Bellona Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları

12.286 views

Bellona modern ve modüler mobilya tasarımında öncü firmalardan biri, ayrıca tasarlamış olduğu modüler mobilyalar, fabrikasyon seri üretim olduğu için, çok avantajlı fiyatlar sunabilmekte. Bu nedenlerden dolayı, dayanıklı ve kaliteli tasarımlara sahip mobilyalar alarak evlerini güzelleştirmek isteyenlerin markasıdır. Diğer yandan 2022 senesi mobilya modasında gerçekleşen farklı akımları da çizgilerine katmayı başarmış markalardan bir tanesi. 2022 yılı atılımları arasında Bellona köşe koltuk takımlarındaki yenilikler büyük yer kaplıyor. Özellikle modern köşe takımlarından sıkılanlar için avangard çizgiler taşıyan ve farklı tarzları bir arada sunabilen köşe koltuk takımı modelleri yer alıyor.

Üretim yıllarına başladığı zamandan beri yapmış olduğu yatırımlarla ve izlediği başarılı pazarlama planlarıyla sektörde önemli bir isime ve yere sahip olmuştur. Bellona yatırımlarının büyük ve önemli kısmını Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirmiştir. Bellona Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 350.000 m²’lik  alana kurulu  191.000 m²’lik bir üretim alanına sahip. Bellona üretmiş olduğu ürünlerinde müşterilerine en iyi hizmeti, rahatlığı ve şıklığı sunmayı hedefleyen bir firmadır. Köşe takımı arıyorsanız firmanın köşe takımları şıklığı, zarifliği ve rahatlığı ile sizi bekliyor. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Bellona indirimli köşe takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

 

Rivoli Köşe Takımı 11.908 TL

 

martin bellona köşe takımı

Martin Köşe Takımı 10.996 TL

 

galia bellona köşe takımı

Galia Köşe Takımı (L Köşe+Berjer) 10.046 TL

 

aden plus bellona köşe takımı

Aden Plus Köşe Takımı 14.867 TL

 

roma bellona köşe takımı

Roma Köşe Takımı 13.052 TL

 

luca bellona köşe takımı

Luca Köşe Takımı 13.052 TL

 

marses bellona köşe takımı

Marses Köşe Takımı (L Köşe+Berjer) 15.106 TL

 

erica bellona köşe takımı

Erica Köşe Takımı 12.033 TL

 

Espina Köşe Takımı 12.819 TL

 

Mavenna Köşe Takımı 15.551 TL

 

Cantona Köşe Takımı 10.077 TL

 

Ruby Köşe Takımı 6.811 TL

 

Tina Köşe Takımı (Uzanmalı Köşe+Berjer) 6.844 TL

Salonlara ideal oturma alanları oluşturmak için dizayn edilen Tina Köşe Takımı, Zero Wall özelliği ile yer kaybı olmadan yatak ve baza olarak kullanılabiliyor. Köşe takımına ek olarak tekli berjer ile renklendirilen ürün, kullanılan desenli kumaş ve köşe takımında kullanılan su yeşili kumaş ile de ince zevklere hitap ediyor.

 

Bellona Köşe Takımı Vivent Modeli

Vivent Köşe Takımı
Özgün tasarımı başta olmak üzere modern çizgileri ile dikkatleri üzerine çeken Vivent Köşe Takımı, odaların yapısına göre şekil alabiliyor.

 

Vienza Uzanmalı Köşe Takımı

 

Bellona Line Uzanmalı Köşe Takımı

Line Uzanmalı Köşe Takımı
Dar mekanlara rahatlıkla uyum sağlayabilen ve fonksiyonel bir yapıya sahip olan Line Uzanmalı Köşe Takımı, yatak ve baza özelliği sayesinde evinize ekstra bir yer kazandırıyor.

 

Bellona Köşe Takımı Modeli Step S

Step S Köşe Takımı
Step S Köşe Takımı, yatak ve sandık özellikleri sayesinde oldukça işlevsel bir yapıya sahip. İsteğe göre 3+3 ve 3+2 verilen bu takım her ev modeline uyum sağlayabiliyor.

 

Belissa Köşe Takımı

Belissa Köşe Takım
Üç rengin bir araya gelmesiyle oluşan Belissa Köşe Takımı, yaz ve bahar esintilerini adeta mekanınıza getiriyor.

 

Lantes Köşe Takımı

 

Aden S Köşe Takımı

 

Pruva Köşe Takımı

 

Bellona Köşe Takımı Modelleri Vizyon

Vizyon Köşe Takımı
Modern bir tasarıma sahip olan Vizyon Köşe Takımı, spor detaylarıyla şık bir görsellik katıyor mekanınıza. Modern tarzı ile oldukça dikkat çeken bu model oldukça fonksiyonel. Ayrıca temizlik konusunda da oldukça avantaj sağlayan bu model yüksek ayaklara sahip.

 

Köşe takımları eski zamanlarda, sadece oturma odalarında tercih edilen ve evin salon bölgesine yakışmayacağı ve yeterli olmayacağı düşünülen koltuk modelleriydi. Ancak günümüz şartları ve yeni yapılan evlerin, ufak m2’lere sahip olmaları nedeniyle, köşe koltuk takımları bir anda başrole geçmiş oldu. Bu nedenle piyasadaki pek çok mobilya firması, köşe koltuk takımları üretimine başladı. Ancak bunlar içerisinde en kaliteli ve en fazla seçeneği sunabilen Bellona mobilya köşe takımları olarak dikkati çekiyor.

 

2022 Bellona mobilya köşe takımları arasında, her evin tarzına uygun modelleri bir arada bulabilmek mümkün, ayrıca 2022 yılına özel olarak, daha geniş ve büyük köşe koltuk takımlarının da koleksiyona eklendiği gözlerden kaçmıyor. Bu sayede, daha geniş salonlara sahip evleri dolduracak ve zengin gösterecek koltuk takımı modelleri de yer almış oluyor.

 

Köşe takımları fiyatları incelendiğinde, köşe takımların, normal koltuk takımlarına oranla, çok daha uygun fiyatlara satıldığını görebilmekteyiz. 2022 Bellona mobilya köşe takımları ve fiyatları, piyasanın en avantajlı ürünleri ve fiyat politikasını sunmakta.

 

Step S Uzanmalı Köşe Takımı

Step S Uzanmalı Köşe Takımı fonksiyonel ve ergonomik bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Kolayca yatak olmasının yanında baza olarak da kullanılan takım ünitesinde biye ve kapitone detayları da dikkat çekiyor. Geniş oturma ve uzanma alanıyla fonksiyonel bir eve sahip olmak isteyenlere hitap eden Step Uzanmalı Köşe Takımı, rahatça ayrılabilen üç parçadan oluşuyor. Ana renk olarak krem kullanılan takım, kahve kapuçino çizgileriyle zenginleştirilerek salonlarda ferah bir görüntü oluşturuyor.

 

Elantra Köşe Takımı

Chester tarzının en önemli örneklerinden biri olan Elantra Köşe Takımı, çift renk uygulaması, göz alıcı dizaynı ile dikkat çekiyor. Takım farklı renklerin kombini, düğme detayları, fitil ve makrome uygulamalarıyla da yaklaşan baharın tüm tazeliğini evlere taşıyor.

 

Chester Elantra Köşe Takımı

 

Aden Köşe Takımı

Aden Köşe Takımı, hem kolayca yatak olabilmesi hem de sandık olarak kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanında Aden köşe takımı, her evin şekline ve ihtiyacına uyum sağlaması, istenilen köşeye adapte olabilmesiyle de tüm evin ihtiyacını tek ürün ile sağlayabiliyor.

 

Bellona köşe takımı isabel

İsabel Köşe Takımı

Kahve ve krem renklerinin sarı biyeler ile hareketlendirildiği İsabel köşe takımı, renkli yastıklarıyla evlere şıklık katıyor. Köşe ve tekli koltuktan oluşan takım; geniş ve konforlu oturma alanı, samimi havasıyla da dikkat çekiyor. İsabel köşe takımı ayrıca takıma uygun orta sehpasıyla da evlerin şıklığını tamamlıyor.

 

Almina Köşe Takımı

Konfor ve rahatlığı bir arada sunan Almina Köşe Takımı, rahatına düşkün aileler için birebir. Konforlu oturum alanına sahip köşe takımının sağ ve sol mekanizmaları tek hareket ile relax konuma geçebilme ve tekli ürünün TV koltuğu olarak rahatça kullanılmasıyla da dikkat çekiyor.

Alesta Köşe Takımı

Pembe, beyaz ve çiçek desenli kumaşların dansıyla dizayn edilen Alesta köşe takımı, sıradan köşe takımlarına göre daha geniş oturma alanı sunuyor. Çiçekli yastıklarıyla uyum içinde sunulan tekli berjer koltuğu ile de salonları tamamlayan ürün, deri özelliğiyle de kolay kullanım sağlıyor.

Style Köşe Takımı

Farklılaşma zamanı… Rengiyle, deseniyle, tarzıyla zamanın ötesinde br sitile sahip Style Köşe Takımı, 70’lerden ilham alan retro çizgisiyle fark yaratıyor..

Levante Köşe Takımı

Çiçekler sundum sana! Bahar gibi capcanlı, çiçekli ve renkli kumaşı, spor çizgisi, yatak olabilme fonksiyonuyla, Levante Köşe Takımı hayal kadar güzel.

Karla S Köşe Takımı

Keyif için ideal Köşe takımlarına ayrı bir yorum katan Karla S Köşe Takımı, rahatına düşkün olanların keyfini perçinliyor. Evlerin yeni gözdesi Karla Köşe Takımı ile ev hayatını bütün konforuyla yaşayacaksınız.

Kolin S Köşe Takımı

Evlere yeni bir doku… Renklerindeki yumuşaklık ve fonksiyonelliği ile her eve yeni bir hava katan Kolin Takım, deri detayları ile de evlerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

Senfoni Köşe Takımı

Çok yönlü bir güzellik… Köşesinde öyle sessizce durduğunu zannetmeyin. Öyle çok mahareti var ki şaşırırsınız. Led aydınlatmalı, tek ya da çift yan sehpa alternatiflerinden tutun da yatak olabilme özelliğine kadar pek çok yönden evinizde olması keyif verir.

Bolivya Köşe Takımı

Sütlü kahveye ne dersiniz? Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Köşe Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.

Panama Köşe Takımı

Panama Köşe Takımı, oturma odalarına gerek fonksiyonelliği gerekse tasarımıyla farklı bir hava katıyor. Üçlü köşe takımı ve tekli koltuktan oluşan Panama köşe takımı, özellikle üçlü ve tekli ünitelerinin baş kısımlarının kullanıcıya göre ayarlanmasıyla fark yaratırken tüm ailenin konforunu hedefliyor.

 

Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Weltew Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın