Modalife genç odası takımları ve fiyatları

2.993 views

Moda Life Çocuk Odası Takımları

1990 yılında kurulan moda life çok kısa zaman içerisinde markalaşma yolculuğuna başladı. Yeni açıldığı zaman Ankara’da bir atölye ile başlayan moda life 125 bin metrekare kapalı alana sahip 2 tane fabrikaya, eskiden tek mağazası varken şuan 144 mağazaya sahip durumda. Moda Life 14 lojistik depo başta olmak üzere 1900’in  fazla çalışanı ile beraber adeta devleşmiş durumda diyebiliriz. Moda Life günümüzde neredeyse her evde yer almaya başlamış durumda. Eğer ki sizde çocuğunuzun rahat uyumasını  ve güzel bir odası olsun istiyorsanız  Moda Life çocuk odası takımları tam size göre diyebiliriz. Moda Life çocuk odası takımlarının şık,rahat ve kaliteli olması bir çok kişinin dikkatini çekmekte. Şimdi bu yazımızda Moda Life çocuk odası takımı kampanyaları hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz. Daha fazla sizleri de bekletmeden yazımıza geçelim.

Moda Life Çocuk Odası Takımı Kampanyaları 2020 

World Small Genç Odası Takımı 1.557,00 TL

Promo Genç Odası Takımı 645,00 TL

World Genç Odası Takımı 1.832,00 TL

Legna Genç Odası Takımı 2.760,00 TL
253,00 TL den başlayan taksitlerle!!

Armoni Genç Odası Takımı 1.990,00 TL
182,42 TL den başlayan taksitlerle!!

Aras Genç Odası Takımı
699,00 TL
64,08 TL den başlayan taksitlerle!!

Okyanus Small Genç Odası Takımı
1.712,00 TL
156,93 TL den başlayan taksitlerle!!

Okyanus Genç Odası Takımı
Genç odası setine, 3 kapılı gardırop + kitaplık + çalışma masası + duvar rafı + komodin + karyola şeklindedir. 2.295,00 TL
210,38 TL den başlayan taksitlerle!!

Moda Life Fiore Genç Odası Takımı

Fiore Genç Odası Takımı
2 renk seçeneğinin bir arada kullanıldığı fiore genç odası takımı kullanıcıların hayatında ki ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacıyla üretilmiştir. Muhteşem iki rengin bir araya geldiği bu ürün çocuğunuzun odasına şıklık katacak. Bu modeli kampanya sayesinde 12 ay taksitle almanız mümkün.

Moda Life Cool Medium Genç Odası Takımı

Cool Medium Genç Odası Takımı
Cool Genç Odası takımı her zamanki gibi gençlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu muhteşem şık ürün, gardırop, kitaplık seti, çalışma masası ve karyoladan meydana gelmekte. En kaliteli malzemeden üretilen bu ürüne 12 ay taksit seçeneğiyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürünün fiyatı 1.164,00 TL.

Moda Life Cool Small Genç Odası Takımı

Cool Small Genç Odası Takımı
Cool modelleri gençlerin en çok tercih ettikleri ürünlerin başında gelmeye devam ediyor. 2 farklı muhteşem rengin bir araya gelmesiyle şık bir görünüm veren coll small genç odası takımı küçük veya dar odalara uyum sağlayabilmektedir. Bu ürün, gardırop, kitaplık ve çalışma masasından meydana gelmektedir. Ayrıca bu yatak odası takımı 2 yıl garantilidir. Yaklaşık olarak 777,00 TL olan bu ürünü kampanya sayesinde 12 taksitle satın alabilirsiniz.

Moda Life Pablo Genç Odası Takımı

Pablo Genç Odası Takımı
Pablo genç odası takımı tam size göre. Çocuğuma uygun bir genç odası takımı arıyorum diyorsanız bu model tam size göre. Beyaz renginin hakim olduğu ürün mekanınıza aydınlık ve ferahlık hissi katacak. Bu model; gardırop,kitaplık, çalışma masasından oluşmakta. Karyolayı kendi seçiminize göre alıp uydurabilirsiniz. Bu model 587,00 TL’ye satılmakta. Kampanyadan yararlanarak 12 taksite alabilirsiniz.

Moda Life Cool Large Genç Odası Takımı

Cool Large Genç Odası Takımı
Moda life Cool genç odası modellerinde muhteşem indirimler yapmaya devam ediyor. Gençlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Cool Large genç odası takımı çocuğunuzun odasına ayrı bir şıklık ayrı bir hava katacak. Ayrıca bu ürün depolama konusunda ve rahatlık konusunda da sınır tanımıyor. Bu model; gardırop, kitaplık seti, şifonyer, çalışma masası ve karyoladan meydana geliyor. Bu muhteşem ürünün fiyatı 1.363,00 TL. Kampanyadan yararlanarak 12 taksitle alabilirsiniz.

 

Çilek Çocuk Odası Takımları Ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Araba Karyola Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın