Koçtaş Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

939 views

Kişilerin mobilya alırken birçok mağazaya giriş yaptığı her türlü model ve tasarımı incelediğini bilmekteyiz. Bu kişilerin aklında ki soru işaretlerini silmeye ve doğru tercihler yapmaya yardımcı olmaktadır. Ülkemiz de en çok ziyaret edilen mobilya mağaza ve sitelerinden biri de Koçtaş’tır.

Koçtaş Mobilya Koltuk Takımları

Koçtaş mobilya ve kotluk takımları 2019 yılıyla birlikte evinize bambaşka bir farklılık getiriyor. Siz de 2019 yılının size şıklık,kalite,konfor getirmesini istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen evinizdeki koltuk takımlarını Koçtaş’la değiştirin. Koçtaş koltukları her tarza ve zevke hitap edecek şekilde geniş ürün yelpazesine sahip mobilya modellerinden oluşuyor. Her sene bu geniş ürün yelpazesine yenileri eklenirken 2019 yılı da bambaşka bir nefesle geliyor. Eğer daha önce Koçtaş kullandıysanız siz de bilirsinizki Koçtaş modelleri diğer mobilya mağazalarında satışa sunulan mobilyalardan çok daha konforlu üretilmiştir.

koçtaş mobilya trend yılın moda siyah deri köşe takımları

Müşteri memnuniyeti ön plana alınarak hazırlanan koltuk takımı modellerinde konforun yanı sıra aynı zamanda yüksek kalite kullanılmıştır.Uzun yıllar kullandığınızda dahi daha yeni havası verecek koltuk takımları bu kadar avantajlı yönlerinin yanı sıra fiyatında da sizi şaşırtmayı başarıyor. Çünkü en iyi olmasına karşın en yüksek fiyatı sizlere sunmuyor. Diğer mobilya mağazalarına göre çok daha uygun fiyata sahip olacağınız koltuk takımlarını dilerseniz Koçtaş sitesinde indirimleri takip ederek daha da uyguna sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki başka bir yerde görünümüne kanıp aldığınız kalitesiz bir koltuk takımı evinize güzel bir görünüm katmayacağı gibi sadece sizi mutsuz etmeye yaracaktır. Çünkü sürekli çıkarttığı sorunlarla uğraşmak durumunda kalacaksınız.

Koçtaş Koltuk Takımları

2019 koltuk takımı modellerinde genel olarak hangi yenilikler bulunduğuna gelecek olursak; klasik modellerde modernleştirmeye giden yenilik görüyoruz.Yani hem klasik havası verirken aynı zamanda ikisinin birleşimi gibi duran bu modeller büyük ilgi görüyor.Köşe takımlarında ise desenli modeller 2019 yılıyla birlikte beğeninize sunuluyor.

Evdebiz Relax Köşe Koltuk Parlement Sağ 2.289 TL

Evdebiz Relax Köşe Koltuk Füme Sol
2.289 TL

Evdebiz Fly Yataklı Köşe Koltuk Turkuaz Elite Sağ
2.289 TL

Evdebiz Fly Yataklı Köşe Koltuk Soft Kumaş Krem Elite Tasarım Yastıklı Sol
2.289 TL

Evdebiz Plus Modüler Ottawa Sehpalı Köşe Koltuk Kahve
2.659 TL

Evdebiz Balzan Köşe Koltuk Kahve
1.379 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Pandora Yataklı-Bazalı Köşe Koltuk (Ceviz Sehpa) Kahve
3.299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Pandora Yataklı-Bazalı Köşe Koltuk (Ceviz Sehpa) Mavi
3.299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Balzan Köşe Koltuk Gri
1.379 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Balzan Köşe Koltuk Turkuaz
1.379 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Doha Serisi Philippe L Köşe Koltuk Sol Gri
3.299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Doha Serisi Philippe L Koltuk Sağ Sarı
3.299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Doha Serisi Philippe L Koltuk Sol Kahverengi
3.299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Doha Serisi Federico Köşe Koltuk Sol Gri
4.119 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Manama Stil Yataklı Köşe Koltuk Sol Kırmızı
2.289 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Manama Stil Yataklı Köşe Koltuk Sol Gri
2.289 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Doha Serisi Starck Puflu L Koltuk Sağ Kahverengi
3759 TL

Fiyatı: 1599 TL

Koçtaş mobilya köşe koltuk takımların da oldukça fazla alternatifle bizleri karşıladığını bilmekteyiz. Birçok renk ve modele sahip olan mağaza da her kesime hitap eden modelleri bulabilmek mümkündür.

Fiyatı: 2419 TL

Özellikle kişilere uygun fiyatlar sunana mobilyalarla internet alışveriş yapma kolaylığını da sunan nadir mağazalar arasındadır. Koçtaş mobilya köşe koltuk takım fiyatlarına göz gezdirecek olursak her bütçeye uygun fiyatlarla karşılaşmak kişilerin bütçelerine bir katkı da bulunmalarına olanak sağlamıştır. Pahalı mobilyalara para dökmektense uygun ve kaliteli ürünler almak daha mantıklıdır.

Fiyatı: 3549 TL

Koçtaş mağazalarından alış veriş yapıldığın da ürünlerin çoğunu demonte olarak geldiğini de unutmamak gerekmektedir. Özellikle belli bir alış veriş limitlerinin üzerindeyse aldıklarınız herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır.

2389 TL

Koçtaş mobilya köşe koltuk takımlarına baktığımız da ulaşımının sağlandığı kişiler tarafında eve kadar çıkarıldığı bilinmektedir. Monte edilmesi konusunda yardım almak isterseniz belli cüzri bir ücret karşılığın da koçtaş personelleri tarafından ürünlerin monte edilebildiği görülmüştür. böylelikle kişilere hizmette sınır tanımayan oldukça fazla imkan sunana Koçtaş mağazası iyi bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Ürün Fiyatı: 2499 TL

Ürün Fiyatı 2619 TL

Köşe koltuk fiyatı: 2499 TL

Koltuk Fiyatı: 2499 TL

Fiyatı: 2289 TL

Koltuk Fiyatı: 2499 TL

Koltuk Fiyatı: 2499 TL

Koltuk Fiyatı: 3249 TL

Koltuk Fiyatı: 2049 TL

Koltuk Fiyatı: 1599 TL

Koltuk Fiyatı: 2199 TL

Ürün Fiyatı: 2449 TL

Koçtaş mobilya resmi internet sitesinde örnek teşkil edecek köşe takımlarını yukarıda yayınladık. Aşağıda örnek olabilecek ve size fikir açısından katkı sağlayacak bir kaç köşe köşe koltuk galerisi bulunmaktadır.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın