Kelebek Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

535 views

Eğer muhteşem bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, oda tasarımı için gereken bütün kriterlere sahip olmanız gerekir. Hele ki şık bir dekorasyon için en temel mobilya ürünü olan koltuk takımı seçiyorsanız, iki kat dikkat etmeniz. Tabi ki dekorasyon için gerekli olan en önemli şeylerden biri kalitedir.Dekorasyon ve kalite,ilk bakışta birbiriyle ilişkili görülmeyebilir ama doğru açıdan baktığınızda siz de ayrılmaz bir bütün olduklarını göreceksiniz. Ucuz fakat şık gördüğünüz bir koltuk takımını güvendiğiniz bir mobilya mağazasından kalitesiz bir koltuk takımı aldığınızda, o koltuk takımının kısa bir süre içinde renginin solacağına,iplerinin döküleceğine kısacası görüntü kirliliği yaratacağına emin olabilirsiniz.Bu yüzden gözünüzü kapatarak güvenebileceğiniz Kelebek mobilya mağazasından koltuk takımınızı seçin ve kaliteli konforun keyfini yaşayın.Hem siz mutlu olun hem de herkesi koltuk takımlarınıza hayran bırakın.

 2019 Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Burada yayınladığımız fiyatların güncel maliyetler göre artış göstereceğini unutmayın.

Pure rengi kumaşla yapılmış köşe takımı oldukça hoş görünüyor. Üstelik ayakları da oldukça yüksek. Bu sayede alt temizliği rahat yapılabilir. Bununla beraber düğmelerle yapılmış kapitone de modeli oldukça şık hale getirmiş.

MINI TAKIM (2’Lİ KUMAŞ KOLLU+2’Lİ KOLSUZ+KÖŞE MODÜLÜ)  8.777 TL

Her yıl olduğu gibi 2019 yılında da Kelebek mobilya‘ya en yeni trend koltuk takımları eklendi.Herkesin beğenisini kazanan bu modellere ilk sahip olanlardan olmak istiyorsanız siz de hemen Kelebek mobilya mağazalarına gidin ve şıklığın en güzel haline kavuşun.

Kelebek mobilya tabi ki 2019 model koltuk takımlarında da genel tavrını bozmadı ve konforun,kalitenin en üst düzey halini sizlerle buluşturdu.Birbirinden çeşitli modellerle herkese hitap etmeyi başaran Kelebek Mobilya’ya bir de 2019 ile birlikte yeni modeller eklenince tercih edilebilirliği daha da arttı.


Yeni modeller de ise ilginç tasarımlar yer alıyor.Özellikle evinde farkını belli etmek isteyenler için vazgeçilmez olan bu modellerin fiyatı ise diğer modellerden çok da farklı değil.


DOĞTAŞ KÖŞE KOLTUK KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

Domimo köşe takımı

Domimo Köşe takımı taksitli fiyatı: 4790 TL

Koltuk imalatı

Koltuk imalatı

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın