Kelebek Mobilya Tekli Berjer Modelleri ve Fiyatları

2.732 views

Bir evin en çok kullanılan yaşam alanı oturma odası ve salonudur. Burada genellikle misafirler, ev halkı ağırlanır ve evde geçen sürenin 3’te 2’si burada geçmektedir. Bunun en büyük sebepleri ise burada vakit geçirmek için bir çok imkan vardır. İlk olarak TV oturma odasındadır, kitaplar salondadır, koltuk takımı veya oturma gruplarınız da buradadır. Yaşam alanınızın kalan bölümleri ise sadece ihtiyaç için kullanılmaktadır. Örneğin mutfak sadece yemek yaparken, yemek yerken veya bir ihtiyaç halinde su içmek için ha birde kadınların dedikodu yapmak için kullandıkları alandır. Yatak odası ise sadece yatmak için kullanılır bunun dışında pek kullanılmaz. Banyo hakeza sade duş almak ve kişisel temizlik için kullanılır, lavaboyu söylemeye gerek yok. Görüldüğü üzere bir evde en çok kullanılan kısım oturma odası ve salondur bunlarda da en çok kullanılan ürün TV ve koltuk takımıdır. Koltuk takımında ise yine berjerler dikkat çekmektedir. Genelde ev büyüğünün kullandığı berjerler oldukça fazla kullanılmaktadır. Bizde bu yazımızda oturma grupları içinde en çok kullanılan ürün olan tekli koltukları ele aldık ve umarız aradığınız tarzdaki berjer modelini bulabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Tekli Koltuk Modelleri ve Fiyatları

 

ikarus kelebek berjer

Ikarus Tekli Koltuk 4.120 TL (01.09.2022)

 

laris kelebek

Laris Tekli Koltuk 5.925 TL (01.09.2022)

 

marselle kelebek

Marselle Tekli Koltuk 7.535 TL (01.09.2022)

 

salvador kelebek berjer

Salvador Baba Koltuğu 6.095 TL (01.09.2022)

 

toura kelebek berjer

Toura Tekli Koltuk 2.450 TL (01.09.2022)

 

OASIS Berjer

 

SYLVA Tekli Koltuk

 

COMODO Tekli Koltuk

 

LYDIA TEKLİ KOLTUK

 

MESSINA Tekli Koltuk

 

DIANA Tekli Koltuk

 

 

FORSTER Berjer

Kelebek Mobilya berjer modelleri Petere tekli koltuk modeli

Oldukça sade ve klasik bir tasarıma sahip olan bu modelin ilk dikkat çeken yönü ise rengidir diyebiliriz. Ürünün konforlu yapısı sürekli olarak kullanacak olan kişiye oldukça rahat bir ortam sunmaktadır. Sırt ve alt kısmına uygulanan ekstra rahat süngerler ile koltuğa kurulabilir anın tadını çıkarabilirsiniz. Ürünün temizliği de oldukça basittir. Hafif ıslak veya az deterjanlı bir bezle temizleyebilirsiniz. Ürünün yüksek ayak yapısında olması nedeni ile oda yüzeyinin temizliği de oldukça kolaylaşmaktadır. Oldukça uzun ömürlü olan bu model yıllarca kullanabilirsiniz.

Kelebek Mobilya berjer çeşitleri pria tekli koltuk modeli

Oldukça modern bir tasarıma sahip olan Pria tekli koltuk aynı zamanda oldukça konforludur. Rahatlığı ile dikkat çeken modelin arka kısımda bulunan minderi ise ekstra rahatlık sağlamaktadır. Yaşam alanınıza farklı bir hava katacağına eminiz. Temizliği oldukça basit olan modeli hafif ıslak bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünün yüzeyini kaplayan kumaşı ise lekeye karşı dayanıklıdır. Berjerin yüksek ayaklı olması nedeni ile oda yüzeyinin temizliği de oldukça kolaylaşmaktadır.

Kelebek mobilya berjer modelleri Bulia tekli koltuk modeli

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan model duruşu ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Sadeliği ile beraber modern bir hava da veren ürün yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Özellikle küçük odalara sahip olan evlerde kullanılan Bulia küçük alanlarda harika durmaktadır. Konforu ise ayrı bir avantaj sağlamakta olup kullanıcı için rahatlığı en üst seviyelerde yaşatmaktadır. Ürünün leke tutmayan kumaşı sayesinde temizlik anlamında oldukça rahat edeceksiniz. Hafif ıslak bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünün yüksek ayak yapısı ise oda yüzeyinin temizliğini büyük oranda kolaylaştırmaktadır.

Kelebek mobilya tekli koltuk modelleri Royal Chesterfield modeli

Farklı bir tasarıma sahip olan Royal tekli koltuk bir yandan klasik bir duruş sergilerken diğer yandan da modern bir hava vermektedir. Ürünün tasarımı o kadar güzeldir ki odanızda hemen dikkat çekecektir. Evinde klasik tasarıma sahip mobilyalar bulunduran kişilere tavsiye edebiliriz

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın