Kelebek oturma odası modelleri

498 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Kelebek oturma odası modelleri ile alakalı olarak detayları inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle markanın biraz durağan hale gelmesindeki en önemli noktalardan birisi de yeni modeller üzerine bir geliştirme süreci içerisinde olmalarıdır. Kelebek oturma odası fiyatları şuan bundan önceki dönemlere nazaran çok daha iyi fiyat seçeneklerini sizlere sunduğundan dolayı her ne olursa olsun dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi de vade seçenekleridir. Bundan 10 yıl öncesini incelediğiniz zaman sektörün en çok ilgi çeken markalarından birisi olarak da yer alıyorlardı. Fark yaratmayı da başarmışlardı.

Kelebek oturma odası takımları 2020

Anteros İkili Koltuk (Yataklı) 2450 TL

Dorado İkili Koltuk 2895 TL

Flore İkili Koltuk 2530 TL

Ikarus İkili Koltuk 2045 TL

Laris İkili Koltuk 3120 TL

Lexia İkili Koltuk 3025 TL

Liberta İkili Koltuk (Yataklı) 2530 TL

Lydia İkili Koltuk 2570 TL

Marselle İkili Koltuk 2785 TL

Messina İkili Koltuk (Yataklı) 2370 TL

Nina İkili Koltuk (Yataklı) 2130 TL

Norma İkili Koltuk 1930 TL

Orion İkili Koltuk 1650  TL

Palemo İkili Koltuk 2155 TL

Selis İkili Koltuk (Yataklı) 2350 TL

Toura İkili Koltuk 1130 TL

Valen İkili Koltuk 2620 TL

Aşağıda bulunan modellerin tamamı Kelebek mobilyanın güncel oturma grupları olmayabilir.

Kelebek Mobilya oturma grubu

Kelebek mobilya gerek kalitesiyle gerekse dekorasyon alanındaki gelişmelere ayak uydurabilen çarpıcı tasarımlarıyla kısa bir süre içerisinde sektördeki rekabetçi firmalar arasına girdi. Yıllardır hazırladıkları modern oturma grupları ve mutfak takımlarına bu yıl yenilerini ekleyen Kelebek, kataloğunda her türlü zevke ve beğeniye uygun ürünler barındırıyor. İşte oturma odalarınızı 2020 yılına hazırlayacak o eşsiz oturma grupları.

Ev dekorasyonunuz için sadeliği ön planda tutuyorsanız işte size uygun bir oturma grubu. Oldukça şık, konforlu ve hesaplı bu oturma takımı ile yeni yıla yepyeni bir atmosferde girmek sizin elinizde.

Kelebek oturma grupları modelleri

Koyu renkleri tercih edenler için kahve tonları ile oluşturulmuş şık bir oturma grubu. Duvar rengi seçiminizi açık renklerden yana kullanırsanız bu takımla birlikte evinizi asil bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinize daha nezih ve konforlu bir ortam sunmayı kim istemez?

Kelebek Mobilya oturma grupları 2019

Kelebek mobilya kataloğu bunlarla sınırlı değil tabii ki. Hemen hemen her zevke ve dekorasyon anlayışına uygun ürünler mevcut. Yeni yıla yepyeni mobilyalarla girmek istiyorsanız hemen size en yakın Kelebek mobilya mağazasına gidin. Kim bilir? Belki de hayallerinizdeki oturma grubu Kelebek mobilyadadır.

Kelebek Mobilya Oturma Grupları

Türkiye’nin ilk mutfak ve panel mobilya üreticilerinden olan Kelebek Mobilya, her yıl tasarladığı yepyeni oturma grubu modelleri ile büyük ilgi topluyor. Özellikle yeni yuva kuracak olan genç çiftlerin, evlerini dekore ederken ilk uğramak istedikleri adreslerden biri Kelebek Mobilya… Modern çizgisinden ödün vermeden hazırladığı salon takımlarını bu yazımızda sizin için derledik.

 

Kelebek oturma grupları 2019     Kelebek Mobilya oturma grubu takımları

Kelebek mobilya oturma grubu modelleri  Kelebek Mobilya oturma grubu modelleri

Kelebek mobilya modelleri ile alakalı olarak ülkemizde bundan önceki süreçte öncü markalardan birisi olarak dikkat çekiyordu. Hala ülkemizde beğenilen bir marka ancak şuan yatırımlarını sadece İstanbul genelinde tuttuklarından dolayı diğer şehirlerde fazla tanınan ve ilgi gören markalardan birisi olmayı başaramıyor. Bu durum genel itibari ile diğer markalar için de çok büyük bir avantaj teşkil ediyor. Kelebek salon takımı modelleri konusunda bir dönem en etkin şekilde satış yapan markalar arasında yer alıyordu ve bu anlamda çok daha farklı seçenekler ortaya çıktı. Türkiye, sürekli büyüyen ve gelişen mobilya sektörü içerisinde daha iyi bir noktaya gelebilmek adına başarılı sonuçlar elde etmek amacında.

Kelebek Oturma Odası Resimleri

Kelebek 2020 oturma odası modelleri geçtiğimiz güncellerde resmi internet sitesi üzerinden resim galerisi olarak yayınlandı. Gerçek anlamda üzerinde modern bir çizgi taşıyan bu ürünlerin kısa vadede daha etkin bir şekilde üretim safhalarını geliştirmesi olmazsa olmazlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Sitemizin geniş kapsamlı içeriğini incelediğiniz zaman en yeni modeller ile alakalı olarak bilgi sahibi olma şansını yakalıyorsunuz. Sizler için marka marka en iyi seçenekleri ele alıyor ve fikir sahibi olabilmeniz için yazılar sunuyoruz. Kelebek mobilyanın yeni sezon ürünleri de sitemizde sizlerle birlikte. Soru ve sorunlarınızın olması durumunda aşağıda yer alan yorum alanlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

İpek Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın