Kilim Köşe Takımları ve Fiyatları

2.360 views

Kilim Köşe takımları ve fiyatları salon, oturma odası ve mutfaklarda kullanılabilecek koltuk modellerine göre belirleniyor. Hemen her eve uygun model ve ölçülere sahip köşe koltukları son senelerde popüler mobilya çeşitlerinden biri haline geldi. Bazalı, sandıklı ve yataklı gibi özelliğe de sahip olan köşe takımları Kilim Mobilya’nın da bu yıl ki koleksiyonunda yer alıyor.

Kilim köşe takımları yeni sezon ürünleri ile bayanların dikkatini çekiyor. Bu sıralar evini yenilemeyi düşünen ve evlilik planları yapan çiftlerin gözdesi ürünlerden olan köşe takımları,  canlı renkleri ve şık tasarımı ile en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor. Son derece kullanışlı, pratik ve kolay temizlenir olmasının yanında açılabilir ve eşya sandıkası ile fazlalıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Kilim köşe takımının detaylarını inceleyin siz de seveceksiniz. Eğer köşe takımı almayı planlıyorsanız bu modele göz atmadan karar vermeyin. Tüm Kilim mağazalarında köşe takımlarının en güzel modellerini bulabilirsiniz.

Vitali Köşe Takımı
10.490 TL

Mutfaklar özellikle kadınlar için en çok vakit geçirilen, evin en sıcak ortamı belki. Büyük, küçük, kare, dikdörtgen çeşit çeşit ebatlarda ve şekillerdeki mutfaklarımızı mutfak köşe takımları ile süslemek de genelde tercih edilen bir dekorasyon seçeneği oluyor. Mutfak köşe takımları özellikle büyük mutfaklar için hem çok ideal bir kullanım alanı sunuyor hem dekoratif açıdan mutfağımızı güzelleştiriyor. Sabah kahvaltıları veya akşam yemeklerini bir misafir gelmediği müddetçe mutfakta değerlendirenler buradaki konforu da önemsiyorlar elbette. Her şeyden önce ev dekorasyonunu kendisi için yapanlar bunun bilincinde sanırım.

Köşe takımı diye nitelendirdiğimiz şey her ihtiyaca uygun çözüm, her oda tipini en uygun şekilde kullanma demek. Büyükler işten geldikten sonra yorgunluğunu bu köşe takımında atsın, küçükler ise üzerinde oynasın hiç durmasın demek. Kilim, köşe takımı için bu ”demek”lerden  yola çıkarak muhteşem köşe takımları yaptı. Birbirinden ayrılabilen ve farklı kullanılabilen modülleri, çift taraflı yatak olma özelliği ve bir çok özelliğiyle kilim köşe takımı modelleri sizi bekliyor. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Kilim İndirimli Köşe Takımı Kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımları İndirimli Kampanya Fiyatları

Zigana Köşe Takımı Sade bir rengi ile oldukça dikkat çeken Zigana Köşe Takımı, üç ayrı versiyonla karşımıza çıkıyor. Soft kumaşın kullanıldığı bu model evinizde klasik ve ferah bir hava yaratacak. Gerçekten şık ve kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. İndirim sayesinde bu ürüne 6.990 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımı Marmaris Modeli

Marmaris Köşe Takımı Oldukça farklı bir renge sahip olan Marmaris Köşe Takımı, muazzam rengi ile adeta gözlerinizi alacak. Bu muhteşem model rahatlığı ve şıklığı ile odanızda farklı bir görünüm katacak. Bu muhteşem modeli iklimin yaptığı indirim sayesinde 11.290 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim.

porto kilim köşe takımı

Porto Köşe Takımı  5.890 TL

Kilim Köşe Takımı Modeli Göreme

Göreme Köşe Takımı
Rengi ile sade bir görünüm sunan Göreme Köşe Takımı, ikili ünite, köşe ünitesi, ikili üniteden meydana gelmektedir. Yüksek yoğunluğa sahip süngerlerin kullanıldığı bu model rahatlığın sınırlarını yeniden çiziyor. Bu muhteşem modeli indirim sayesinde 4139 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

bella kilim köşe takımı

Bella Köşe Takımı  5.690 TL

moda kilim köşe takımı

Moda Köşe Takımı  9.190 TL

neva kilim köşe takımı

Neva Köşe Takımı  9.690 TL

gold kilim köşe takımı

Gold Köşe Takımı  9.390 TL

new riva kilim köşe takımı

New Riva Plus Köşe Takımı 7.490 TL

bahar kilim köşe takımı

Bahar Uzanmalı Köşe Takımı  6.290 TL

Akyaka Köşe Takımı
8.190 TL

Diamond Köşe Takımı

Elita Köşe Takımı

Girne Köşe Takımı

Riva Köşe Takımı

Serace Köşe Takımı

Kilim Cidde Köşe Takımı

Cidde Köşe Takımı
3 farklı rengin bir araya gelerek muhteşem bir şıklığa sahip olan Cidde Köşe Takımı, şıklığı ve zarifliği ile adeta odanıza farklı bir görünüm katacak. Soft kumaşın kullanıldığı bu model sıvı geçirmez bir yapıya sahiptir.

İklim Milas Köşe Takımı Modeli

Milas Köşe Takımı
Muhteşem bir tasarıma sahip olan ve rahatlığı ile adeta kullanıcıları kendine aşık eden Milas Köşe Takımı, köşe ikili sol köşe uzanma ünitesi sağ ve pufdan meydana gelmektedir. Evime hem rahat hem şık bir köşe takımı istiyorum diyorsanız bu ürüne kesinlikle göz atmalısınız.

Kilim köşe takımları ve fiyatları 2021 yılında artan döviz ve maliyet şartlarına göre yeniden belirlendi. Aşağıda Kilim mobilyanın köşe koltuk kataloğunu inceleyebilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın