Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları

6.601 views

Enza Koltuk Takımları hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla bu yazımızı yayınlıyoruz. Baktığımızda evlilik hazırlığı yapanlar ya da evlerini yenilemek isteyen çiftlerin zevk ve dizaynlarına göre seçim yapabilmeleri ve görsel açıdan da bütün mobilya modellerine göz atmanız için imkân sunmaya devam etmeye çalışıyoruz. Odalarınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir yaşam alanı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey hemen lazım olan bilgilere bizimle sahip olmak olacaktır. Kullanıcılarına rahatlık ve konfor sunmayı asla bırakmayan, farklı dokuları başta olmak üzere birden çok seçenekleri ile firmanın koltuk takımları evinizin her yerine renk katmakta.

 

Bir çok farklı tarza hitap eden firmanın koltuk modelleri, salonunuzun daha şık ve daha güzel görünmesini sağlıyor. Zarif dokunuşların ve klasik tarza olan salon takımları, konfor  başta olmak üzere kullanışlı olmasıyla dikkat çekmekte. Klasık tarzların yanı sıra modern görünümler ve retro tarzı ile bir çok zevke uygun olan Enza  indirimli koltuk takımları ile zenginleşen, salonunuzda daha farklı kombinlerin oluşmasına neden oluyor.Yataş oturma gruplar yeni olan modelleri ile göz kamaştırıyor.

 

Yataş Enza Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

 

İndirimli Gravıty Koltuk Takımı

Gravıty Koltuk  Takımı 10.165 TL

Özel üretimi olan Gravıty koltuk takımı rahatlığı en üst seviyeye çıkarmakta. Geniş bir oturum alanı sunan  Gravıty koltuk takımı 4’lü koltuk seçeneği sunuyor. Dolgun ve yumuşak bir yapıya sahip olan koltuk takımı  kırlent  deseni ve rengi ile dikkatleri üzerine çekmekte.

 

cordell enza koltuk takımı

CORDELL OTURMA GRUBU 8.995 TL

 

brera enza koltuk takımı

BRERA OTURMA GRUBU 11.745 TL

 

dante enza koltuk takımı

DANTE OTURMA GRUBU 11.245 TL

 

fortuna enza koltuk takımı

FORTUNA OTURMA GRUBU 11.485 TL

 

valdera enza oturma grubu

VALDERA OTURMA GRUBU 19.217 TL

 

carino enza koltuk takımı

CARİNO OTURMA GRUBU 12.045 TL

 

sirona enza oturma grubu

SIRONA OTURMA GRUBU 19.950 TL

 

gıorno enza home oturma grubu koltuk takımı

GIORNO OTURMA GRUBU 16.663 TL

 

elegante enza home oturma grubu koltuk takımı

ELEGANTE OTURMA GRUBU 14.865 TL

 

dorian enza home oturma grubu koltuk takımı

DORIAN OTURMA GRUBU 15.524TL

 

NUVO PLUS OTURMA GRUBU 7.145 TL

 

SİMENA  OTURMA GRUBU 8.995 TL

 

ORFE OTURMA GRUBU  9.316 TL

 

RATTAN OTURMA GRUBU  9.496 TL

 

PONTE OTURMA GRUBU  8.945 TL

 

ROSA OTURMA GRUBU  9.345 TL

 

DOLCE OTURMA GRUBU 9.926 TL

 

MERLIN OTURMA GRUBU 9.996 TL

 

MARLENA OTURMA GRUBU 9.765 TL

 

NETHA OTURMA GRUBU  11.266 TL

 

ORLANDO OTURMA GRUBU

 

MARENGO OTURMA GRUBU

 

SANTIAGO OTURMA GRUBU

 

VERONICA OTURMA GRUBU

 

POLKA OTURMA GRUBU

 

VALENTE OTURMA GRUBU

 

VENICE OTURMA GRUBU

 

ZEN OTURMA GRUBU

 

POSITANO OTURMA GRUBU

 

LUCE OTURMA GRUBU

 

BORN OTURMA GRUBU

VALENTINA OTURMA GRUBU

 

Jasmine isimli Enza Oturma Grubu

Sade tasarımı ve desenli yastıkları ile hoş görünen bu oturma grubu rahat silinebilir kumaştan yapılmış. Aynı zamanda yatak olabilme özelliğine de sahip.

Enza Home Atlantis Koltuk Takımı

Atlantis Koltuk Takımı

Atlantis koltuk takımında kullanılan özel kumaş ve yükse konforlu minderler  hem konforun hemde şıklığı yansıtıyor. Ayrıca bu koltuk modelinde yer alan özel olarak yapılan  kırlenti desenleri ayrı bir hava katmakta. Ahşap ayaklara sahip olan bu koltuk takımları bir çok mobilya ile uyum sağlayabilmekte. Bu koltuk takımlarında büyük indirim bulunmakta.

Nuvo

Lisa Koltuk Takımı Çiçekli kırlenti tasarımlarına sahip olan koltuk takımı klasiğin izlerini taşıyor. Mahar motifleri ve pastel renk tonlarına sahip olan koltuk takımları kullanıcılarına üst düzey bir konfor sunmakta. Ayrıca estetik ayrıntılara çok önem verilen lisa koltuk takımı evinize güzel bir görünüm katıyor.

Tasarım ödülü alan  ve süngeri en iyi bir şekilde kullanabilen firma sade ve şık bir çizgiyle bizlerin beğenisini kazanıyor.

Crystal Plus, Nathalie, Bolero ve Positano gibi yeni çıkan modelleride görülmeye değer, çünkü mobilya sektörüne kalıcı ve hızlı bir şekilde girmiş olan firmanın çok konuşulacak tasarımlara sahip olduğu bir gerçek.

Firmanın geniş renk yelpazesinden yer verdiği kumaşlarla dizayn ettiği çok şık koltuk tasarımları, evlerinin salon ve oturma odalarında modernlik ve rahatlık arayanların gözdesi olacak koltuk modelleri bulunmakta, oturma odalarınıza ve salonlarınıza koltuk modeli araştırması içindeyseniz.

Mobilya koltuk takımı fiyatları seçeceğiniz modele ve ebatlara göre değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık olarak fiyat ortalaması 3000 tl den başlayarak artmaya devam etmektedir. Bu konuda detaylı bilgiye firmanın resmi web sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.


Yataş Enza Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları 2021 müşterilerin dikkatini çekecek şekilde planlanmış. Yeni çıkan oturma grubu modelleri fiyatlar ile orantılı görünüyor. Evine salon yada oturma odası için koltuk takımı alacaklar firmanın ürünlerini de incelemelisiniz.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın