İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları

1.904 views

Klasik Koltuk Takımları özellikle meraklılarının tercih ettiği ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Klasik Mobilya Takımları MDF değil ağaç oyması şekilde imal edilir. Modern koltuklara göre daha maliyetlidir. Bunun sebebi hem işçiliği daha fazladır ve hem kullanılan ağaç ve kumaş daha yüksek fiyatlıdır. Bu tarz koltuklar aslında biraz daha lüks dediğimiz mobilya kısmına girer.

Klasik Koltuk Takımları genellikle iki büyük 3’lü koltuk, 2 yada daha fazla tekli koltuk ve orta sehpa üçlüsünden oluşur. Bunlara aynalı konsol ve camlı büfe de yemek odası olarak dahil edilebilir. Mobilya renkleri beyaz, krem rengi ve tonlarına yakındır. Döşeme rengi ise beyazın yanı sıra bordo, yeşil, kırmızı gibi ana renkler de olabilir. Bu tarz koltuk modellerinde taşlar ve düğmelerden yapılmış baklava dilimleri bir başka ifade ile kapitoneler dikkat çeker. Hem tekli koltuklar ve hem üçlü koltuklarda gayet şık duran bu aksesuarlar belki ürünü lüks gösteren tarafıdır. Koltuk kollarında ve ayak kısımlarında oymalı ahşap işlemelerin de etkisini görmezden gelemeyiz elbette. Eğer siz de klasik bir salon takımı almayı dünüşüyorsanız İstikbal Mobilya’nın klasik salon takımlarını inceleyin. Farklı renk alternatifleri ve çeşitli klasik koltuk modelleri ile satışlar devam ediyor.

Koltuk imalatı

Bu yazımızda İstikbal Mobilya‘nın 2019 model son tasarım Klasik Takımları ile ilgili bilgi vereceğiz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Klasik Koltuk Takımları Fiyatları diğer koltuk takımlarından daha pahalıdır. 50 bin liraya kadar yükselen fiyatlar 10 bin lira civarından başlıyor diyebiliriz. Bu ürünler eski yıllarda yalılarda ve köşklerde kullanılırdı. Artık edinmek daha da kolaylaşmış olsa bile geniş salonlar ve lüks evler için tercih edilmelidir.

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatların güncel maliyetlere göre artış gösterebileceğini unutmayın.

Elite Koltuk Takımı
13.769,00

Tiana Koltuk Takımı
9.167,00

Julyan Koltuk Takımı
11.635,00

Karat Koltuk Takımı
11.540,00

Leona Koltuk Takımı
9.698,00

Oturma odalarında yenilik yapmayı düşünenler, bu yazımız tam size göre. Genellikle ihtiyaç anında herkes istediğini alır; fakat söz konusu olan değişimse hep bir bahane beklenir. Halihazırdakinin kırılması, bozulması gibi mesela İşte sizlere mükemmel bir bahane: yeni yıl!

Yeni yıl bahanesini kullanarak değiştirip değiştirmemekte karar kılamadığınız eski oturma odanıza hemen veda edebilirsiniz. İstikbal mobilya birbirinden dekoratif onlarca koltuk takımı ile yeni yılda oturma odanıza konuk olmaya hazırlanıyor. Resimde görmüş olduğunuz Barcelona koltuk takımı 4.100 TL.

Eski mobilyalarınızdan sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız, tercihinizi Torino koltuk takımından yana kullanmak isteyebilirsiniz. Bu koltuk takımı konforlu oluşunun yanısıra modern çizgileriyle de dikkat çekiyor. Torino koltuk takımının fiyatı 4500 TL.

İstikbal mobilyanın seçkin koltuk takımlarından biri olan Class modeli, dekorasyonda sadeliği ve zarifliği ön planda tutanlara göre hazırlanmış. Misafirlerinizi göz yormayan renkleri, rahatlığı ve zarifliği ile büyüleyecek Class koltuk takımının fiyatı yalnızca 6500 TL.

Burada verdiğimiz fiyatların güncel olmayağını dikkate alın.

İşte ayrıntı fotoğrafları. İyi gezintiler dileriz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın