Kilim köşe takımları ve fiyatları

Kilim Köşe takımları ve fiyatları salon, oturma odası ve mutfaklarda kullanılabilecek koltuk modellerine göre belirleniyor. Hemen her eve uygun model ve ölçülere sahip köşe koltukları son senelerde popüler mobilya çeşitlerinden biri haline geldi. Bazalı, sandıklı ve yataklı gibi özelliğe de sahip olan köşe takımları Kilim Mobilya’nın da bu yıl ki koleksiyonunda yer alıyor.

Kilim köşe takımları yeni sezon ürünleri ile bayanların dikkatini çekiyor. Bu sıralar evini yenilemeyi düşünen ve evlilik planları yapan çiftlerin gözdesi ürünlerden olan köşe takımları,  canlı renkleri ve şık tasarımı ile en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor. Son derece kullanışlı, pratik ve kolay temizlenir olmasının yanında açılabilir ve eşya sandıkası ile fazlalıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Kilim köşe takımının detaylarını inceleyin siz de seveceksiniz. Eğer köşe takımı almayı planlıyorsanız bu modele göz atmadan karar vermeyin. Tüm Kilim mağazalarında köşe takımlarının en güzel modellerini bulabilirsiniz.

Vitali Köşe Takımı
7832 TL yerine 6399 TL

Mutfaklar özellikle kadınlar için en çok vakit geçirilen, evin en sıcak ortamı belki. Büyük, küçük, kare, dikdörtgen çeşit çeşit ebatlarda ve şekillerdeki mutfaklarımızı mutfak köşe takımları ile süslemek de genelde tercih edilen bir dekorasyon seçeneği oluyor. Mutfak köşe takımları özellikle büyük mutfaklar için hem çok ideal bir kullanım alanı sunuyor hem dekoratif açıdan mutfağımızı güzelleştiriyor. Sabah kahvaltıları veya akşam yemeklerini bir misafir gelmediği müddetçe mutfakta değerlendirenler buradaki konforu da önemsiyorlar elbette. Her şeyden önce ev dekorasyonunu kendisi için yapanlar bunun bilincinde sanırım.

Köşe takımı diye nitelendirdiğimiz şey her ihtiyaca uygun çözüm, her oda tipini en uygun şekilde kullanma demek. Büyükler işten geldikten sonra yorgunluğunu bu köşe takımında atsın, küçükler ise üzerinde oynasın hiç durmasın demek. Kilim, köşe takımı için bu ”demek”lerden  yola çıkarak muhteşem köşe takımları yaptı. Birbirinden ayrılabilen ve farklı kullanılabilen modülleri, çift taraflı yatak olma özelliği ve bir çok özelliğiyle kilim köşe takımı modelleri sizi bekliyor. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Kilim İndirimli Köşe Takımı Kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımları İndirimli Kampanya Fiyatları

Diamond Köşe Takımı: Kilim köşe takımları ve fiyatlarına göre tavsiye ettiğimiz bir köşe takımı modelidir.
5882 TL yerine 4949 TL

Elita Köşe Takımı
4294 TL yerine 3669 TL

Girne Köşe Takımı
6344 TL yerine 5499 TL

Akyaka Köşe Takımı
6345 TL yerine 5320 TL

Riva Köşe Takım

Serace Köşe Takım

Kilim Köşe Takımı Modeli Göreme

Göreme Köşe Takımı
Rengi ile sade bir görünüm sununan Göreme Köşe Takımı, ikili ünite, köşe ünitesi, ikili üniteden meydana gelmektedir. Yüksek yoğunluğa sahip süngerlerin kullanıldığı bu model rahatlığın sınırlarını yeniden çiziyor. Bu muhteşem modeli indirim sayesinde 4139 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kilim Cidde Köşe Takımı

Cidde Köşe Takımı
3 farklı rengin bir araya gelerek muhteşem bir şıklığa sahip olan Cidde Köşe Takımı, şıklığı ve zarifliği ile adeta odanıza farklı bir görünüm katacak. Soft kumaşın kullanıldığı bu model sıvı geçirmez bir yapıya sahiptir.

Zigana Köşe Takımı Sade bir rengi ile oldukça dikkat çeken Zigana Köşe Takımı, üç ayrı versiyonla karşımıza çıkıyor. Soft kumaşın kullanıldığı bu model evinizde klasik ve ferah bir hava yaratacak. Gerçekten şık ve kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. İndirim sayesinde bu ürüne 4269 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımı Marmaris Modeli

Marmaris Köşe Takımı Oldukça farklı bir renge sahip olan Marmaris Köşe Takımı, muhazzam rengi ile adeta gözlerinizi alacak. Bu muhteşem model rahatlığı ve şıklığı ile odanızda farklı bir görünüm katacak. Bu muhteşem modeli iklimin yaptığı indirim sayesinde 7599 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim.

İklim Milas Köşe Takımı Modeli

Milas Köşe Takımı
Muhteşem bir tasarıma sahip olan ve rahatlığı ile adeta kullanıcıları kendine aşık eden Milas Köşe Takımı, köşe ikili sol köşe uzanma ünitesi sağ ve pufdan meydana gelmektedir. Evime hem rahat hem şık bir köşe takımı istiyorum diyorsanız bu ürüne kesinlikle göz atmalısınız.

Bahar uzanmalı köşe takımı

IKEA Mobilya Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

 

Kemer uzanmalı köşe koltuk takımı

Kelebek Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

 

Antik uznalamı köşe koltuk

Koçtaş Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

Kilim köşe takımları ve fiyatları 2020 yılında artan döviz ve maliyet şartlarına göre yeniden belirlendi. Aşağıda Kilim mobilyanın köşe koltuk kataloğunu inceleyebilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın