Kilim mobilya kanepe takımı modelleri ve fiyatları

3.005 views

Kanepeler bir evde bulunan hoş ürünlerdir. Tekli olmakla beraber takım halinde de kullanılabilir. Örneğin  geniş bir salonunuz var ve bu salonda eksik ne olabilir diye düşünüyorsanız o eksik olan ürün büyük ihtimalle bir kanepedir. Veya TV karşısında oturup film, maç izlemek gibi bir keyfiniz varsa o halde bir kanepe size ideal bir seçenek olacaktır. Çünkü hem TV keyfinizi en rahat şekilde yapabilirsiniz hemde üzerinde uzanarak rahatlayabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber eklemek istediğimiz birkaç durumda vardır. Kanepeler kullanışlı olmasıyla beraber aynı zamanda güzel bir dekorasyon ürünü de olabilir. Özellikle eski tarz yani klasik ev seven kişiler tarafından tercih edilen bu tasarım türü oldukça kullanılmaktadır. Güzel bir kanepenin arkasındaki bir tablo veya şık bir ahşap komodin tasarımı tamamlayacaktır. Tüm bunları daha net bir şekilde açıklayabilmek için kanepe modellerini ele aldık umarız beğenirsiniz.

Kilim Mobilya Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları

Antik Kanepe
1748 TL yerine 1500 TL

Country Üçlü Koltuk
3792 TL yerine 3020 TL

Bambu Üçlü Koltuk

Alya Üçlü Koltuk
5125 TL yerine 3329 TL

Rosa Üçlü Koltuk

Golden Üçlü Koltuk
4086 TL yerine 3167 TL

Almond Üçlü Koltuk
3955 TL yerine 3768  TL

Asos Üçlü Koltuk
4008 TL yerine 3695 TL

Poyraz Üçlü Koltuk
4380 TL yerine 3900 TL

Lorenz Üçlü Koltuk

Storm Üçlü Koltuk

Akasya Üçlü Koltuk
3688 TL yerine 3147 TL

Enjoy Üçlü Koltuk

Bahar Kanepe
1612 TL yerine 1409 TL

İznik Üçlü Koltuk
5315 TL yerine 3785 TL

Ekol Kanepe
1554 TL yerine 1300 TL

Alaçatı Üçlü Koltuk
6083 TL yerine 3890 TL

Aras Üçlü Koltuk
4224 TL yerine 3830 TL

Gediz Üçlü Koltuk
3536 TL yerine 3255 TL

Kemer Kanepe
2317 TL yerine 2275TL

Göksu Üçlü Koltuk
2340 TL yerine 2259 TL

Ürgüp Üçlü Koltuk
2759 TL yerine 2411 TL

Çamlıca Kanepe
2301 TL yerine 2021  TL

Biga Üçlü Koltuk

Bodrum Üçlü Koltuk

Belen Üçlü Koltuk

New Hanzade Üçlü Koltuk

Ereğli Kanepe

Adonis Çift Kişilik Kanepe

Fiesta Kanepe

Kilim kanepe modellerinden Marmaris

Oldukça şık ve modern bir model olan Marmaris canlı rengiyle de dikkat çekmektedir. Salonunuzda veya oturma odanızda kullandığınız taktirde oldukça rahat edeceksiniz. Geniş oturma alanı, ergonamik yapısının verdiği ekstra rahatlık hissi, ve konforlu kırlentleri ile müşterisini memnun etmektedir. Ürün üzerinde bulunan ince detaylı dikişler ise tasarımı tamamlamaktadır. Ürünün tasarımına uygun olarak yerleştirilen ahşap ayaklar hem dizaynı tamamlamakta hemde temizlikte kolaylık sağlamaktadır.

Kilim kanepe çeşitleri Belen modelinin fiyatı Belen Kanepe

Oldukça sağlam ve uzun ömürlü olan model klasik tarzı ile dikkat çekmektedir. Oldukça ağır bir havası olan model klasik duyguları tüm vi kaplayacaktır. Ürüne uygun olarak dekorasyon malzemeleri ( Tablo, masa, şifonyer, ayna, çiçek vs ) kullanıldığında ise dizayn tamamlanacaktır. Ürünün gerek dikişleri gerek minderleri gerekse kolları yanındaki işlemeleri olsun tüm tasarımı tamamlamakta ve Belen’in şıklığını ortaya koymaktadır.

Kilim çekyat çeşitlerinden alyans modelini

Bu model de klasik duruşu ile dikkat çekmektedir ve yarattığı havada da bunu hissettirmektedir. Oldukça sade olan Alyans aynı zamanda yatak olabilme özelliğine de sahiptir ve bu özelliği ile fonksiyonlu ve kullanışlı olduğunu göstermektedir. Yani ansızın yatıya gelen misafirlerinizi kanepede ağırlayabilirsiniz. Alyans modelinde bulunan sandık bölmesi sayesinde birçok eşyayı yerleştirerek burada muhafaza edebilirsiniz.

Kilim Mobilya Çekyat Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kilim çekyat modellerinden Zigana

Oldukça zarif ve hoş bir tasarıma sahip olan Zigana doğal açık rengi sayesinde bulunduğu ortama canlılık katmaktadır. Oldukça sade ve klasik duran bu modelin ömrü de oldukça uzundur. Sağlam ve dayanıklı ham maddesi sayesinde uzun süre kolayca kullanabilirsiniz. Ürünün yatak olabilme özelliği aynı zamanda onun fonkiyonlu yönlerini de göstermektedir. Yani misafirlerinizi hem buranın üzerinde ağırlayabilir hemde burada yatırabilirsiniz aynı zamanda ürünün altında bulunan sandık bölümü sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı burada depolayabilirsiniz.

Kilim Mobilya çekyat modelleri Ereğli Modelini

Oldukça sade ve hoş bir tarzda olan Ereğli evinize de sadelik katacaktır. Gösterişten uzak, samimi ve klasik tarzda ev isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Üründe fonksiyoner olarak yüksek ayaklıklar, geniş sandık bölmesi, rahat kanepe minderi ve yatak olabilme özelliği yer almaktadır ve bu sayede ürün kendini tanıtmaktadır. Yüksek ayak yapısı hem tasarımla uyumludur hemde kolay temzilik imkanı sunmaktadır. Rahat minderler ise konforlu bir dinlenme olanağı sunmaktadır. Geniş sandık bölümünde fazla olan eşyalarınızı depolayabilirsiniz ve son olarak yatak olabilme özelliği ile de misafirlerinizi kanepede yatırabilirsiniz.

Koçtaş Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Bellona Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Home Yataklı Kanepe Koltuklar ve Fiyatları için Tıklayın

Moda Life Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın