Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri ve Fiyatları

1.088 views

Berjerler özellikle oturma grupları ile bir bütün oluşturduğunda gerçekten şık durmaktadır. Güzel ve uyumlu bir şekilde düzenlendiği taktirde hem bulunan salonun havasını değiştirir hem de ekstra oturma alanı sağlar.

Bu yazımızda Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri ve Fiyatlarını ele aldık. En güzel çeşitleri sıralayarak bilgilendireceğiz aklınızdakini yansıtmaya çalışacağız umarız beğenirsiniz ve sizi yansıtan modeli bulursunuz.

Bir salonda, oturma odasında, balkonda kısaca birçok yerde kullanabileceğiniz berjer her alanda pratik bir kolaylık sunmaktadır. Güzel bir balkon keyfi, TV karşısında rahat bir vakit, salonda misafirler için geniş bir oturma alanı tüm bunlar açısından oldukça kullanışlıdır. Tarzınıza göre belirlediğiniz renk ile odada bulunan diğer ürünler ile kombin oluşturup bir takım haline getirebilirsiniz bu şekilde kendi tarzınızı da yaratmış olacaksınız.

 

cappy doğtaş berjer

Doğtaş Mobilya Cappy bejlerin indirimli fiyatı 1.630 TL’dir. Ürün oldukça farklı bir tasarıma sahiptir ve birçok kişiye hitap etmektedir. Sade ve iş görür tasarımı ile beraber uygun fiyatı tercih sebebidir.

 

cosy doğtaş berjer

Cosy Berjer

1.450 TL

 

giza doğtaş berjer

Gıza Berjer

2.210 TL

 

gloria doğtaş berjer

Gloria Berjer

2.025 TL

 

ınnovıa doğtaş berjer

Innovıa Berjer

1.430 TL

 

leeds doğtaş berjer

Leeds Berjer

1.710 TL

 

lıkya doğtaş berjer

Lıkya Berjer

2.040 TL

 

lıly doğtaş berjer

Lıly Berjer

2.750 TL

 

madrid doğtaş berjer

Madrid Berjer

2.000 TL

 

mayer doğtaş berjer

Mayer Berjer

1.395 TL

 

mıranda doğtaş berjer

Mıranda Berjer

1.915 TL

 

Doğtaş’ın Bejler ürünlerinden Bolton Ürün klasik çizgilerle beraber modern bir hava vermektedir. İnce ayrıntılarla verilen rahatlık hissi bir ömür size huzur verecektir. Bolton’da ekstra rahatlık veren kumaş kullanımı sayesinde oldukça konforludur ve sizi rahatsız etmeyecektir. Odaya eklenecek olan klasik dekorasyon modelleri ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Ürünün genişliği 82, uzunluğu ve derinliği 90 cm’dir.

Doğtaş Mobilya Bejler çeşitlerinden olan Bristol Chester’ı 3 kelime ile tanıtacak olursak bunlar zarif, şık ve asil olurdu. Muhteşem bir tasarıma sahip olan modelin özellikle rengi dikkat çekmektedir. Trend olan mavi renkle beraber zengin bir renk seçeneğine sahip olan model evinizin havasını kesinlikle olumlu anlamda değiştirecektir. Üretilmiş olan kumaşı ise hem uzun ömürlüdür hemde kalitelidir bu sayde temizliği de kolaydır. Yüksek oturum rahatlığı ile beraber yüksek ayak yapısı, şık ahşap ayakları ve yatak olabilme özelliği başlıca tercih sebebidir. Ürünün genişlik ve derinliği 86 cm, yüksekliği ise 95 cm’dir

 

 

Doğtaş bejler çeşidi lucca‘nın %30 indirimli fiyatı 1.910 TL’dir. Ürün oldukça klasik bir tasarımdır ve oturma odasına oldukça yakışır. TV karşısında oturabilir veya gazete okuyabilirsinz geniş kolluk alanları ve rahat yüzeyi ile sizi yormayacaktır ayrıca yüksek ayak yapısı ile odanın zemininn ve koltuğun altını kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünün Genişliği 76 cm, yüksekliği 88 cm ve derinliği ise 82 cm’dir.

Doğtaş Bejler Çeşitlerinden Forte‘nin %30 indirimli fiyatı 2.090 TL’dir. Modernlik ve şıklığın bir araya geldiği Forte konfor ve uyumu da kullanıcılarına sunmaktadır. Odada bulunan uyumlu dekorasyon ürünleri ile hoş bir tasarım olacaktır. 2’li veya 3’lü koltuk ile kombin oluşturulabilir ve geniş bir oturma alanı sunar. Açık tonlu rengi sayesinde içinizi açarken klasik tasarımı sayesinde huzur vermektedir. Özel dikişi, ve desenleri ile kombin oluşturulan modelde ekstra rahatlık hissi veren kumaş kullanılmıştır ayrıca kumaş kolay temizlenebilir ve temizlik konusunda fazladan zaman kaybı yaşamanızı önler. Forte kolayca yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Ürünün Genişliği 76 cm, yüksekliği 84 derinliği ise 83 cm’dir.

Ürünleri sipariş etmek için en yakın Doğtaş mağazasına uğrayabilirsiniz. Güle güle kullanın…

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın