoruz. Fiyatları ise lüx görünmesi ve konforu arttıkça doğru orantılı olarak artış gösteriyor. 7000 ile 15000 tl arasında değişiyor.

 

Tekzen fly 200 cm endülüs mutfak dolabı

 

Tekzen fly-300 cm bürce mutfak dolabı boy dolaplı

 

Tekzen fly-200 cm bürce mutfak dolabı beyaz-safir-meşe

 

Tekzen home fly-260 cm gümüş mutfak dolabı

 

Tekzen fly-220 cm göcek mutfak dolabı beyaz melamin

 

Tekzen fly-220 cm göcek mutfak dolabı atlantik cam

 

Tekzen fly-100 cm mutfak dolabı çelik evyeli

 

Tekzen fly göcek mutfak 220 cm beyaz melamin

 

Tekzen dmodül hazır mutfak dolabı 220 cm onza-beyaz

 

Tekzen dmodül hazır mutfak dolabı 240 cm font ceviz-beyaz

 

Tekzen dmodül hazır mutfak dolabı 320 cm star-beyaz

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın