Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

5.854 views

2021 Doğtaş yatak odası modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz.

Yorucu iş ve okul hayatının sıkıntılarıyla gün sonunda huzur içinde dinlenmek ve rahat bir uyku uyumak istiyorsanız iyi bir yatak odasına ihtiyacınız vardır. İyi bir yatak odası ise ancak iyi dekore edilmiş bir evle mümkün olabilir. Eğer sağlığınız için iyi niteliklere sahip olan bir yatak odasına sahipseniz kendinize verdiğiniz değeri kanıtlamışsınız demektir.

Geceleri uyurken kendinizi dinlenmiş hissetmiyorsunuz, odanıza baktığınızda içinize hafif bir huzur rüzgarı esmiyorsa, gün boyu sırt ağrılarıyla uğraşıyorsanız bu demektir ki yeni bir yatak odanıza ihtiyacınız olduğu halde bu ihtiyacı hep erteliyorsunuz. Ne olursa olsun artık kendinizden önemli hiç bir şeyin olmadığını hatırlayın ve daha fazla ertelemeden yatak odanızı değiştirin. Şıklığı,konforu ve kaliteyi sizlere bir arada sunan Doğtaş yatak odası takımını seçerek hem muhteşem bir konfora ve rahatlığa kapınızı aralayın hem de en güzel yatak odası dekorasyonuna sahip olmanın tadını çıkarın.

Ürünlerin fiyatları güncel maliyetlere göre değiştiğini unutmayın. Sipariş vermeden önce güncel fiyat alınız.

2021 Doğtaş Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

montana doğtaş yatak odası takımı

Montana Yatak Odası Takımı 15.695 TL

valentin doğtaş yatak odası takımı

Valentin Yatak Odası Takımı 13.560 TL

riena doğtaş yatak odası takımı

Riena Yatak Odası Takımı 10.485 TL

palermo pera doğtaş yatak odası takımı

Palermo Pera Yatak Odası Takımı 9425 TL

matilda doğtaş yatak odası takımı

Matılda Yatak Odası Takımı 13.450 TL

louisa doğtaş yatak odası takımı

Louısa Yatak Odası Takımı 10.885 TL

hector doğtaş yatak odası takımı

Hector Yatak Odası Takımı 10.885 TL

gold doğtaş yatak odası takımı

Gold Yatak Odası Takımı 11.975 TL

elita doğtaş yatak odası takımı

Elıta Yatak Odası Takımı 9385 TL

diamond doğtaş yatak odası takımı

Diomand Yatak Odası Takımı 13.780 TL

clara doğtaş yatak odası takımı

Clara Yatak Odası Takımı 8290 TL

catherine doğtaş yatak odası takımı

Catherine Yatak Odası Takımı 14.725 TL

Doğtaş Bianco Yatak Odası Takımı

Bianco Yatak Odası Takımı
Kuğu kadar zarif bir tasarıma sahip olan bianco yatak odası takımı gerçekten tasarımı ile evinize ayrı bir hava katacak. Doğtaş trend collection tasarımı olan bu ürün, şıklığı ve konforu bir arada arayanlar için. Bu ürün, şifonyer, başlık, şifonyer aynası, komodin, sürgülü dolap, 6 kapaklı dolap ve karyoladan oluşmakta. Bu muhteşem ötesi ürünü indirim sayesinde 7.585 TL’ye alabilirsiniz.

Doğtaş Briza Yatak Odası Takımı

Briza Yatak Odası Takımı
Bu muhteşem ürün size Şaşırtıcı, fonksiyonel ve etkileyici ayrıntılarıyla beraber şık bir görünüm sunar. Antik meşe ve beyaz renklerinin kullanıldığı bu yatak odası mekanınızın daha ferah ve daha şık görünmesine yol açacak. Eğer ki bu modeli almak istiyorsanız indirimden yararlanarak 6.390 TL’ye alabilirsiniz.

Doğtaş Casablanca Yatak Odası Takımı

Casablanca Yatak Odası Takımı
Muhteşem bir tasarıma sahip olan casablanca yatak odası takımı; karyola, 2 kapılı sürgülü dolap, şifonyer, şifonyer aynası, komodin ve puf’dan meydana gelmekte. Gerçekten çok şık bir yatak odası istiyorsanız bu model tam size göre. Bu ürüne 8.855 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Clarissa Yatak Odası Takımı

Clarissa Yatak Odası Takımı
Clarissa yatak odası takımı 1950’lerden 1980’lere kadarki dönemin moda, sanat ve mimari anlayışını günümüzün modernliğiyle birleştirerek evinize ayrı bir ruh katıyor. Ceviz ağacının doğallığını yaşatan bu ürünü indirim sayesinde 7.890 TL’ye almanız mümkün.

Doğtaş Country Yatak Odası Takımı

Country Yatak Odası Takımı
Bu muhteşem ürün doğadan örnekler kullanılarak, klasik ve modern çizgileri bir arada tutan süper bir tasarıma sahiptir. Country yatak odası takımı; karyola, şifonyer,şifonyer aynası, komodin, 5 kapaklı dolap, karyola başı, 6 kapaklı dolap’dan meydana gelmektedir. Depolama konusunda oldukça kullanışlı olan bu ürünü indirimli fiyata 7.250 TL’ye almanız mümkün.

Doğtaş Flat Yatak Odası Takımı

Flat Yatak Odası Takımı
Milano ceviz, hardal, koyu gri ve kumtaşı renklerinden meydana gelen flat yatak odası takımı adeta evinizinde ayrı bir hava katacak. Ayrıca depolama konusunda da oldukça kullanışlı olan bu yatak odası takımı; karyola, komodin, 2 kapaklı dolap, şifonyer ayna, şifonyer boy aynalıdan oluşuyor. Eğer ki bu modeli almaya karar verdiyseniz indirimi kullanarak 6.735 TL’ye alabilirsiniz.

Burada yayınladığımız modellerin tamamı 2021 Doğtaş yatak modelleri olmayabilir. Güncel modelleri için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

2021 Doğtaş yatak odası modellerinde en çok ilgi gören takımın daha çok lüx tasarıma sahip olanların olduğunu görüyoruz. Lüx görünüme sahip olan yatak odası modellerini en uygun fiyata sunarak herkesin bu modellere sahip olmasını kolaylaştıran Doğtaş’ta önceki yıllarda en çok ilgi gören modeller sade tarza sahip olanlarken şimdi konforu da en üst düzeyde bulunduran lüx ve ihtişamlı modeller ilgi görüyor. Eğer siz de bütçenizin yeterli olmayacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çünkü Doğtaş yatak odası takımlarında fiyatlar oldukça uygun rakamlardan başlıyor.

2021 Doğtaş yatak odası fiyatları için lütfen firma ile irtibata geçiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın