Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

38.072 views

Mondi koltuk takımı modelleri sunacağımız yazımıza hoş geldiniz. Birbiriyle uyum içinde dekorasyonu yaratmak herkes için hem zor hem de çok önemliyken siz bu yükün altından firma sayesinde kolaylıkla kurtuluyorsunuz. Her yönden oldukça dekoratif ve şık olan modeller arasından kendi aradığınızı ve zevkinize en uyum sağlayan modeli kolayca bulabilecek,tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceksiniz. Bir koltuk takımının her yönden mükemmel olabilmesi demek; hem dekoratif,hem şık, hem konforlu hem de kaliteli olması demektir.Bütün bu kriterleri bir arada bulmak ise sanıldığından çok daha zordur. En tanınmış mobilya mağazalarında bile biri bulunurken diğeri bulunmaz. Ancak firmanın mağazalarına uğradığınızda göreceksiniz ki tüm bu özelliklerin hepsi bir arada! Şimdi dilerseniz Mondi koltuk takımları 2020 2021 modellerini birlikte inceleyelim.

Mondi Karlena Koltuk Takımı

Karlena Takım 8.495,00 TL

Karlena Koltuk Takımı Son zamanlarda en iyi koltuk takımları arasında yer alan karlena koltuk takımı; rengi başta olmak üzere küt kol tasarımı, kol yanlarında ve sırt kırlentlerinde çektirme düğmeleri ile şıklığından ödün vermiyor. Yüksek ayaklara sahip olan koltuk takımı size kolay temizlik imkanı sunmakta. Bu ürünü kampanya fiyatı ile ucuza alabilirsiniz.

1993 yılından beridir mobilya sektöründe yer alan mobilya firması,  tecrübesiyle  piyasada önemli bir yere sahip. Mondi koltuk takımları şıklığı rahatlığıyla adeta kullanıcıları büyülüyor.

Mondi İndirimli Koltuk Takımı Kampanyaları 2021

rita mondi koltuk takımı

Rita Koltuk Takımı 8.584,00 TL

monza mondi koltuk takımı

Monza Koltuk Takımı 6.723,00 TL

veyron mondi koltuk takımı

Veyron Koltuk Takımı 8.932,00 TL

martina mondi koltuk takımı

Martina Koltuk Takımı 9.998,00 TL

toscana mondi koltuk takımı

Toscana Koltuk Takımı 8.248,00 TL

festa mondi koltuk takımı

Festa Koltuk Takımı 6.959,00 TL

novita mondi koltuk takımı

Novita Koltuk Takımı 8.166,00 TL

Mondi Vienna Koltuk Takımı

Vienna Koltuk Takımı 8.808,00 TL

Vienna Koltuk Takımı Vienna ürün serisi ile aynı tarzda olan Vienna Koltuk takımı modern görünümü ile büyülüyor. Ayrıca modelde bulunan üçlü ve ikili ünitelerinde kullanılan zerowall mekanizma sayesinde depolama konusunda da oldukça iyi. Bu takım hem sandık hem de yatak olabilmekte. Bu ürünü kampanyalı fiyatına alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunmakta.

Story Delüx Koltuk Takımı

Fiona Delüx Koltuk Takımı

Zirve Delüx Koltuk Takımı

Bahama Delüx Koltuk Takımı

New Minas Delüx Koltuk Takımı

New Lilya Delüx Koltuk Takımı

Mondi Astoria Koltuk Takımı

Astoria Koltuk Takımı Avangart tarza sahip olan Astoria koltuk takımı, üçlü kanepe, üçlü kanepe yatak, ikili koltuk, ikili yatak, berjer koltuktan oluşuyor. Yılın moda renklerinden biri gold rengi, kabartma süsleri, lükens ayakları ve pano desen kumaşları sayesinde evinizde güzel bir görünüm yaratıyor. Bu ürünü kampanya sayesinde ucuza almanız mümkün. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunuyor. Mondi indirimli koltuk takımı kampanyaları her evin koltuk ihtiyacını rahatlıkla karşılamakta. Yaklaşık olarak 300’den fazla mağazaya sahip olan firma , en çok tercih edilen markalar arasında gelmekte. “Evini Mondile, hayatı yenile”  sloganını kullanan marka, şık, yenilikçi ve hakim yenilikler sunuyor.

Ritim Maksi Takım

Serenat Delüx Koltuk Takımı

Mondi Carina Koltuk Takımı

Carina Koltuk Takımı Modern tasarımı başta olmak üzere rahat tasarımı ile estetik bir görünüme sahip olan carina koltuk takımı üçlü kanepe, ikili koltuk, berjer koltuktan oluşuyor. Komple sünger ve çoklu kırlentleri ile oturduğunuz sırada en iyi rahatlığı sunan bu koltuk takımını kampanyalı fiyatına alabilirsiniz.

Mondi Vetro Koltuk Takımı

Vetro Koltuk Takımı Geleneksel mobilya tarzının en güzel örnekleri arasında yer alan vetro koltuk takımı üçlü kanepe, ikili koltuk, berjer koltuktan oluşuyor. Eğer sizde eviniz de geleneksel bir koltuk takımı olsun istiyorsanız bu model tam aradığınız gibi. Ürün düz ve çiçekli kumaşları oldukça dikkat çekmekte. Bu model hem fırsat hemde kampanya ürünü.

Mondi Larissa Delüx Koltuk Takımı

Larissa Delüx Koltuk Takımı Bu model Pastel tonları, mütevazi tasarımı sayesinde evinizde tam country modelinin yansıtıyor. Larissa Delux, koltuk takımı istediğiniz sıcak ve samimi görünümü evinize getiriyor. Bu ürünü kampanyalı fiyatı ile alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz takdirde taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Mondi Elegance Koltuk Takımı

Elegance Koltuk Takımı Modern tasarımı başta olmak üzere koltukta kullanılan kumaştan tutun da halıdan sehpaya evinizi baştan yaratan bu model, üçlü kanepe, ikili koltuk, berjer koltuktan oluşuyor. Evinizde adeta ayrı bir görünüm yaratan bu modeli kampanyalı fiyata ucuza alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Elbette geniş ürün yelpazesine sahip Mondi’ye 2021 ile birlikte de yepyeni modeller eklendi.Her yaş grubu ve her tarz sahibi için büyük ilgi gören bu trendlerde de bir koltuk takımında olması gereken bütün kriterler bulundu.Kalitesi adeta görüntüsünden bile anlaşılan modeller en son teknoloji kullanılarak konfor düzeyi arttırılmış ve de şıklığında ötesinde muhteşem bir dekoratif görünüm kazanmıştır.Siz de tarzınız ve yaş grubunuz ne olursa olsun hemen firmaya gidin ve bu koltuk takımlarının keyfini çıkarın.Daha önce görmediğiniz tasarımda modellerle karşılayacak, dokunduğunuzda bile rahatlama hissedeceksiniz. Fiyatlarına gelince ise daha da şaşıracaksınız.Bütün avantajlarının aksine önceki seneki koltuk takımlarıyla arasında neredeyse gözle görülür bir fark olmaması ve yüksek indirimler sizi bu koltuk takımlarından vazgeçiremeyecek diye tahmin ediyoruz.Yine de rakam olarak fiyatını öğrenmek istiyorsanız; 2000 ile 5000 arasında değişiyor.

BELLONA KOLTUK İNDİRİMİ İÇİN HEMEN TIKLA

NOT: Firma model ve fiyatları sürekli güncellediği için aşağıda yer alan ürünler güncel olmayabilir. 2020 yılı koltuk takımları yukarıdaki gibidir.

Colombia Delux takımı 

Colombia Koltuk Takımı 

Eyfel Color Delux Takımı 

Eyfel S Delux takımı 

Florya Koltuk Takımı 

İnci Koltuk takımı 

Kapadokya Koltuk Takımı

Legro Delux Takımı 

Lima Koltuk Takımı 

Lima S Koltuk Takımı 

Maldiv Koltuk Takımı 

Porto Koltuk Takımı 

Royal Delux Koltuk Takımı 

Valdes Koltuk Takımı 

Valdes S Koltuk Takımı 

 

Venüs Koltuk takımı 

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Tekzen Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Albimo Mobilya Koltuk Takımları için Tıklayın

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Evkur Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın