İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri

2.647 views

Gelişen dünyada ailelerin çocuk sayısı azalırken yaşam standartları da artıyor. Bir kuşakta genç odası yada çocuk odası daha azken şimdi bir çok evde genç odası var. İmkanı elveren aileler büyüyen ve değişen çocukları için odalarını da yeniliyor. Gençlerin eğitim hayatlarında başarılı olması için de odaları önemli. İstikbal Mobilya gerekli tüm ayrıntıları düşünerek tasarlamış Genç odasını. Rengoki genç odası takımları ile sektöründe lider firmalardan olan İstikbal mobilya gençler için yeni takımını sundu. Tasarım ve dizayn olarak oldukça kullanışlı olan takımlarındaki özel renkleri ile rangoki takımlarında oldukça canlı renkler kullanarak gençler için hazırladığını kanıtlamış durumda gibi gözüküyor.

istikbal-vesta-genc-odasi-takimi-020113-26

İstikbal Mobilya 2019 Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Palet Genç Odası Takımı
4.861,00

Gold Genç Odası Takımı
4.398,00

Trend Genç Odası Takımı
3.293,00

Vintage Genç Odası Takımı
3.658,00

Santino Genç Odası Takımı
3.093,00

Kamp Genç Odası Takımı
4.497,00

Fashion Genç Odası Takımı
3.579,00

Sweety Genç Odası Takımı
4.333,00

Flora Genç Odası Takımı
4.694,00

Arya Genç Odası Takımı
4.817,00

Seven Genç Odası Takımı
4.846,00

Perla Genç Odası Takımı
2.880,00

  • Gold Genç Odası Takımı
  • Trend Genç Odası Takımı
  • Vintage Genç Odası Takımı
  • Side Genç Odası Takımı
  • Kamp Genç Odası Takımı
  • Fashion Genç Odası Takımı
  • Sweety Genç Odası Takımı
  • Rally Genç Odası Takımı

Genç Odaları da tıpkı yatak odası gibi uzun süre zaman geçirilen bir yaşam alanıdır. Ondan farklı özelliği ise yatak ve gardıropun yanı sıra çalışma masası da bulundurmasıdır. Renkleri, desenleri, perdeleri, halıları ve mobilyası ile tam bir bütünlük sağlaması genç odalarında da önemlidir.

İstikbal Mobilya 2019 Genç Odası Modelleri bu özellikleri taşıyor. Uzun süre memnuniyetle kullanacağınızı düşündüğümüz bu mobilya modellerinden bahsedelim birazda. Genç odalarında hitap ettiği yaş grubuna uygun olarak canlı renkler kullanılıyor genellikle. Tekstil ürünleri de mobilya ile paralellik taşıyor. Aydınlatmasından halısına kadar tüm dekorasyon ürünlerinde bu özellikler göz önünde bulundurulmuş.

istikbal-kayra-genc-odasi-takimi-krem-020913-4

Yatağın karyola yada baza olması tamamen kullanıcının tercihine kalmış. Bazalı yatak olması yazlık yada kışlık eşyaları, yorgan ve battaniye gibi tekstil ürünlerini kaldırmak için oldukça kullanışlı bir ortam sunar. Fakat çalışma masalarını genellikle kitaplık dolabı bulunan bilgisayar masası biçiminde kullanılıyor. Bu hem az yer kaplaması ve hem de kullanışlı olması sebebi ile çok tercih edilen bir masa çeşitidir.

Firma Genç Odası tasarımları kullanım alanını geniş tutmayı da amaçlıyor. Kız çocukları için farklı erkek çocukları için farklı renk ve tasarımlar seçmiş. İstikbal Mobilya Genç Odası Fiyatları ise geçen yıldan daha farklı. Fiyatlar biraz yükselmiş.

Genç Odası fiyatları modellere göre farklılık gösterse de ortalama 4 bin lira civarında seyrediyor. Tabii firmanın indirim ve kampanya dönemlerini takip ederseniz daha uygun fiyatlara mobilya satın alabilirsiniz. Yazımızın sonuna gelirken ufak bir tavsiyede bulunalım: Gençler büyük bir hevesle mobilya takımını alırlar. Fakat o mobilyalara ilk günki gibi değer vermezler. Bir müddet sonra çok kaba davranışlara uğrar mobilyalar. İkinci bir konu da, gençlerin yaşı yetişkin seviyelere gelince bu mobilyaları kullanmak istemeyecekleri için çok da uzun ömürlü yer işgal etmeyecekler. Bu iki konuyu göz önünde bulundurarak mobilya seçimi yapmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2019 İstikbal Genç Odaları nı daha iyi incelemeniz için fotoğraf galerimize geçelim.

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri

istikbal-eva-genc-odasi-takimi-02042013-1 istikbal-caprice-genc-odasi-takimi-241213-4 istikbal-arya-genc-odasi-takimi-230514-1 istikbal-alvin-genc-odasi-takimi-15052013-1 istikbal-seven-genc-odasi-takimi-090614-1

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın