İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve fiyatları

3.335 views

Mobilya ihtiyacı olanlar ve koltuk takımı alacak evlenme adayları yada evini tadilat yapanların ilk yaptığı şeylerden birisi internette istikbal mobilya, bellona ve kelebek mobilya gibi firmaların internet sitelerini ziyaret etmek oluyor. Artık teknolojinin ulaşılmaz boyutlara gelmesi ve internetin de Türkiye’de neredeyse her eve kadar gelmiş olması insanların alışverişini kolaylaştırıyor. Bu alıcılar için de, satıcılar için de geçerlidir. Evet internet büyük bir reklam ve pazarlama mecrası olmuştur. Mobilyacılar ve koltuk imalatçıları da bu mecrada yerini almış olması sebebi ile alıcılar artık mağaza mağaza gezmiyorlar. Önce ön bilgi edinmek amacıyla internet sitelerinde ve görsel aramalar aracılığı ile koltuk modellerini inceliyor ve fiyat araştırması yapıyor.

İstikbal Mobilya hemen her yıl yenilediği koltuk koleksiyonu ile dikkatini çeken firmalardan birisidir. Mobilya ve koltuk deyince Türkiye’de ilk akla gelen mobilya markalarından biridir. Yemek odası yatak odası genç odası koltuk takımları ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Hem konfor ve hem de tasarım açısından şık ve kullanışlı koltuk modelleri arıyorsanız bu sayfamızda sizin için hazırladığımız modern ve klasik koltuk takımları modellerini inceleyebilirsiniz.

İstikbal Mobilya, Türkiye’de mobilya markası deyince akla gelen Doğtaş, Bellona, Kelebek, Mondi, Enza, Kilim gibi büyük markalardan biridir. Firmanın 2019 koleksiyonunda sadece koltuk değil yatak odaları, genç odaları, yemek takımları, kanepe takımları ve çeşitli oturma grupları da bulunuyor. Her çıkardığı seride oldukça iddialı ürünler sunan firma farklı dönemlerde kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar indirim ve vade farksız taksit şeklinde oluyor genellikle.

İstikbal koltuk takımları genellikle iki üçlü bir berjer şeklinde sunuluyor. Bazı modellerde 1 üçlü, 1 ikili ve 1 tane de tekli koltuk olarak satışa çıktığı görülüyor. Tabii takımda neler olduğu ve üründeki işçilik fiyatlara da yansıyor.

İstikbalin yaza damgasını vuran koltuk takımları sizler için sitemizdedir. İstikbal denince farklı bir şıklık, farklı bir görkem ve gösteriş akla gelmektedir. İstikbal her zaman ayrıcalıktır.

Koltuk imalatı
Koltuk imalatı

Biz de sitemizde 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermek üzere yeni bir yazı hazırladık. Esasında fiyat bilgisi için en sağlıklı yöntem istikbal mobilyanın resmi sitesine girmeniz olacaktır. Çünkü bazen buradan verdiğimiz fiyatlar güncel olamaya biliyor. Bu da ziyaretçilerimizi yanlış yönlendirmeye sebep oluyor. İstikbal mobilya koltuk fiyatları 2019 ile ilgili fiyat araştırması yapan ziyaretçilerimize tavsiyemiz bu yöndedir.

İstikbal mobilya koltuk modelleri ile ilgili olarak bazı koltuk modellerini aşağıdaki şekilde sıralamış bulunmaktayız.

İstikbal mobilya koltuk modelleri 2019

Troy Deluxe Takım
4.103,00 TL

Celina Koltuk Takımı
8.619,00 TL

Santa Deluxe Takım
8.520,00

Santino Koltuk Takımı
5.931,00

Opera Koltuk Takımı
10.767,00

Nella Deluxe Takım
7.051,00

Scarlet Koltuk Takımı
8.617,00

Palma Koltuk Takımı
7.546,00

Lucas Koltuk Takımı
6.144,00

Vals Koltuk Takımı
8.483,00

Krea Koltuk Takımı
5.713,00

Side Deluxe Takım
7.089,00

Lima Koltuk Takımı
7.258,00

Gold Deluxe Koltuk Takımı
6.542,00

Rustik Deluxe Takım
6.996,00

Santiago Koltuk Takımı
11.016,00

İstikbal Baron Deluxe Koltuk Takımı

Baron Deluxe Koltuk Takımı
Baron ürün grubu konsept ürünü olarak hazırlanan Baron Deluxe Koltuk Takımı, evinizin konforunun artmasına neden olacak ve farklı tarzıyla evinize güzel bir hava katacaktır. Bu muhteşem ürün üçlü ve ikili ünitelerden oluşmaktadır. Bu modeli 7.020,00 TL’ye alabilir taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Orleon Deluxe Modeli

Orleon Deluxe Koltuk Takımı
Minimal hatları, küt hatlı kol yapısı, rahat oturum konforu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Orleon Deluxe Koltuk Takımı, doğal ahşap görünümlü klapa uygulaması, yüksek ayak yapısı ile evinize farklı bir şıklık katacak. Sizde bu modeli alıp evinizin şık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu modelin fiyatı ise 6.144,00  TL. 12 aya varan taksit seçenekleri de mevcuttur.

İstikbal Vigo Koltuk Takımı Modeli

Vigo Koltuk Takımı
Chester tarzı ile gözünüzü ayıramayacağınız Vigo Koltuk Takımı, P kol yapısı, alt kasa ve kol bölümünde yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile oldukça modern bir yapıya sahiptir. Gerçekten şık bir model arıyorsanız bu ürüne bakmanızı tavsiye ederim. Bu muhteşem modele sadece 8.474,00 karşılığında sahip olabilir ve taksit imkanını da kullanabilirsiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Mikado

Mikado Koltuk Takımı
Chester tarzı ile şık ve modern bir havaya sahip olan Mikado Koltuk Takımı, P kol yapısı, kol ve sırt kısmında yer alan düğmeleri ile oldukça zengin bir görsel yapıya sahiptir. Ayrıca yatak olabilen bu model sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Bu modeli 6.273,00 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de bulunuyor.

Elizya Koltuk Takımı

Elizya Koltuk Takımı
Zevk düşkünü ve rahatlık sevenler için tasarlanmış olan Elizya Koltuk Takımı, göz kamaştırıcı renkleri ile evinize adeta bahar havası katıyor. Renk detayları ile oturma odanızı donatan bu muhteşem model evinizde geçirmiş olduğunuz zamanın kalitesini artırmakta. Bu mükemmel ürüne 6.506,00 karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit mevcut.

İstikbal Pekin Oturma Grubu

Pekin Koltuk Takımı
Özel bir mekanizmaya sahip olan Pekin Koltuk Takımı, relax konumuna getirilebiliyor ve yüksek düzeyde konfor sunuyor. Rahatlığa önem veren biri iseniz kesinlikle bakmanız gereken ürünlerden bir tanesi.12.458,00  TL gibi bir rakama bu ürünü satın alabilir ve taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

istikbal mobilya 2019 koltuk modelleri

2015-istikbal-mobilya-koltuk-takimi-modelleri-19

2015-istikbal-mobilya-koltuk-takimi-modelleri-8

2015-istikbal-mobilya-koltuk-takimi-modelleri-7

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın