Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

56.741 views

Bellona sizlere sunduğu bir çok üründe sizlerden olumlu not alarak hizmetlere devam ediyor. En güzel yatak odası modelleriyle Bellona evlenen çiftlerin uğrak yerleri. Yatak odası fiyatları bellona mağazasında sizlere uygun olarak kesenize hitap ediyor.

Bellona Yatak Odası Taksit Kampanyaları Başladı! Yeni dönemde farklı modellerle karşımıza çıkan firma, 12 taksit kampanyaları ile satışlarını sürdürüyor. Bellona yatak odası takımları ile yine göz doldurmaya devam ediyor. 2021 yatak odası modelleri ile oldukça şık tasarımlar sergileyen bellona, özellikle bayanların ilk görüşte dikkatiniz çekiyor. Monet yatak odası takımı ile dikkatleri üzerine çeken marka, çiftlerin en özel odaları için her şeyi düşünmüş. Gerek rahatlık ve konfor gerekse kullanışlılık açısından tam bir uyum içerisinde olan monet yatak odası takımı 2021 sezonu için oldukça güzel talep görüyor. Bellona mağazalarında bulabileceğini bu yatak odası modeline göz atmak için detay resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni evlenecek çiftler için özel kampanyalar düzenleyen bellona fırsat ürünlerini de kaçırmayın.

Bellona Yatak Odası İndirim ve Kampanya Fiyatları 2021

Bellona, yatak odası takımları ile son derece iddialı. Markanın kalitesi zaten tüm kesim tarafından oldukça iyi bilinmekte. Briza yatak odası takımında kullanılan farklı renk konfigürasyonu, krem, vizon ve kahverengi renklerinin bir arada uyum içinde kullanılmış olması göz estetiği açısından etkileyici olmuş. Ürünün geniş dolapları oldukça kullanışlı, içerisinde bulunan askılık, kravatlık ve raflı bölmeleri ile çok amaçlı bir dolap halini almış. Ayrıca kapaklarda kullanılan yavaşlatıcı menteşe ile çarpmalar önlenerek gardropun kullanım ömrü arttırılmış. Bunların yanında görsellerde görüldüğü üzere tuvalate aynası, tuvalet masası, şifonyer, puf ve komedin de ürünle tam bir uyum içerisinde olmuş. Ürünlerin detayları için görsellere göz atabilirsiniz.

Mistral Yatak Odası Takımı
12.549,00 TL

Bellona çeşitli panel mobilya takımları ile göze çarpıcı desen çizgileri ile evlerimizin her tarafını lüks ve modern görünüme sahip olacaksınız. Bellona yatak odası takimi karamel ile stora tarzları ile farklı zevklerde hitap ediyor ve çeşitlilik sunuyor. Stora yatak odası  Sürgülü kapıları olan yatak odaları tasarruflu olarak süper bir katkıda bulunuyor, ahşap rengi ile yalınlık ve özlemli bir zemin hazırlıyor. Stora yatak odası çizim ve desenler ile zarafetin hoşnut sedasını sizlere de aksettiriyor

montego bellona yatak odası

Montego Yatak Odası Takımı 18.178,00 TL

Bellona mobilya yatak odası mobilyaları; karyola divan, yatak başlığı, gardrop, şifonyer, komodin modellerinden oluşuyor.

Sipariş vermeden önce fiyat bilgisi almayı unutmayın. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

solven bellona yatak odası

Solven Yatak Odası Takımı 12.615,00 TL

Firma yıllardır adını duyurmuş markası ile çok sevilen bir yatak odası modeli olarak bilinmektedir. Dayanıklılığı ve son derece kullanışlı oluşu ile beğenilen bu yatak odası modeli birçok kişinin kişisel zevkine uyum göstermektedir. Yayınladığımız bu ürünler zarifliği ve şıklığı ile birçok ihtiyaç sahibi tarafından beğenilmektedir. Yeni evlendiyseniz ya da yatak odanızı yenilemek istiyorsanız Seçiminizi yaparak yatak odalarınıza yepyeni bir ahenk katarak yeniliği içinizde hissedebilirsiniz.

 • Palais Yatak Odası Takımı
 • Lantes Yatak Odası Takımı
 • Angel Yatak Odası Takımı
 • Sierra Yatak Odası Takımı
 • Oslo Yatak Odası Takımı
 • Sementa Yatak Odası Takımı
 • Liona Yatak Odası Takımı
 • Vienza Yatak Odası Takımı

mariana bellona yatak odası

Mariana Yatak Odası Takımı 21.099,00 TL

Organik görünüm ile şıklığı göz alıcı bir halde olan Bellona mobilya takımları tuvalet masası, karyola, gardırop ve 2 tane komidinden meydana gelmiştir. Konforlu ve kaliteyi bir arada sunan Stora yatak odalarımızı rahatlık merkezine çeviriyor. Bellona mağazalarında müthiş tasarım desenlerine sahip ev tekstillerinde eşsiz bir yeri olan Karamel yatak odası takimi, karyola yatak başlığı ile birlikte iki tane komibinden ortaya çıkmaktadır. İki zıt rengin oluşturduğu uyumla meydana gelen karamel yatak odası takimi ise farklı tip oluşu ile ilgileri üzerine çekiyor.

Bellona Yatak Odası Mobilyaları

sanvito bellona yatak odası

Sanvito Yatak Odası Takımı  13.422,00 TL

palvin bellona yatak odası

Palvin Yatak Odası Takımı  12.111,00 TL

leny bellona yatak odası

Leny Yatak Odası Takımı  6.860,00 TL

perlino bellona yatak odası

Perlino Yatak Odası Takımı 10.287,00 TL

vilza bellona yatak odası

Vilza Yatak Odası 11.205,00 TL

loren bellona yatak odası

Loren Yatak Odası Takımı 13.045,00 TL

carlino bellona yatak odası

Carlino Yatak Odası Takımı 13.286,00 TL

lofty bellona yatak odası

Lofty Yatak Odası Takımı 11.398,00 TL

solena bellona yatak odası

Solena Yatak Odası Takımı 10.731,00 TL

venti bellona yatak odası

Venti Yatak Odası Takımı

orlando bellona yatak odası

Orlando Yatak Odası Takımı 13.205,00 TL

pesaro bellona yatak odası

Pesaro Yatak Odası Takımı 20.867,00 TL

impera bellona yatak odası

İmpera Yatak Odası Takımı 13.534,00 TL

Volga Yatak Odası Takımı

Vitella Yatak Odası Takımı  12.015,00 TL

Monreal Yatak Odası Takımı  11.156,00 TL

Mavenna Yatak Odası Takımı 11.098,00 TL

Violet Yatak Odası Takımı  7.620,00 TL

Valdes Yatak Odası Takımı  8.109,00 TL

Vienza Yatak Odası Takımı  10.798,00 TL

Angel Yatak Odası Takımı

Sementa Yatak Odası Takımı

Liona Yatak Odası Takımı

Grande Yatak Odası Takımı

Venturo Yatak Odası

Lantes Yatak Odası Takımı

Selegno Yatak Odası Takımı

Bellona yatak odasi Palais

Bellona yatak odası takımları Lantes

Bellona mobilya yatak odası Belissa

Her bir desen Çizgisi ile tasarımdaki dizaynlarındaki detaylar ile şıklığın, modern ve dekoratifi yansıtan firma yatak odası takımları kalitesi ve rahatlığıi ile evlere şenlik bir bicimde bütünlüğü sağlıyor.

Bellona yatak odasi modelleri lisbon

İSTİKBAL YATAK ODASI KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

Evinizde kusursuz bir güzellik yakalamak tek arzunuz ise yayınladığımız yatak odası modelleri arasından seçim yapmak yerinde bir tercih olacaktır. Birçok yatak odası modeli arasından yapacağınız seçimlerde evinizin ölçülerine uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri arasından tercihlerde bulunarak uygun ödeme imkanları ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Birbirinden farklı fonksiyonel özelliklere sahip olan takımlarda krem, ahşap ve kapiçino tonundaki renkler arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Benzersiz tasarım ve renkler arasından seçimlerde bulunarak dinlenme saatlerinizi tam bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Bellona yatak odası takımları her zamanki gibi yine göz dolduruyor. Yeni sezonun ürünlerinden olan Mondeo Yatak Odası Takımı, firmanın gözde ürünleri arasında yer alıyor. Ceviz ve kapiçino renk konseptine sahip Mondeo Yatak Odası takımı, farklı çizgisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Gardrop ile boy aynası olan kapağın içine girintili olarak tasarlanması, yine aynı şekilde desenli ceviz renk kapaklarının kullanılması ve gardrop üzeri tacın led aydınlatma ile aydınlatılması, ilk bakışta dikkat çeken unsurlar arasında. Görselliğin dışında oldukça iç kullanım hacmine sahip gardrop ihtiyacınız olan herşeye uygun tasarlanmış. Dokunmatik açma-kapama sistemi ile son derece pratik ve kolay kullanıma sahip ürüne fonksiyonellik katmış. Sürgülü kapağın ship olduğu özelliklerden biri olan durdurma sayesinde vurmaların önüne geçilmiş. Bunların dışında tuvalet masası, dekoratif aynası, deri döşeme başlığı, şifonyeri ve komodini ile takım tam bir bütünsellik içerisin tasarlanmış.

Firma 2021 yılında da yeni evlenecek olanlara veya yatak odasını yenilemek isteyen çiftlere birbirinden foksiyonel ve bir o kadar da şık yatak odası takımlarını “Bellona 2021  Premium Yatak Odası Takımı Modelleri” kataloğunda bir araya getirdi. Yatak odası takımı anlayışına yenilikçi bir konsept eklemeyi başaran Bellona , her sene olduğu gibi 2021 yılında da yatak odası takımları için bu tarzını devam ettirdi.

Bellona 2021 Yatak odası takımı modelleri lake ve deri uygulamalarla ön plana çıkıyor. Görselliğe daha fazla etki kazandırılan Bellona 2021 yılında yatak odalarınıza konfor ve şıklığı bir arada getirecek ayrıcalıklı ürünler olarak üretildi.

Yatak odası evlerimizin en önemli bölümüdür. Bu nedenle şıklığın ve görselliğin yanısıra yatak odalarında aranan en temel nitelik sunduğu rahatlıktır. İşte Bellona yatak odası takımlarında bu konfor özellikle ürünlerin tasarımında belirleyici bir etken olmuştur.
Bellona 2021 Premium Yatak Odası Takımı Modellerini incelemek için aşağıdaki fotoğraf galerisinde sizler için derlediğimiz en popüler 2021 yatak odası takımlarına ait görsellere bir göz atabilirsiniz.

Bellona uyku setleri

Bellona uyku seti modelleri. Bu modelelri gençlerin, çocukların ve evli çiftlerin hayallerini süsleyecektir. Uyku setleri hane tekstili ürünlerinin içinde en ehemmiyetli takımdır. Uyku setleri olmadan yatak odası düşünülemez. Zira uyku setleri yatak odamızın ayrılmaz parçalarıdır. Kışlı ve yazlık uyku setleri vardır. Uyku seti alırken deseninin, renginin yanında sıhhat açısından da uygun olması gerekir. Zira uyku setlerinde uzun bir zaman dilimi geçirip, vücudumuzla teması sağlanıyor. Bu yüzden emin markalardan uyku seti almak gerekir. Bellona hem sağlık açısından güvenli hem de sağlam ve kaliteli uyku setleri üretiyor. Otuza yakın uyku seti modeli bulunuyor. Hem sizin için hem de çocuğunuz için uyku seti bulmak olasıdır. Tek kişilik ve çift kişilik Bellona uyku setleri vardır. Tek kişilik uyku setleri çarşaf, yorgan, nevresim, baza fırfırı ve yastıktan oluşuyor. Çift kişilik takımları yorgan, nevresim, iki adet yastık kılıfı, baza fırfırından oluşuyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Merhaba

  Sitenize bakiyorum ama yatak odasi fiyati goremiyorum baska sitede bir kampanyanizi gordum ( valdes yatak odasi takimi 4.948 tl)
  (belissa yatak odasi takimi 4558 tl)
  Siparis etmek istesem nasil iletisime girecegim, birde yatak basligin renklerini secebiliyormuyuz,
  Indirim payi oluyormh eger oluyorsa oturma grublarina da bakmak isterim, ve fiyatli bi siteniz olursa daha kolay olur bizim icin

  Birde sirf yatak ile dolap alabiliyormuyuz ve fiyatlari nasil oluyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın