İpek Mobiya Köşe Takımları Ve Fiyatları

Türkiye mobilya devi İpek Mobilyanın modelleri gerçekten görenleri kendine hayran bırakıyor.Kalitesi ve görselliği ile büyülü bir güzelliği olan İpek köşe takımlarıyla ününe ün katıyor. Daha önceki yazımızda İpek Mobilya’nın oturma gruplarından bahsetmiştik.Bugün yeniden firmanın o muhteşem ürünlerinden bahsedeceğiz sizlere. Hem yenilikleriyle hem de indirimli ürünleriyle piyasayı alt üst eden mobilya firması rakiplerine ufak da olsa bir fark attı diyebiliriz.

Gerek salon ve gerek oturma odaları için farklı ebatlarda ve farklı kumaş modelleri ile tasarlanmış yeni köşe koltuk modelleri gün geçtikçe daha fazla rağbet görüyor. Bunun sebebi odaların daha küçük olarak tasarlanması olarak yorumluyoruz. Çünkü köşe koltuk takımları diğer salon takımları, klasik yada avangarde koltuk takımları kadar yer kaplamıyor.

Ülkemizde de giderek rabet gören marka,bu sene beklenmedik bir satış patlamasıyla karşılaştı.Firma yetkilileri,bu kadar yoğun ilgi beklemediğini, bu ilgi karşısında şaşırdıklarını dile getirdi. Kusursuz işçilik,kalite ve görselliğin adı olan İpek Mobilya nın sizler için seçtiğimiz Köşe Takımı Modellerine bir göz atalım.

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Köşe  takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya tüketicilerin zamanla ilk tercihi olmayı başarmıştır. Bir köşe takımına ihtiyacınız var ise İpek köşe takımları, yenilikçi tasarımı, rahatlığı ve tasarımı ile adeta sizi büyüleyecek. Şimdi bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımıza ipek indirimli köşe takımı kampanyaları hakkında detaylı bilgi sunacağız.  Bu indirimlere kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

İpek Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

large ipek köşe takımı

LARGE KÖŞE TAKIMI 5352 TL

salerno ipek köşe takımı

SALERNO KÖŞE TAKIMI 7650 TL

luna ipek köşe takımı

LUNA KÖŞE TAKIMI 3849 TL

VIOLET KÖŞE TAKIMI 7064 TL

TALYA KÖŞE TAKIMI 8186 TL

SUNSET KÖŞE TAKIMI 3854 TL

MODENA KÖŞE TAKIMI 7692 TL

KAPPA KÖŞE TAKIMI 7710 TL

ELENA KÖŞE TAKIMI 4935 TL

BREST KÖŞE TAKIMI 7068 TL

ALYA KÖŞE TAKIMI 3349 TL

İpek Mobilya Modena Köşe Takımı

Modena Köşe Takımı  7692 TL
Renginin asiliğini yansıtan Modena Köşe Takımı, şık görünümü ve yüksek konforu sayesinde adeta sizi büyüleyecek. Hani bir model istiyorum çok farklı olsun diyorsunuz ya işte aradığınız o model burada.

ARAL KÖŞE TAKIMI

CARMEL KÖŞE TAKIMI

LOTUS KÖŞE TAKIMI

MİRAGE KÖŞE TAKIMI

SELİN KÖŞE TAKIMI

İpek Akasya Köşe Takımı

Akasya Köşe Takımı
İki rengin bir araya gelmesiyle mükemmel bir uyumun yakalandığı Akasya Köşe Takımı, ince detayları ve modern çizgileri ile sizi adeta kendisine aşık edecek. Konfor konusuna da oldukça iddialı olan bu model evinizde bambaşka bir oda yaratacak.

İpek Köşe Takımı Modeli Esen

Esen Köşe Takımı
Sarı rengiyle oldukça canlı bir görünüme sahip olan Esen Köşe Takımı, odanıza girdiği an itibariyle şıklık ve canlılık katacak. Gerçekten farklı bir şey almak istiyorsanız bu modele göz atmanızı tavsiye ederim.

İpek Fulya Köşe Takımı

Fulya Köşe Takımı
İki rengin bir araya gelerek muhteşem uyum gösterdiği Fulya Köşe Takımı

İpek Mobilya Köşe Takımı Modelleri Zen

Zen Köşe Takımı
Turuncu tonundaki rengiyle dikkatleri üzerine toplayan Zen Köşe Takımı, muhteşem tasarımı, fonksiyonel olması ve rahatlığı ile sizi adeta kendisine çekecek.

 İpek Mobilya Volga Köşe Takımı

Volga Köşe Takımı
Muhteşem iki rengin kullanıldığı Volga Köşe Takımı, tarzı, görüntüsü ve tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor. İkinci renk fitiller,kırlentlerindeki özel dikişler,sedef krem ahşap özelliklerine sahip olan bu model ayrıca yatakta olabiliyor. Bu sayede misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

 

Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Weltew Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın