Kelebek mobilya köşe koltuk takımları ve fiyatları

917 views

Eğer muhteşem bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, oda tasarımı için gereken bütün kriterlere sahip olmanız gerekir. Hele ki şık bir dekorasyon için en temel mobilya ürünü olan koltuk takımı seçiyorsanız, iki kat dikkat etmeniz. Tabi ki dekorasyon için gerekli olan en önemli şeylerden biri kalitedir.Dekorasyon ve kalite,ilk bakışta birbiriyle ilişkili görülmeyebilir ama doğru açıdan baktığınızda siz de ayrılmaz bir bütün olduklarını göreceksiniz. Ucuz fakat şık gördüğünüz bir koltuk takımını güvendiğiniz bir mobilya mağazasından kalitesiz bir koltuk takımı aldığınızda, o koltuk takımının kısa bir süre içinde renginin solacağına,iplerinin döküleceğine kısacası görüntü kirliliği yaratacağına emin olabilirsiniz.Bu yüzden gözünüzü kapatarak güvenebileceğiniz Kelebek mobilya mağazasından koltuk takımınızı seçin ve kaliteli konforun keyfini yaşayın.Hem siz mutlu olun hem de herkesi koltuk takımlarınıza hayran bırakın.

Orion Köşe Koltuk 4325 TL

Volgen Köşe Takımı 7484 TL

Alexa Köşe Takımı

Dia Köşe Takımı 2655 TL

Harvey Köşe Takımı

Ilia Köşe Takımı 4550 TL

Minolia Köşe Takımı 4135 TL

Valen Köşe Takımı 4895 TL

Zelica Köşe Takımı 5675 TL

2020 Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Kelebek mobilya tabi ki 2020 model koltuk takımlarında da genel tavrını bozmadı ve konforun,kalitenin en üst düzey halini sizlerle buluşturdu.Birbirinden çeşitli modellerle herkese hitap etmeyi başaran Kelebek Mobilya’ya bir de 2020 ile birlikte yeni modeller eklenince tercih edilebilirliği daha da arttı.

Yeni modeller de ise ilginç tasarımlar yer alıyor.Özellikle evinde farkını belli etmek isteyenler için vazgeçilmez olan bu modellerin fiyatı ise diğer modellerden çok da farklı değil.


DOĞTAŞ KÖŞE KOLTUK KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

Domimo köşe takımı

Domimo Köşe takımı

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın