İder Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

799 views

Gündelik hayatın koşuşturmacası ve stresi pek çok insanı olumsuz yönde etkilemektedir. Sürekli olarak evden işe, işten eve giden pek çok kişi bitkinlikten ve yorgunluktan şikayetçidir. Bu şikayetlerin sebeplerinin başında ise konforsuz bir ev ve verimsiz bir uyku düzeni gelmektedir.

Kaliteli ve sağlıklı yaşam için her şeyden önce düzenli beslenme ve uyku gelir. Düzenli bir uykuyu kendi hayatınıza adapte etmeniz mümkün. Ancak yeterince uyuduğunuzda bile zinde olamıyorsanız, bu noktada evinizde üzerinde durmanız gereken birkaç nokta var diyebiliriz.

İder Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2022 

İder Terra Yatak Odası Takımı

Terra Yatak Odası Takımı
Kahverengi renginin hakim olduğu bu yatak odası takımı mekanınıza huzur katacak. Eğer ki iş sonunda geldiğinizde stres atacak bir yatak odası istiyorsanız bu ürün tam size göre. Konforu ile adeta tüm günün yorgunluğu atmanıza olanak sağlayacak. Bu ürün; gardırop, komodin, karyola, başlık ve şifonyerden oluşuyor. İndirimli fiyatından yararlanarak 3.500 TL’ye alabilirsiniz.

İder Aspendos Yatak Odası Takımı

Aspendos Yatak Odası Takımı
2 renk kombinin kullanıldığı bu ürün yatak odam şık diyen kişilerin aradığı modellerden bir tanesi. Bu model mekanınıza ayrı bir hava ve şıklık katacak. Aspendos yatak odası takımı; gardırop, 2 komodin, karyola, başlık ve şifonyerden meydana geliyor. Bu ürünü indirim fırsatından yararlanarak 3.625 TL’ye alabilirsiniz.

İder Demeter Yatak Odası Takımı

Demeter Yatak Odası Takımı Ahşap renginin kullanıldığı ve ince çizgilerin yer aldığı demeter yatak odası takımı mekanınıza sadelik katacak. Eğer ki sizde sade bir görünümlü yatak odası istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken ürünlerden bir tanesi. Bu ürünü; gardırop, 2 komodin,karyola ve şifonyer oluşturmakta. Bu yatak odası takımını yapılan indirim sayesinde 1.800 TL’ye alabilirsiniz.

İder İkaros Yatak Odası Takımı

İkaros Yatak Odası Takımı
Farklı renk kombinlerinin yer aldığı ikaros yemek odası takımı konforu ve tasarımı ile adeta sizleri büyülüyor. Rahat ve şık bir yatak odam olsun diyorsanız kesinlikle bu ürüne göz atmanız gerekmektedir. Bu muhteşem yatak odası takımını oluşturan parçalar; gardırop,2 komodin, başlık, travers ve şifonyerdir. Sizde bu ürünü almak istiyorsanız indirimli fiyatı ile 3.130 TL’ye alabilirsiniz.

İder Venüs Yatak Odası Takımı

Venüs Yatak Odası Takımı
Gerçekten saraylara layık bir ürün olan venüs yatak odası takımı şıklığı,tasarımı ve renklerinin uyumuyla adeta başınızı döndürecek. Mekanınıza ayrı bir hava katacak olan bu ürün, 2 kapılı dolap, 2 kapılı raflı dolap, 2 komodin, 3 kapılı dolap, başlık, travers, çekmece modül ve şifonyerden oluşmakta. Bu modeli indirim sayesinde 4.910 TL’ye daha ucuza alabilirsiniz.

İder Sardis Yatak Odası Takımı

Sardis Yatak Odası Takımı
Renk uyumuyla adeta içinizi ferahlatacak olan sardis yemek odası takımı yatak odanızda konforun ve şıklığın tek adresi olacak. Ucuz ve şık bir ürün arıyorsanız kesinlikle bakmanız gereken modeller arasında yer alıyor. Başlığı kırmızı renkte olan bu ürün; gardırop, 2 komodin, başlık, travers ve şifonyerden meydana gelmekte. Bu ürünü daha ucuza almak isterseniz indirim sayesinde 3.445 TL’ye alabilir, güzel bir alan yaratabilirsiniz.

Verimli bir uykunun temel şartı, konforlu bir yataktır. Bunu ise yatak odanızın dekorasyonu takip eder. Gözünüze hitap eden, sizi huzur ve mutluluğa boğan bir yatak odasında uyumanın değeri ise paha biçilemez. İşte bu noktada ev dekorasyonunuzda birtakım yenilikler, değişiklikler yapmanız gerekiyor. Kaliteli bir yaşam için buna yatak odanızdan başlayabilirsiniz.

İder Aspendos Yatak Odası Takımı

Yatak odası denilince akla gelen önemli birkaç markadan biri olan İder Mobilyanın 2022 yılı tasarımları, hem gözünüze hem de gönlünüze hitap edecek türden. İder Mobilya kaliteyi, fonksiyonelliği, modernizm ve hesaplı fiyatlarla birleştirmiş ve sonuçta ortaya birbirinden değerli yatak odası tasarımları çıkmış.

Yukarıda görmüş olduğunuz Sedra yatak odası açık renklerle bütünleştirilmiş, eşsiz güzellikte bir model. Bu yatak odası takımını, tamamlayıcı aksesuarlar ve duvar tablolarıyla renklendirerek kendinize muazzam bir yatak odası oluşturabilirsiniz. Sedra yatak odası takımının fiyatı 6000TL.

Bir başka model olan Erine yatak odası takımı ise detaylarıyla sizleri şımartacak cinsten. Şık görünümünün altında yatan fonksiyonelliği işinizi kolaylaştıracak ve dekoratif, aynalı gardrop modeli yatak odanıza derinlik katacak. Erine yatak odası modelinin fiyatı 5500 TL. Modeller bunlarla da sınırlı değil.

Bütçeniz biraz daha kısıtlıysa ve sadelikten hoşlanıyorsanız tümüyle ahşap görünümündeki Myra yatak odası modeli ilginizi çekebilir. Myra yatak odası takımının fiyatı 5000 TL. Keyifli gezintiler dileriz.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

İder Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın