İpek Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

1.017 views

Türkiye mobilya devi İpek Mobilyanın modelleri gerçekten görenleri kendine hayran bırakıyor.Kalitesi ve görselliği ile büyülü bir güzelliği olan İpek köşe takımlarıyla ününe ün katıyor. Daha önceki yazımızda İpek Mobilya’nın oturma gruplarından bahsetmiştik.Bugün yeniden firmanın o muhteşem ürünlerinden bahsedeceğiz sizlere. Hem yenilikleriyle hem de indirimli ürünleriyle piyasayı alt üst eden mobilya firması rakiplerine ufak da olsa bir fark attı diyebiliriz.

Gerek salon ve gerek oturma odaları için farklı ebatlarda ve farklı kumaş modelleri ile tasarlanmış yeni köşe koltuk modelleri gün geçtikçe daha fazla rağbet görüyor. Bunun sebebi odaların daha küçük olarak tasarlanması olarak yorumluyoruz. Çünkü köşe koltuk takımları diğer salon takımları, klasik yada avangarde koltuk takımları kadar yer kaplamıyor.

Ülkemizde de giderek rabet gören marka,bu sene beklenmedik bir satış patlamasıyla karşılaştı.Firma yetkilileri,bu kadar yoğun ilgi beklemediğini, bu ilgi karşısında şaşırdıklarını dile getirdi. Kusursuz işçilik,kalite ve görselliğin adı olan İpek Mobilya nın sizler için seçtiğimiz Köşe Takımı Modellerine bir göz atalım.

İpek Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 2019

ARAL KÖŞE TAKIMI
7.063,27 TL

CARMEL KÖŞE TAKIMI
6.624,42 TL

KAPPA KÖŞE TAKIMI

6.135,60 TL

LOTUS KÖŞE TAKIMI
6.059,57 TL

MİRAGE KÖŞE TAKIMI
7.034,44 TL

SELİN KÖŞE TAKIMI
İNDİRİM 2.653,40 TL

TALYA KÖŞE TAKIMI

6.421,20 TL

VİOLET KÖŞE TAKIMI

5.809,20 TL

İpek Akasya Köşe Takımı

Akasya Köşe Takımı
İki rengin bir araya gelmesiyle mükemmel bir uyumun yakalandığı Akasya Köşe Takımı, ince detayları ve modern çizgileri ile sizi adeta kendisine aşık edecek. Konfor konusuna da oldukça iddialı olan bu model evinizde bambaşka bir oda yaratacak. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 5.319,61 TL  gibi bir rakama sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

İpek Köşe Takımı Modeli Esen

Esen Köşe Takımı
Sarı rengiyle oldukça canlı bir görünüme sahip olan Esen Köşe Takımı, odanıza girdiği an itibariyle şıklık ve canlılık katacak. Gerçekten farklı bir şey almak istiyorsanız bu modele göz atmanızı tavsiye ederim. Bu muhteşem modeli 4.967,25 TL ‘ye satın alabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

İpek Fulya Köşe Takımı

Fulya Köşe Takımı
İki rengin bir araya gelerek muhteşem uyum gösterdiği Fulya Köşe Takımı, işlevsel ve dar alana kolayca uyum sağlayabiliyor. Altı açılan ve yer konusunda da size oldukça avantaj sağlayan bu modeli indirimli fiyatı ile 1525,20 TL’ye 12 aya varan taksit seçenekleri ile alabilirsiniz.

İpek Mobilya Köşe Takımı Modelleri Zen

Zen Köşe Takımı
Turuncu tonundaki rengiyle dikkatleri üzerine toplayan Zen Köşe Takımı, muhteşem tasarımı, fonksiyonel olması ve rahatlığı ile sizi adeta kendisine çekecek. Farklı bir model arıyorsanız bu ürünün tam size göre olduğunu söyleyelim. 4.390,65 TL

 İpek Mobilya Volga Köşe Takımı

Volga Köşe Takımı
Muhteşem iki rengin kullanıldığı Volga Köşe Takımı, tarzı, görüntüsü ve tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor. İkinci renk fitiller,kırlentlerindeki özel dikişler,sedef krem ahşap özelliklerine sahip olan bu model ayrıca yatakta olabiliyor. Bu sayede misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Bu muhteşem modeli 6.698,10 TL ‘ye satın alabilirsiniz. Satın alırken taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.

İpek Mobilya Modena Köşe Takımı

Modena Köşe Takımı
Renginin asiliğini yansıtan Modene Köşe Takımı, şık görününü ve yüksek konforu sayesinde adeta sizi büyüleyecek. Hani bir model istiyorum çok farklı olsun diyorsunuz ya işte aradığınız o model burada. Modene köşe takımını 6.028,80 TL

karşılığında satın alabilir ve 12 aya varan taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Sunset Köşe Takımı

2.998,80 TL

Alya Köşe Takımı

2.529,60 TL

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın