Bellona Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

32.056 views

2022 Bellona Genç Odaları koleksiyonu yayınlandı. Genç odaları gençlerin hep en sevdiği ve olmasını istediği mobilyalardandır. Çünkü çocukluktan çıkan gençler kendilerine ait bir şeylerin olduğu hissetmeleri için ilk odalarında onlara ait, mobilya ve dekorasyona ait malzemeleri severler. Biz de sizlere Bellona eşsiz genç odası tasarımlarını sunmak istedik. 2022 Bellona Genç Odaları koleksiyonu aşağıda sergilenmiştir.

 

Portivo Genç Odası Takımı Fiyatı: 7.569 TL

Gençler enerjik ve hızlı dönemlerinde oldukça hızlı hareket etmektedirler yani gerek karar almalarında, gerekse geleceğe yönelik adımlarda sağlıksız kararlar verebiliyorlar. Bundaki en önemli etkenlerden biri evdeki ortamlarıdır. Yani evde bulundukları ortamı yetersiz bulmaları, rahat edememeleri veya özellerinin olmamaları genelde bu tür karar almalarında oldukça fazla etkiye sahiptir. Ancak onların istediği şekilde bir odalarının yani özellerinin olmaları daha sağlıklı düşünmelerini ve daha rahat etmelerini sağlayacağı için geleceklerini de etkilemektedir. Bu tarz bir karar herkesin bütçesine de uymayabilir ancak bunun için yöntemler vardır araştırma yapıldığı taktirde bu çözümler bulunabilir. Bu yazımızda genç odalarını ele alarak çocuğunuz için en uygun genç odasını seçebilirsiniz.

Bellona Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2022

vilza bellona genç odası

Vilza Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 9.326 TL

 

menty bellona genç odası

Menty Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 7.640 TL

 

montes bellona genç odası

Montes Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 7.183 TL

 

sandy bellona genç odası

Sandy Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 7.290 TL

 

intro bellona genç odası

Intro Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 7.168 TL

 

tilda bellona genç odası

Tilda Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 10.111 TL

 

network bellona genç odası

Network Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 10.614 TL

 

army bellona genç odası

Army Genç Odası 3 Kapılı 90/100’lük Başlıklı Takım Fiyatı: 9.683 TL

 

alegro bellona genç odası

Alegro Genç Odası Takımı Fiyatı: 10.206 TL

 

Mavenna Genç Odası Takımı Fiyatı: 9.024 TL

 

Belissa Genç Odası Takımı Fiyatı: 6.184 TL

 

Nitro Arabalı Karyola Genç Odası Fiyatı: 4.244 TL

 

Bellona genç odası takımı Vienza modelinin indirimli fiyatı 8.325 TL’dir. Oldukça sade ve klasik tarzda olan bu model renkli yerine sadelik seven gençler için tercih edilmektedir. Oldukça zarif olan Vienza doğal yapısı ve dinamik duruşu ile odanıza farklı bir hava katacaktır. Üründe genel olarak meşe renk kullanılmıştır bu sayede doğal bir hava verilmiştir.

 

Portivo Genç Odası – Pembe

 

Loft Genç Odası Takımı

 

Bellona mobilya genç odası takımı modellerinden KAMPÜS: Oldukça zarif ve zevkli tasarlanan bu model özellikle erkeklere hitap ederken sadeliği ile de dikkat çekiyor. Açık renk kullanılarak daha ferah bir ortam oluşturulurken fonksiyonu ile de oldukça pratiklik sunmaktadır. Oldukça fazla kitap alanı sayesinde kitap okuyan gençlerin tercihi olmaktadır. Bütün ürünlerde kullanılan yüksek ayaklar sayesinde temizlik anlamında büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanım süresi uzun olduğu için yıllarca süre kullanılabilir. Takım aynı zamanda çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan ürünlerden üretildiği için E1 belgesine de sahiptir.Takım içinde 3 Kapılı Gardırop, Çalışma Masası, Komodin, Ranza, Şifonyer, 90’lık Başlık, Kitaplık, Çalışma Masası Kitaplık Ünitesi yer almaktadır.

 

JOYFUL GENÇ ODASI TAKIMI
Romantik dokunuşlara sahip Joyful Genç Odası Takımı gençlerin odalarında daha iyi vakit geçirmeleri için fonksiyonel olarak tasarlandı. Birbirinden işlevsel ünitelerden oluşan takım çalışma masası, başlığı, gardırobu , şifonyer ve komodinden oluşuyor.

 

VENTURO GENÇ ODASI TAKIMI
Country tarzın gençlere özel bir uygulaması olan Venturo genç odası takımı, renkleriyle genç odalarına ferahlık getiriyor. Pembe çiçekli deseni, mobilyalarında kullanılan pembe ve çiçek detaylarıyla her daim tazeliği ve dinamizmi yansıtan takım, gençlerin en güzel yıllarını geçirmek istediği ortamı sunuyor. Venturo genç odası takımı yatak, baza ve başlık, komodin, gardırop, çalışma masası, kitaplık ve şifonyerden oluşuyor.

 

Bellona Mobilya Flat Genç Odası. Özellikle kızlar tarafından tercih edilen bu takım verdiği enerji ile dikkat çekmektedir. Ağırlıklı olarak Bej, yeşil, sarı ve turkuaz renklerinin açık tonları kullanıldığından oda adeta cıvıl cıvıl durmaktadır. Son derece fonksiyonel olan model aynı zamanda oldukça geniş ve fazla saklama alanına da sahiptir. Yüksek ayak yapısı temizliği kolaylaştırırken yatakta kullanılan kumaş ise rahatlığı sağlıyor. Takımın yapımında çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan ürünler kullanılmıştır ve Avrupa E1 belgesine sahiptir. Takım içinde içinde 3 Kapılı Gardırop, Çalışma Masası, Komodin, Şifonyer, 90’lık Başlık, Kitaplık, Çalışma Masası Kitaplık Ünitesi yer almaktadır.

 

Bellona Mobilya Basel Genç Odası. Yine kızlara özel olarak tasarlanan bu model oldukça canlı ve renklidir diyebiliriz. Renk olarak bej, turuncu ve mavinin tonlarının kullanıldığı model oldukça heyecan vericidir diyebiliriz. Odanızı daha canlı şekilde görmek istiyorsanız tavsiyemiz bu model olacaktır.

Ev modasında öncü kuruluş olan Bellona, her yaş gurubuna uygun ve tam anlamıyla trendleri yansıtan Favori, Nova, Slide ve Loft ile gençlere ve çocuklara hayallerindeki odayı sunuyor. Sadece gençler ve çocuklar için tasarlanmış olan karyolada alarmlı saati, ranza üzerinden kaydırağı gibi fonksiyonel tasarımları ile evlerde yepyeni bir hava yaratmaya aday.

 

Enerji dolu bir oda isteyen çocuk ve gençlere göre bir tasarım olan Slide, enerji,ergonomi ve kullanışlılığı bir araya getiriyor. Yeşil, sarı ve mavinin yarattığı enerjik atmosfer ve kendi alanında bir ilk olan ranzanın başındaki kaydırak ile gözde ürünlerden olmaya aday.

 

Nova ve Loft genç odası, ilgi alanı fazla olan çocuklar için modern tasarımı, ahşap renkleri ve fonksiyonelliği ile dikkat çekiyor. Karyola başında yer alan çalar saat ürünün pratikliğine bir örnek oluşturuyor. Üç kapılı gardırop ve 4 çekmeceli şifonyer ile kullanım kolaylığı sağlıyor. En dikkat çekici özelliklerinden biri de çalışma masası. Çalışma masasında yer alan bardaklık, kitaplık ve raf ürünü tamamen farklılaştırıyor. Daha bir çok çocuk ve genç odası takımlarıyla sizleri bekleyen Bellona’nın ürünlerini mağazalarda görmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Bellona Tornio Genç Odası Takımı

Bellona Tornio genç odası takımı gençliğin dinamizmini yansıtan bir takım… Gençlerin dinamizmini yansıtan Tornio Genç Odası Takımı, şık ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Genç odalarının her daim düzenli olması için tasarlanan mobilyalar, hoş kıvrımları ve gözleri yormayan dizaynıyla ön plana çıkıyor.

 

Marta Genç Odası Takımı

 

Bellona mobilya Like Genç Odası Takımı Like . Oldukça canlı ve renkli olan bu model odayı canlandıracaktır. Oldukça fonksiyonlu olan Like modeli neredeyse yetişkinlerin bile dikkatini çekmektedir diyebiliriz. Oldukça fonksiyonlu olan bu modelin yatak başlığında USB girişi kitap ve dergilikte yer almaktadır ve gençler için en pratik halde sunulmaktadır. Zengin raf ve saklama bölümleri ise fazla eşyalar için alan oluşturmaktadır. Üründe genel olarak beyaz, bordo, koyu gri ve meşe rengi kullanılmıştır. Ürünün uzun ömürlülüğü de artı bir avantajdır.Takım içinde Sürgülü Gardırop, Çalışma Masası, Çalışma Masası Kitaplık Ünitesi, Şifonyer, Komodin, 90’lık Fonksiyonel Başlık, bulunmaktadır.

 

  • Gövde ve kapakta kullanılan ıhlamur rengi ile ferah bir görüntü oluşturulmuş olup, üst tablalarda kullanılan ceviz ile üründeki renk uyumu artırılmıştır,
  • Ürünümüzün ayakları yerden yüksek olacak şekilde tasarlanmış olup, temizlik açısından kolaylık sağlanırken, ürün estetiği artırılmıştır,
  • 3 Kapılı 2 Kapılı ve Sürgü Kapılı Gardırop alternatifleri bulunmakta olup, sürgü kapılı gardıropta stoplama mekanizması kullanılmıştır,
  • 2 Kapılı gardıropta kapak iç kısmında, 3 ve sürgü kapılı gardırobun kapak yüzeyinde ayna kullanılmış olup, fonksiyonellik kazandırılmıştır. Aynı zaman da askılık, raf ve kullanılan çekmeceler ile geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.
  • Ürünün Kitaplıklı Çalışma Masası oldukça fonksiyonel olarak tasarlanmış olup, kadife kaplı kalemlik aparatı, çekmece modülü, kitap koyulabilmesi için oluşturulan raflar ve cd vb. eşyaların koyulabileceği alanları ile birçok ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

 

mistral bellona genç odası

Mistral Genç Odası Takımı

 

bellona genç odası new f1

NEW F1 GENÇ ODASI TAKIMI

Estetik duruşu ve spor hatlarıyla dikkat çeken yeni New F1 Genç Odası Takımı, F1 arabalı karyolası, arabaya ait fonksiyonlar ve estetik duruşuyla tüm gençlerin ve çocukların dikkatlerini üzerine çekmeye hazır.

 

florin bellona genç odası

FLORİN GENÇ ODASI TAKIMI

Gençlerin hayal dünyasından aldığı ilham ile tasarlanan Florin genç odası takımı, turkuaz ve krem kombiniyle dikkat çekiyor. Gardırop, çalışma masası, yatak, komodin, kitaplık ve şifonyerden oluşan takım, genç odalarına enerji ve dinamizm katıyor.

 

pablo bellona genç odası

PABLO GENÇ ODASI TAKIMI

Her yaşa hitap ediyor İlk gençlik yıllarında kullanıldığı gibi daha olgun yaşlara da hitap eden Pablo Takım, büyüyüp küçülen seçenekleri ve fonksiyonelliğiyle kullanım rahatlığı sağlıyor.

 

CORDOBA GENÇ ODASI TAKIMI

Krem ve kahverenginin müthiş uyumuyla sunulan Cordoba Genç Odası Takımı, ilk gençlik yıllarının anılarına eşlik ediyor. Gardıropta uygulanan led aydınlatmalar, kitaplık ve çalışma masasının fonksiyonel kullanım özellikleriyle Cordoba Genç Odası Takımı, gençlerin kendine ait alanlarında özgürce yaşamasını vadediyor.

 

bellona victoria genç odası

VİCTORİA GENÇ ODASI TAKIMI

Prenseslere layık! Beyaz üzeri kabartma desenlerle tamamlanan Victoria Genç Odası Takımı, genç kızların hayranlık duyacağı detaylarla süslü. Aynalı gardırobu, özel bölmeli şifonyeri, hayal gibi yatak başlığıyla, kızlar bu odaya sahip olmaktan gurur duyacak.

 

NATURAL GENÇ ODASI TAKIMI

Ekle, kaldır, genişlet, değiştir! Esnek yapısı sayesinde, kullandıkça yeni ihtiyaçlarınızı fark edebilir, buna göre Natural Genç Odası gardırobuna özellikler ekleyebilir, büyütebilir, ek ünitelerle fonksiyonunu artırabilirsiniz. Natural; kullanışlı olması çok doğal!

 

bellona nova genç odası

NOVA GENÇ ODASI TAKIMI

Her şeye yer var… Nova ikili ve üçlü gardıropların bir arada kullanılmasıyla, genç odalarında giysi ve eşyaların yerleştirilmesi için yeterli alan elde edilmektedir.

 

LOFT GENÇ ODASI TAKIMI

Doğal ahşap rengi ile krem tonlarının bir araya geldiği tasarım harikası bir ürün. Loft Genç odası takımı her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ve aynı zamanda uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek, oldukça modern tasarıma sahip bir genç odası.

 

Çilek Mobilya Genç Odası Takımları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri için Tıklayın

IKEA Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Çalışma Masası Sandalyesi ve Fiyatları


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın