Kilim Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

885 views

Köşe takımları salon, oturma odası ve mutfaklarda kullanılabilecek koltuk modelleridir. Hemen her eve uygun model ve ölçülere sahip köşe koltukları son senelerde popüler mobilya çeşitlerinden biri haline geldi. Bazalı, sandıklı ve yataklı gibi özelliğe de sahip olan köşe takımları Kilim Mobilya’nın da bu yıl ki koleksiyonunda yer alıyor.

Kilim köşe takımları yeni sezon ürünleri ile bayanların dikkatini çekiyor. Bu sıralar evini yenilemeyi düşünen ve evlilik planları yapan çiftlerin gözdesi ürünlerden olan köşe takımları,  canlı renkleri ve şık tasarımı ile en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor. Son derece kullanışlı, pratik ve kolay temizlenir olmasının yanında açılabilir ve eşya sandıkası ile fazlalıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Kilim köşe takımının detaylarını inceleyin siz de seveceksiniz. Eğer köşe takımı almayı planlıyorsanız bu modele göz atmadan karar vermeyin. Tüm Kilim mağazalarında köşe takımlarının en güzel modellerini bulabilirsiniz.

Mutfaklar özellikle kadınlar için en çok vakit geçirilen, evin en sıcak ortamı belki. Büyük, küçük, kare, dikdörtgen çeşit çeşit ebatlarda ve şekillerdeki mutfaklarımızı mutfak köşe takımları ile süslemek de genelde tercih edilen bir dekorasyon seçeneği oluyor. Mutfak köşe takımları özellikle büyük mutfaklar için hem çok ideal bir kullanım alanı sunuyor hem dekoratif açıdan mutfağımızı güzelleştiriyor. Sabah kahvaltıları veya akşam yemeklerini bir misafir gelmediği müddetçe mutfakta değerlendirenler buradaki konforu da önemsiyorlar elbette. Her şeyden önce ev dekorasyonunu kendisi için yapanlar bunun bilincinde sanırım.

Kilim Köşe Takımları ve Fiyatları

Vitali Köşe Takımı
7832 TL yerine 5926 TL

Diamond Köşe Takımı
5882 TL yerine 4737 TL

Elita Köşe Takımı
4294 TL yerine 3103 TL

Girne Köşe Takımı
6344 TL yerine 4301 TL

Akyaka Köşe Takımı
6345 TL yerine 4758 TL

Riva Köşe Takım
4750 TL yerine 4111 TL

Serace Köşe Takım
4970 TL yerine 4745 TL

Kilim Köşe Takımı Modeli Göreme

Göreme Köşe Takımı
Rengi ile sade bir görünüm sununan Göreme Köşe Takımı, ikili ünite, köşe ünitesi, ikili üniteden meydana gelmektedir. Yüksek yoğunluğa sahip süngerlerin kullanıldığı bu model rahatlığın sınırlarını yeniden çiziyor. Bu muhteşem modeli indirim sayesinde 3661 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kilim Cidde Köşe Takımı

Cidde Köşe Takımı
3 farklı rengin bir araya gelerek muhteşem bir şıklığa sahip olan Cidde Köşe Takımı, şıklığı ve zarifliği ile adeta odanıza farklı bir görünüm katacak. Soft kumaşın kullanıldığı bu model sıvı geçirmez bir yapıya sahiptir. Bu mükemmel modeli indirimle 4235 TL’ye alabilir ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kilim Salon Takımı Modeli Zigana

Zigana Köşe Takımı Sade bir rengi ile oldukça dikkat çeken Zigana Köşe Takımı, üç ayrı versiyonla karşımıza çıkıyor. Soft kumaşın kullanıldığı bu model evinizde klasik ve ferah bir hava yaratacak. Gerçekten şık ve kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. İndirim sayesinde bu ürüne 3831 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımı Marmaris Modeli

Marmaris Köşe Takımı Oldukça farklı bir renge sahip olan Marmaris Köşe Takımı, muhazzam rengi ile adeta gözlerinizi alacak. Bu muhteşem model rahatlığı ve şıklığı ile odanızda farklı bir görünüm katacak. Bu muhteşem modeli iklimin yaptığı indirim sayesinde 6946  TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim.

İklim Milas Köşe Takımı Modeli

Milas Köşe Takımı
Muhteşem bir tasarıma sahip olan ve rahatlığı ile adeta kullanıcıları kendine aşık eden Milas Köşe Takımı, köşe ikili sol köşe uzanma ünitesi sağ ve pufdan meydana gelmektedir. Evime hem rahat hem şık bir köşe takımı istiyorum diyorsanız bu ürüne kesinlikle göz atmalısınız. Bu muhteşem modele iklimin 41.yıla yaptığı özel indirim sayesinde 4275  TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcut.

Bahar uzanmalı köşe takımı fiyatı :2499 TL

Kemer uzanmalı köşe koltuk takımı fiyatı :3590 TL

Antik uznalamı köşe koltuk fiyatı :2890 TL

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın