Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları – İndirim 2022

110.974 views

Bellona sizlere sunduğu birçok üründe sizlerden olumlu not alarak hizmetlere devam ediyor. En güzel yatak odası modelleriyle Bellona, evlenen çiftlerin uğrak yerleri. Yatak odası fiyatları Bellona mağazasında sizlere uygun olarak kesenize hitap ediyor.

Bellona Yatak Odası Taksit Kampanyaları Başladı! Yeni dönemde farklı modellerle karşımıza çıkan firma, 12 taksit kampanyaları ile satışlarını sürdürüyor. Bellona yatak odası takımları ile yine göz doldurmaya devam ediyor. 2022 yatak odası modelleri ile oldukça şık tasarımlar sergileyen Bellona, özellikle bayanların ilk görüşte dikkatini çekiyor. Monet yatak odası takımı ile dikkatleri üzerine çeken marka, çiftlerin en özel odaları için her şeyi düşünmüş. Gerek rahatlık ve konfor gerekse kullanışlılık açısından tam bir uyum içerisinde olan monet yatak odası takımı 2022 sezonu için oldukça güzel talep görüyor. Bellona mağazalarında bulabileceğiniz bu yatak odası modeline göz atmak için detay resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni evlenecek çiftler için özel kampanyalar düzenleyen Bellona fırsat ürünlerini de kaçırmayın.

Bellona Yatak Odası İndirim ve Kampanya Fiyatları 2022

Bellona, yatak odası takımları ile son derece iddialı. Markanın kalitesi zaten tüm kesim tarafından oldukça iyi bilinmekte. Briza yatak odası takımında kullanılan farklı renk konfigürasyonu, krem, vizon ve kahverengi renklerinin bir arada uyum içinde kullanılmış olması göz estetiği açısından etkileyici olmuş. Ürünün geniş dolapları oldukça kullanışlı, içerisinde bulunan askılık, kravatlık ve raflı bölmeleri ile çok amaçlı bir dolap halini almış. Ayrıca kapaklarda kullanılan yavaşlatıcı menteşe ile çarpmalar önlenerek gardıropun kullanım ömrü arttırılmış. Bunların yanında görsellerde görüldüğü üzere tuvalet aynası, tuvalet masası, şifonyer, puf ve komedin de ürünle tam bir uyum içerisinde olmuş. Ürünlerin detayları için görsellere göz atabilirsiniz.

 

Bellona Mistral Yatak Odası Takımı Fiyatı: 24.755,00 TL  (24.07.2022)

Bellona çeşitli panel mobilya takımları ile göze çarpıcı desen çizgileri ile evinizin her tarafında lüks ve modern görünüme sahip olacaksınız. Bellona yatak odası takımı karamel ile stora tarzları ile farklı zevklere hitap ediyor ve çeşitlilik sunuyor. Stora yatak odası sürgülü kapıları olan yatak odaları tasarruflu olarak süper bir katkıda bulunuyor, ahşap rengi ile yalınlık ve özlemli bir zemin hazırlıyor. Stora yatak odası çizim ve desenler ile zarafetin hoşnut sedasını sizlere de aksettiriyor.

 

montego bellona yatak odası

Bellona Montego Yatak Odası Takımı Fiyatı: 31.580,00 TL  (24.07.2022)

 

Bellona mobilya yatak odası mobilyaları; karyola, divan, yatak başlığı, gardırop, şifonyer, komodin modellerinden oluşuyor.

Sipariş vermeden önce fiyat bilgisi almayı unutmayın. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

solven bellona yatak odası

Bellona Solven Yatak Odası Takımı Fiyatı: 20.765,00 TL  (24.07.2022)

Firma yıllardır adını duyurmuş markası ile çok sevilen bir yatak odası modeli olarak bilinmektedir. Dayanıklılığı ve son derece kullanışlı oluşu ile beğenilen bu yatak odası modeli birçok kişinin kişisel zevkine uyum göstermektedir. Yayınladığımız bu ürünler zarifliği ve şıklığı ile birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Yeni evlendiyseniz ya da yatak odanızı yenilemek istiyorsanız seçiminizi yaparak yatak odalarınıza yepyeni bir ahenk katarak yeniliği içinizde hissedebilirsiniz.

 

mariana bellona yatak odası

Bellona Mariana Yatak Odası Takımı Fiyatı: 44.030,00 TL  (24.07.2022)

Organik görünüm ile şıklığı göz alıcı bir halde olan Bellona mobilya takımları tuvalet masası, karyola, gardırop ve 2 tane komodinden meydana gelmiştir. Konforu ve kaliteyi bir arada sunan Bellona yatak odalarımızı rahatlık merkezine çeviriyor. Bellona mağazalarında müthiş tasarım desenlerine sahip ev tekstillerinde eşsiz bir yeri olan Karamel yatak odası takımı, karyola yatak başlığı ile birlikte iki tane komodinden oluşmaktadır. İki zıt rengin oluşturduğu uyumla meydana gelen karamel yatak odası takımı ise farklı tip oluşu ile ilgileri üzerine çekiyor.

Bellona Yatak Odası Takımları

Bellona Gravita Yatak Odası Takımı

Bellona Gravita Yatak Odası Takımı Fiyatı: 39.335,00 TL  (24.07.2022)

İndirim yatak odası takımı listemizde bulunan bir diğer model. Harika tasarımı ve konforu ile karşınızda.

 

Bellona Alegro Yatak Odası Takımı

Bellona Alegro Yatak Odası Takımı Fiyatı: 21.690,00 TL  (24.07.2022)

 

sanvito bellona yatak odası

Bellona Sanvito Yatak Odası Takımı Fiyatı: 25.280,00 TL  (24.07.2022)

 

palvin bellona yatak odası

Bellona Palvin Yatak Odası Takımı Fiyatı: 24.920,00 TL  (24.07.2022)

 

leny bellona yatak odası

Bellona Leny Yatak Odası Takımı Fiyatı: 13.655,00 TL  (24.07.2022)

 

perlino bellona yatak odası

Bellona Perlino Yatak Odası Takımı Fiyatı: 20.335,00 TL  (24.07.2022)

 

vilza bellona yatak odası

Bellona Vilza Yatak Odası Takımı Fiyatı: 21.423,00 TL  (24.07.2022)

 

loren bellona yatak odası

Bellona Loren Yatak Odası Takımı Fiyatı: 26.230,00 TL  (24.07.2022)

 

carlino bellona yatak odası

Bellona Carlino Yatak Odası Takımı Fiyatı: 27.910,00 TL  (24.07.2022)

 

pesaro bellona yatak odası

Bellona Pesaro Yatak Odası Takımı Fiyatı: 41.995,00 TL  (24.07.2022)

Bellona Monreal Yatak Odası Takımı Fiyatı: 23.465,00 TL  (24.07.2022)

 

Bellona Mavenna Yatak Odası Takımı Fiyatı: 21.945,00 TL  (24.07.2022)

 

Bellona Vienza Yatak Odası Takımı Fiyatı: 22.735,00 TL  (24.07.2022)

 

Bellona Violet Yatak Odası Takımı

 

Bellona Belissa Yatak Odası Takımı

Her bir desen Çizgisi ile tasarımdaki dizaynlarındaki detaylar ile şıklığın, modern ve dekoratifi yansıtan firma yatak odası takımları kalitesi ve rahatlığıi ile evlere şenlik bir bicimde bütünlüğü sağlıyor.

 

Bellona Lisbon Yatak Odası Takımı

 

lofty bellona yatak odası

Bellona Lofty Yatak Odası Takımı

 

solena bellona yatak odası

Bellona Solena Yatak Odası Takımı

 

venti bellona yatak odası

Bellona Venti Yatak Odası Takımı

 

orlando bellona yatak odası

Bellona Orlando Yatak Odası Takımı

 

impera bellona yatak odası

Bellona İmpera Yatak Odası Takımı

 

Bellona Volga Yatak Odası Takımı

 

Bellona Vitella Yatak Odası Takımı

 

Bellona Valdes Yatak Odası Takımı

 

Bellona Angel Yatak Odası Takımı

 

Bellona Sementa Yatak Odası Takımı

 

Bellona Liona Yatak Odası Takımı

 

Bellona Grande Yatak Odası Takımı

 

Bellona Venturo Yatak Odası Takımı

 

Bellona Lantes Yatak Odası Takımı

 

Bellona Selegno Yatak Odası Takımı

 

Bellona Palais Yatak Odası Takımı

İSTİKBAL YATAK ODASI KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

Evinizde kusursuz bir güzellik yakalamak tek arzunuz ise yayınladığımız yatak odası modelleri arasından seçim yapmak yerinde bir tercih olacaktır. Birçok yatak odası modeli arasından yapacağınız seçimlerde evinizin ölçülerine uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri arasından tercihlerde bulunarak uygun ödeme imkanları ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Birbirinden farklı fonksiyonel özelliklere sahip olan takımlarda krem, ahşap ve kapiçino tonundaki renkler arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Benzersiz tasarım ve renkler arasından seçimlerde bulunarak dinlenme saatlerinizi tam bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Bellona yatak odası takımları her zamanki gibi yine göz dolduruyor. Yeni sezonun ürünlerinden olan Mondeo Yatak Odası Takımı, firmanın gözde ürünleri arasında yer alıyor. Ceviz ve kapiçino renk konseptine sahip Mondeo Yatak Odası takımı, farklı çizgisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Gardırop ile boy aynası olan kapağın içine girintili olarak tasarlanması, yine aynı şekilde desenli ceviz renk kapaklarının kullanılması ve gardırop üzeri tacın led aydınlatma ile aydınlatılması, ilk bakışta dikkat çeken unsurlar arasında. Görselliğin dışında oldukça iç kullanım hacmine sahip gardırop ihtiyacınız olan her şeye uygun tasarlanmış. Dokunmatik açma-kapama sistemi ile son derece pratik ve kolay kullanıma sahip ürüne fonksiyonellik katmış. Sürgülü kapağın sahip olduğu özelliklerden biri olan durdurma sayesinde vurmaların önüne geçilmiş. Bunların dışında tuvalet masası, dekoratif aynası, deri döşeme başlığı, şifonyeri ve komodini ile takım tam bir bütünsellik içerisin tasarlanmış.

 

Firma 2022 yılında da yeni evlenecek olanlara veya yatak odasını yenilemek isteyen çiftlere birbirinden foksiyonel ve bir o kadar da şık yatak odası takımlarını “Bellona 2022 Premium Yatak Odası Takımı Modelleri” kataloğunda bir araya getirdi. Yatak odası takımı anlayışına yenilikçi bir konsept eklemeyi başaran Bellona , her sene olduğu gibi 2022 yılında da yatak odası takımları için bu tarzını devam ettirdi.

 

Bellona 2022 Yatak odası takımı modelleri lake ve deri uygulamalarla ön plana çıkıyor. Görselliğe daha fazla etki kazandırılan Bellona 2022 yılında yatak odalarınıza konfor ve şıklığı bir arada getirecek ayrıcalıklı ürünler olarak üretildi.

Yatak odası evlerimizin en önemli bölümüdür. Bu nedenle şıklığın ve görselliğin yanı sıra yatak odalarında aranan en temel nitelik sunduğu rahatlıktır. İşte Bellona yatak odası takımlarında bu konfor özellikle ürünlerin tasarımında belirleyici bir etken olmuştur.
Bellona 2022 Premium Yatak Odası Takımı Modellerini incelemek için aşağıdaki fotoğraf galerisinde sizler için derlediğimiz en popüler 2022 yatak odası takımlarına ait görsellere bir göz atabilirsiniz.

Bellona Uyku Setleri

Bellona uyku seti modelleri gençlerin, çocukların ve evli çiftlerin hayallerini süsleyecektir. Uyku setleri hane tekstili ürünlerinin içinde en ehemmiyetli takımdır. Uyku setleri olmadan yatak odası düşünülemez. Zira uyku setleri yatak odamızın ayrılmaz parçalarıdır. Kışlı ve yazlık uyku setleri vardır. Uyku seti alırken deseninin, renginin yanında sıhhat açısından da uygun olması gerekir. Zira uyku setlerinde uzun bir zaman dilimi geçirip, vücudumuzla teması sağlanıyor. Bu yüzden emin markalardan uyku seti almak gerekir. Bellona hem sağlık açısından güvenli hem de sağlam ve kaliteli uyku setleri üretiyor. Otuza yakın uyku seti modeli bulunuyor. Hem sizin için hem de çocuğunuz için uyku seti bulmak olasıdır. Tek kişilik ve çift kişilik Bellona uyku setleri vardır. Tek kişilik uyku setleri çarşaf, yorgan, nevresim, baza fırfırı ve yastıktan oluşuyor. Çift kişilik takımları yorgan, nevresim, iki adet yastık kılıfı, baza fırfırından oluşuyor.

 

 

Sizin için hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları – İndirim 2022 (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Merhaba

  Sitenize bakiyorum ama yatak odasi fiyati goremiyorum baska sitede bir kampanyanizi gordum ( valdes yatak odasi takimi 4.948 tl)
  (belissa yatak odasi takimi 4558 tl)
  Siparis etmek istesem nasil iletisime girecegim, birde yatak basligin renklerini secebiliyormuyuz,
  Indirim payi oluyormh eger oluyorsa oturma grublarina da bakmak isterim, ve fiyatli bi siteniz olursa daha kolay olur bizim icin

  Birde sirf yatak ile dolap alabiliyormuyuz ve fiyatlari nasil oluyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın