İstikbal Mobilya Köşe Koltuk Takımı Modelleri

13.337 views

Köşe Takımları oturma odası ve salon dekorasyonunda kullabileceğimiz kullanışlı mobilya modelleridir. Önceden sadece oturma odalarında yer alan köşe takımları artık salonlarda da kullanılıyor. Özellikle oturma grubu ve salon takımlarının maddi külfetinden kurtulmak isteyenler köşe takımlarına yöneliyor.

İstikbal Köşe Takımı modelleri kullanılan yeni tasarımları ile evlere farklı hava katmaya devam ediyor. İstikbal köşe takımı mobilyaları her renkte ve en iyi konforla tasarlanıyor. Köşe takımı modelleri arasında ise siyah renkli olanlar en fazla rağbet görmektedir. Köşe takımı modellerini her oda için kullanamazsınız. Yanlış köşe takımı seçebilirsiniz. İstikbal köşe takımı modellerinde daha çok koyu renkler kullanılmıştır.

Köşe takımlarında kumaşların kalitesi ve dikiş izleri de istikbal mobilyanın kalitesini ortaya koymaktadır. Köşe takımları arasında kırmızı renk evlerinize ayrı bir hava katacaktır.

İstikbal köşe takımları modern görünümleri ile 2022 yılında da bütün ilgiyi üzerine çekiyor. Farklı beğenilere göre çeşitli ürünler sunan istikbal köşe takımları isteyene modern ürünler, isteyene klasik ürünler sunuyor.

İstikbal Köşe Takımı Fiyatları 2022

2022 İstikbal Mobilya Köşe Takımı Modelleri her sene olduğu gibi şık tasarımları ile karşımızda. Firma 2022 yılında da yeni kampanya ve indirimli köşe koltuk modelleri ile piyasaya etkili gireceğe benziyor.

 

İstikbal Mary Köşe Takımı

Mary Köşe Takımı (Köşe Uzanma + Tek Kollu İkili) 8.495,00 TL (03.03.2022)

 

canyon istikbal köşe takımı

Canyon Köşe Uzanmalı Takım 5.841,00 TL (03.03.2022)

 

diego istikbal köşe takımı

Diego Köşe Üçlü 5.307,00 TL (03.03.2022)

 

starx istikbal köşe takımı

Star X Uzanmalı Köşe Takımı 7.667,00 TL (03.03.2022)

 

star istikbal köşe takımı

Star X Köşe Üçlü 3.201,00 TL (03.03.2022)

 

estilo x istikbal köşe takımı

Estilo X Köşe Takımı 12.953,00 TL (03.03.2022)

 

lena istikbal köşe takımı

Lena Köşe Takımı 11.853,00 TL (03.03.2022)

 

lauren istikbal köşe takımı

Lauren Köşe Takımı 5.007,00 TL (03.03.2022)

 

troy istikbal köşe takımı

Troy Köşe Takımı 8.726,00 TL (03.03.2022)

 

troy uzanmalı istikbal köşe takımı

Troy Uzanmalı Köşe Takımı 5.369,00 TL (03.03.2022)

 

Sole Köşe Takım (Uzanmalı) 5.693,00 TL (03.03.2022)

 

İstikbal Vigo Köşe Takımı 17.421,00 TL (03.03.2022)

 

Elizya Köşe Takımı 8.612,00 TL (03.03.2022)

 

Santa Köşe Takımı

 

Vals Köşe Takımı

 

Orleon Köşe Takımı

 

Baron Köşe Takımı

 

Almeyra Köşe Takımı

 

Omega Köşe Takımı

 

İstikbal Stars S Köşe Takımı

Stars S Köşe Takımı
Rosalyn Sarı rengi ile karşımıza çıkan ve oldukça farklı ve klasik bir tasarıma sahip olan Stars S Köşe Takımı, odanıza girdiği andan itibaren farklılığını yansıtacak. Bu muhteşem modeli alarak odanıza farklılık kazandırabilirsiniz. İstikbal köşe takımı fiyatları içinde en uygun modelleri arasında yer alır.

 

İstikbal Köşe Takımı Star Modeli

Star Köşe Takımı
Yerden yüksek ayaklar, ürüne uygulanabilen canlı renkler ile evinize konfor katan Star Köşe Takımı, yatak olabilme özelliği sayesinde misafir ağırlama konusunda size oldukça yarar sağlayacak. İstikbal köşe takımı fiyatları konusunda inceleme yapıyorsanız en ideal ürünlerden biri olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

İstikbal Köşe Takımı Modelleri Zenit

Zenit Köşe Takımı
Krem ve kahverengi renginin tonlarının kullanıldığı Zenit Köşe Takımı, modern çizgileri ile adeta şıklık kelimesinin tanımını tekrardan yaratıyor. Bu muhteşem model rahatlık konusunda da oldukça iddialı. Bu model odanıza girdiği andan itibaren güzellik ve şıklık katacak. Zenit Köşe Takımı fiyatı kampanya ve indirim fırsatları ile müşterilere sunuluyordu. Firma bu ürünün satışını durdurmuş olabileceği için bu sayfada sunduğumuz diğer benzer koltuk takımı ve fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Dream Köşe Takımı İstikbal

Dream Köşe Takımı
Hem fonsiyonel, hem modern hem de ekonomik olan Dream Köşe Takımı, ürün kollarında yer alan fitil, düğme ve çektirme uygulamaları ile oldukça zengin bir görünüme sahiptir. Bu modeli satın alarak odanızda canlılığa sebep olabilirsiniz. Ayrıca oldukça konforlu olan bu model işten geldiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak.

 

İstikbal Köşe Takımı Perla

Perla Köşe Takımı
Oldukça farklı bir renge sahip olan Perla Köşe Takımı, rahatlığı ve tasarımı ile ön plana çıkıyor. Gerçekten rahat ve şıklığı bir arada arayan kişilerdenseniz kesinlikle göz atmanız gereken ürünlerden bir tanesi.

 

İstikbal Ronin Köşe Takımı

Ronin Köşe Takımı
Kahverenginin binbir tonu arasında en güzel olanı krem ile birleşerek muhteşem uyum sağladığı Ronin Köşe Takımı, evinizin en güzel köşesinin yaratmanıza olanak sağlıyor. Yerden yüksek ayakları ile temizlik konusunda da oldukça avantaj sağlayan bu model rahatlığı ile de adeta büyülüyor.

 

İstikbalin yeni koleksiyonu Starlight ile yepyeni modern ürünleri de evlerindeki ürünleri değiştirmeyi isteyenlere farklı modeller sunuyor.
İstikbal köşe takımları farklı renk seçenekleri ile farklı zevklere hitap eden ürünler sunuyor. Evinizde otantik bir ortam, spor bir ortam ya da klasik bir ortam fark etmez ne türlü ortam oluşturmak isterseniz isteyin aradığınız ürünü kesinlikle İstikbal’de bulacaksınız. Bu ürünlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için size en yakın İstikbal bayisini ya da İstikbal web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Köşe takımları ekonomik fiyatlarının yanı sıra kullanışlılığı ile de dikkatleri çekiyor. İstenildiğinde çek-yat gibi yatak haline de gelen köşe takımları salonunuzun kullanılabilen alanını da genişletir.

Köşe takımları kapladığı alan açısından da ekonomiktir. Renkli yastıklar da salonunuza ayrı bir hava ve şıklık katacaktır. Fonksiyonel orta sehpa, berjer ve pufun köşe koltuğuna eşlik ederek oluşturduğu Köşe Takımları birbirinden güzel modelleri ve tasarımlar ile her geçen gün daha fazla alıcı buluyor.

Bu yazımızda ünlü mobilya markalarından İstikbal Mobilya‘nın Köşe Takımı Modelleri nden örnekler paylaştık. 2022 İstikbal Mobilya Köşe Takımı Modelleri geçen yılları aratmayacak kadar şık.

İstikbal Köşe Takımları nda ilk göze çarpan özellik; modellerin çokluğu. Renk ve desen çeşitliliğinin yanı sıra tasarımlar da bir hayli fazla seçenek sunuyor.

Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Weltew Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın