İstikbal Mobilya Köşe Koltuk Takımı Modelleri

2.718 views

Köşe Takımları oturma odası ve salon dekorasyonunda kullabileceğimiz kullanışlı mobilya modelleridir. Önceden sadece oturma odalarında yer alan köşe takımları artık salonlarda da kullanılıyor. Özellikle oturma grubu ve salon takımlarının maddi külfetinden kurtulmak isteyenler köşe takımlarına yöneliyor.

İstikbal Calvin Köşe Takımı modelleri kullanılan yeni tasarımları ile evlere farklı hava katmaya devam ediyor. İstikbal köşe takımı mobilyaları her renkte ve en iyi konforla tasarlanıyor. Köşe takımı modelleri arasında ise siyah renkli olanlar en fazla olarak rağbet görmektedir. Köşe takımı modellerini her oda için kullanamazsınız. Yanlış köşe takımı seçebilirsiniz. Calvin köşe takımı modellerinde daha çok koyu renkler kullanılmıştır.

Köşe takımlarında kumaşların kalitesi ve dikiş izleride istikbal mobilyanın kalitesini ortaya koymaktadır. Köşe takımları arasında kırmızı renk evlerinize ayrı bir hava katacaktır.

istikbal köşe takımları modern görünümleri ile 2019 yılında da bütün ilgiyi üzerine çekiyor. Farlı beğenilere göre farklı ürünler sunan istikbal köşe takımları isteyene modern ürünler, isteyene klasik ürünler sunuyor.

İstikbal Köşe Takımı Kampanyaları 2019

2019 İstikbal Mobilya Köşe Takımı Modelleri her sene olduğu gibi şık tasarımları ile karşımızda. Firma 2019 yılında da yeni kampanya ve indirimli köşe koltuk modelleri ile piyasaya etkili gireceğe benziyor.

Santa Köşe Takımı
7.414,00

Vals Köşe Takımı
7.308,00

Vigo Köşe Takımı
6.926,00

Baron Köşe Takımı
4.918,00

Elizya Köşe Takımı
4.428,00

Orleon Köşe Takımı
4.533,00

Almeyra Köşe Takımı
4.383,00

Omega Köşe Takımı
3.231,00

Sole Köşe Takım (Uzanmalı)
2.786,00

İstikbal Stars S Köşe Takımı

Stars S Köşe Takımı
Rosalyn Sarı rengi ile karşımıza çıkan ve oldukça farklı ve klasik bir tasarıma sahip olan Stars S Köşe Takımı, odanıza girdiği andan itibaren farklılığını yansıtacak. Bu muhteşem modeli alarak odanıza farklılık kazandırabilirsiniz. Yapılan indirim sayesinde bu ürüne 2.817,00  TL’ye sahip olabilir ve taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.

İstikbal Köşe Takımı Star Modeli

Star Köşe Takımı
Yerden yüksek ayaklar, ürnüne uygulanabilen canlı renkler ile evinize konfor katan Star Köşe Takımı, yatak olabilme özelliği sayesinde misafir ağırlama konusunda size oldukça yarar sağlayacak. Farklı rengi ile dikkat çekmeyi başaran bu ürünü yapılan indirim sayesinde 12 aya varan taksit seçenekleri ile 3.784,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

İstikbal Köşe Takımı Modelleri Zenit

Zenit Köşe Takımı
Krem ve kahverengi renginin tonlarının kullanıldığı Zenit Köşe Takımı, modern çizgileri ile adeta şıklık kelimesinin tanımını tekrardan yaratıyor. Bu muhteşem model rahatlık konusunda da oldukça iddialı. Bu model odanıza girdiği andan itibaren güzellik ve şıklık katacak. Bu ürüne indirim sayesinde 3.507,60 karşılığında sahip olabilirsin. 12 aya varan taksit mevcuttur.

Dream Köşe Takımı İstikbal

Dream Köşe Takımı
Hem fonsiyonel, hem modern hem de ekonomik olan Dream Köşe Takımı, ürün kollarında yer alan fitil, düğme ve çektirme uygulamaları ile oldukça zengin bir görünüme sahiptir. Bu modeli satın alarak odanızda canlılığa sebep olabilirsiniz. Ayrıca oldukça konforlu olan bu model işten geldiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak. İndirim sayesinde bu ürünü 4.467,00  TL’ye satın alabilir ve 12 aya varan taksit imkanlarını kullanabilirsiniz.

İstikbal Köşe Takımı Perla

Perla Köşe Takımı
Oldukça farklı bir renge sahip olan Peria Köşe Takımı, rahatlığı ve tasarımı ile ön plana çıkıyor. Gerçekten rahat ve şıklığı bir arada arayan kişilerdenseniz kesinlikle göz atmanız gereken ürünlerden bir tanesi. Üstelik İstikbal mobilyanın yaptığı indirim sayesinde bu modeli 6.059,00 TL’ye satın alabilir taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.

İstikbal Ronin Köşe Takımı

Ronin Köşe Takımı
Kahverenginin binbir tonu arasında en güzel olanı krem ile birleşerek muhteşem uyum sağladığı Ronin Köşe Takımı, evinizin en güzel köşesinin yaratmanıza olanak sağlıyor. Yerden yüksek ayakları ile temizlik konusunda da oldukça avantaj sağlayan bu model rahatlığı ile de adeta büyülüyor. Bu modeli yapılan indirim sayesinde 4.447,00 TL’ye alabilir ve taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

2015-istikbal-mobilya-kose-takimi-modelleri-17
İstikbalin yeni koleksiyonu starlight ile yepyeni modern ürünleri de evlerindeki ürünleri değiştirmeyi isteyenlere farklı modeller sunuyor.
İstikbal köşe takımları farklı renk seçenekleri ile farklı zevklere hitap eden ürünler sunuyor. Evinizde otantik bir ortam yada spor bir ortam yada klasik bir ortam fark etmez ne türlü ortam oluşturmak isterseniz isteyin bu ürünlerle ilgili detaylara ve daha fazla bilgiye ulaşmak için isterseniz size en yakın İstikbal bayisini istersenizde istikbal web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
İstikbal köşe takımları fiyatları ortalamada 2.500 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir. Güncel fiyatlardan ve kampanyalardan haberdar olmak için size en yakın bayisine uğramanız yada web sayfasından kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

2015-istikbal-mobilya-kose-takimi-modelleri-14

Köşe takımları ekonomik fiyatlarının yanı sıra kullanışlılığı ile de dikkatleri çekiyor. İstenildiğinde çek-yat gibi yatak haline de gelen köşe takımları salonunuzun kullanılabilen alanını da genişletir.

Köşe takımları kapladığı alan açısından da ekonomiktir. Renkli yastıklar da salonunuza ayrı bir hava ve şıklık katacaktır. Fonksiyonel orta sehpa, berjer ve pufun köşe koltuğuna eşlik ederek oluşturduğu Köşe Takımları birbirinden güzel modelleri ve tasarımlar ile her geçen gün daha fazla alıcı buluyor.

Bu yazımızda ünlü mobilya markalarından İstikbal Mobilya‘nın Köşe Takımı Modelleri nden örnekler paylaşacağız. 2019 İstikbal Mobilya Köşe Takımı Modelleri geçen yılları aratmayacak kadar şık.

İstikbal Köşe Takımları nda ilk göze çarpan özellik; modellerin çokluğu. Renk ve desen çeşitliliğinin yanı sıra tasarımlar da bir hayli fazla seçenek sunuyor.

Bazı modellerde klasik koltuk takımlarını andıran köşe takımları renkli yastıklarla süslenmiş. Renk seçeneği ve tasarımlar ile İstikbal Mobilya, mü

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın