Doğtaş mobilya yatak baza başlık modelleri ve fiyatları

6.793 views

Yatak odaları insanın kendine has olan en özel mekanıdır ve orada rahat etmek günün yorgunluğunu atmak iste bu yüzden imkanlar ölçüsünde en güzel şekilde dekore etmek düşüncesindedir. Çünkü Şehrin yoğun havası sürekli olarak koşoşturma ve ağır psikolojiden sıyrılıp yatak odasında kendi olmaktadır ve rahatlamaktadır istediğini yapabilme özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca Odanın tarzı, şekli, boyutu ve tasarımı da buna göre düzenlenir. Yani bir kişi mütevazilik ve sadelikten hoşlanıyorsa odası daha sade ve tek renk, kişi daha enerjik ve hareketli bir hayatı benimsiyorsa daha renkli ve canlı odanın sahibi modern bir kişilik ise odanın genel tarzı modern bir havadadır. Ancak tüm bunların en belirgin yeri yatak başlığıdır ve yatak başlığının tarzı duruşu tüm odalara yansımaktadır. Bu konu hakkında daha önce hazırladığımız yatak başlığı model ve tarzları yazımız bu konuda sizlere daha iyi bir fikir verecektir ve yazıda da tarzınızı bulabileceğinize inanıyoruz. Bu yazımızda da Doğtaş markasının yatak ve baza başlıklarını ele aldık hemen hemen her bütçeye uygun birçok başlık modelini bu yazımızda da bulabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya Yatak Baza Başlık Modelleri ve Fiyatları

MAYER 160×200 BAZALI KARYOLA
3695 TL

RAVENNA 160X200 BAZALI KARYOLA
4808 TL

PIANTE ÇİFT KİŞİLİK KARYOLA
3517 TL

ELITA ÇİFT KİŞİLİK KARYOLA
2718 TL

SIENTO ÇİFT KİŞİLİK KARYOLA (180×200)
3.642 TL

RIENA ÇİFT KİŞİLİK BAZALI KARYOLA (160×200)
3.422 TL

GOLD ÇİFT KİŞİLİK BAZALI KARYOLA 160×200
5.103 TL

MARSALA ÇİFT KİŞİLİK KARYOLA

CASABLANCA ÇİFT KİŞİLİK BAZALI KARYOLA (180*200)
6.474 TL

LOFT KARYOLA

PASIFICA BAŞLIKLI KARYOLA (120X200)
1.123 TL

NORWAY ÇİFT KİŞİLİK KARYOLA

PALERMO PERA ÇİFT KİŞİLİK BAZALI KARYOLA
5.438 TL

RETRO ÇİFT KİŞİLİK KARYOLA (160X200)
3.657 TL

Doğtaş mobilya yatak baza başlık CLARİSSA modeli

Doğtaş mobilya yatak baza başlık COUNTRY modeli


Doğtaş mobilya yatak odası baza başlık PASİFİCA MODELİ

 

Doğtaş mobilya yatak başlığı Zeus

Oldukça zarif bir tasarıma sahip olan Zeus odanıza adeta bir zarafet kazandıracaktır. Kapitoneli kumaşla donatılan model oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü bir tasarıma sahiptir. Sizler için bir rahatlık sunacaktır. Bu rahatlık tamamı ile ruhsal anlamda olacaktır çünkü odanıza girer girmez gözünüze çarpacak ve rahatlayacaksınız. Model mütevazi ve zarif kişilerin tercihi olabilir.

Doğtaş Mobilya yatak başlığı Pera modeli

Beyaz rengi ile odanızın aydınlatan bu model de tıpkı diğer Doğtaş ürünleri gibi sadelik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Hijyenin ön planda tutulduğu bu modelde anti-bakteriyel kumaş kullanılmıştır ve bu sayede başlıkta herhangi bir bakteri üreyemez ve bakteri üretilmez. Ürünle bir bütün şekilde kullanılan metal görünümlü ayaklar kullanılmıştır ve bu metal ayaklar sayesinde başlığın boyu da ayarlanabilmektedir.

Doğtaş yatak başlığı modelleri Paradise

Ürün oldukça sade ve zevkli bir şekilde tasarlanmıştır. Yatak odanızın havasını değiştirecek olan bu model şık bir duruşa sahiptir. İddialı bir çizgiyle tasarlanan bu model bir yandan sadeliği ile tevazu oluştururken diğer yandan ise modern bir hava vermektedir. Oldukça hoş bir duruşa sahip olan modelin rengi ise uygun bir dolapla uyum sağlayacaktır. Beyaz renkli yastıklar ile uyumlu bir halde kullanabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın