Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

618 views

Enza Home İndirimli Köşe Takımı Modelleri

Enza Home’un rahatlık, kalite ve şıklık özelliklerini bir arada sunan enza home köşe takımı modelleri evinize ayrı bir hava katacak ve çok yakışacak. Enza home köşe takımı modelleri,  şık tasarımları, fonksiyonel özellikleri, özel kumaş ve renk seçenekleri sayesinde evinizde bambaşka bir dünya yaratacak. Bağımsız modüllerden üretilen bu muhteşem modeller istediğiniz  gibi kullanım seçeneği sunuyor. Ayrıca yatak olabilme özelliğine sahip olan bu modeller sayesinde misafirleriniz geldiği zaman onları istediğiniz gibi ağırlayabileceksiniz. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza enza home indirimli köşe takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Enza Home Köşe Takımı Kampanyaları 2021 

TORONTO KÖŞE TAKIMI
3793 TL

POLKA KÖŞE TAKIMI
3993 TL

MAYFAIR KÖŞE TAKIMI
4997 TL

Enza Home Köşe Takımı Modelli Ayda

Ayda Köşe Takımı
Yılın dört mevsiminde bile kullanılabilecek olan bir kumaşa sahip olan Ayda Köşe Takımı, oldukça konforlu olan berjerleri ve lake ahşap sehpaları ile evinize bambaşka bir hava katacak. Bu şık modeli Enza Home’nin indirimi sayesinde 5343 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcut.

Martha köşe takımı 2.785 TL

ROSA köşe takımı 5493 TL

ARTE köşe takımı 6873 TL

7.980 TL %15 İNDİRİMLİ 6.107 TL

Norte köşe takımı 6484 TL

CİTY KÖŞE TAKIMI 7.750 TL yerine 6.197 TL

CİTY KÖŞE TAKIMI
5545 TL

Enza Home Köşe Takımı Boggıe Modeli

Boogıe Köşe Takımı
Modern çizgilere ve oldukça şık bir tasarıma sahip olan Boogie Köşe Takımı, fark yaratmak için önemli ipuçlar veriliyor. İşlevsel tasarımı, farklı form ve desenleri ile bu muhteşem model mekanınıza girdiği andan itibaren farklılık katacak.

Enza Born Köşe Takımı

Born Köşe Takımı
Rengarenk kırlentlere ve zengin tasarıma sah,p olan Born Köşe Takımı, farklı bir tarza sahip olması nedeniyle en çok tercih edilen köşe takımları arasında yer alıyor. Bu model salonunuzu adeta baştan yaratacak.

Enza Kanyon Köşe Takımı

Kanyon Köşe Takımı
Yer kaplamayan ve dar alanlara uyum sağlayabilen Kanyon Köşe Takımı, klasik tarzı ve küçük dokunuşları ile çok farklı bir tasarım.

Enza Home Lupo Köşe Takımı

Lupo Köşe Takımı
Baklava desenli kol detayı ve tasarımı ile oldukça dikkat çeken Lupo Köşe Takımı, ince detayları ve rengi ile evinize farklılık katacak. Gerçekten şık ve konforlu bir köşe takımı istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken modellerden bir tanesi.

Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Weltew Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın