Mondi Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları

22.657 views

Bütün iyi özellikleri içinde barındıran ve harika bir dekor yaratacak şıklıkta olan bir oturma grubu önerisi istiyorsanız size kesinlikle Mondi’yi tavsiye ediyoruz.Her sene olduğu gibi 2021 yılında da size en yeni trendleri ilk olarak sunan Mondi oturma gruplarının bu yeni modelleri de tıpkı diğerleri gibi yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor.İlk bakışta anlaşılabilecek bir kaliteye sahip olan Mondi oturma gruplarının oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.Konforu ise bugüne kadar tescillenmiş olup,yeni modellerinde de çok daha arttırılmış bir rahatlıkla sizlere sunuluyor.En iyinin peşindeyseniz ve herkesi hayran bırakacak bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız kesinlikle bu avantajları göz ardı etmemeli ve hemen sizde bu muhteşem oturma gruplarına sahip olmak için acele etmelisiniz.Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kalite,adeta boşlukta oturuyor gibi hissettirecek bir rahatlık,muhteşem dekorasyonu size bir anda sunan şıklık! Tüm bunları size bir arada sunmayı başarabilirken asıl şaşırtan ise bu oturma gruplarının fiyatı uçuk bir rakama çıkmaması oluyor.Böylesine şık ve lüx görünümlü modellerde bu fiyatları görünce kendinizi ters köşe olmuş hissediyorsunuz.Tarzları birbirinden farklı onlarca oturma grubu modellerinden dilediğinizi seçin ve kendinizi en iyi şekilde ifade etme özgürlüğünün keyfine varın,farkınızı evinizde hissettirin.

Mondi Mobilya Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2021

Aşağıda verilen fiyatlar güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

twin mondi kanepe takımı

Twin Kanepe Takımı 4.839,00 TL

vega mondi kanepe takımı

Vega Kanepe Takımı 5.234,00 TL

venedik mondi kanepe takımı

Venedik Kanepe Takımı 6.490,00 TL

arte mondi kanepe takımı

Arte Delux Kanepe Takımı 6.619,00 TL

STORY DELUX TAKIM  4.541,00 TL

Bahama Delüx Takım 4.856,00 TL

New Minas Delüx Takım 5.914,00 TL

New Lilya Delux Takım 5.850,00 TL

Fiona Delüx Takım
Zirve Delüx Takım

Ritim Maksi Takım

 Serenat Delüx Takım

Mondi Mobilya Piero 2020 sezon koltuk 

Ürünün genel özellikleri:
Oturum ve sırt minderleri tamamen süngerden oluşmaktadır. Koltuk kollarının kenarlarındaki düğmeler ürünün yan görünümünde daha estetik bir hava katmıştır.
Minder ve arka yastıklarda dikey kapitone kullanılmıştır. Ahşap ayaklar da koltuk takımına oldukça yakışmış görünüyor.

Mondi mobilya Karlena Oturma grubu taksitli fiyatı: 9.437,00 TL.
Bu koltuk modelinde kolların daha keskin ve dik olduğunu görüyoruz. Sırt yastıklarda düğmelerle çektirme yapılmış. Berjer renkleri ile yapılmış kırlentler şık bir tasarım oluşturmuş. Koltuğun yüksek ayaklı olması, alt temizliği açısından avantaj sağlıyor. Kollarda düğme olması sade bir güzellik katmış.

Mondi New Minas oturma grubu taksitli fiyatı: 6.888,00 TL.
Oturma grubu modellerinden çiçekli tekli koltukları ile dikkat çeken şık bir kanepe takımı. Kanepelerin ve tekli koltukların kol kısımlarında farklı renkte fitil geçişmesi ürünün albenisini artırmış. Kapitoneler ile güzel bir tasarım yapılmış bu kanepe modeli misafirleriniz için güzel bir yatak haline de geliyor.

Mondi Serenat kanepe takımı 
Mondi mobilya’dan oturmu grubu almak istiyorsanız ve bu ürünün hem basit sıradan bir kanepe takımı olmasını istemiyorsanız aradığınız modern ve göz alıcı takım tam karşınızda duruyor. Kanepe ve çekyat takımı deyince insanların aklına ilk önce basit çekyat modelleri geliyor. Fakat Mondi bu koltuk takımında önyargıları yıkmış görünüyor. Salonunuzda dahi kullanabileceğiniz şık bir oturma grubu..

Birkaç sene içerisinde ülkemizin yükselen değerlerinden birisi olarak dikkat çeken Mondi, geliştirdiği ürünler ile birlikte fark yaratan markaların başında geldi. Mondi oturma grubu fiyatları ile de fark yaratmaya devam ediyor. Ne gibi farklar? Diğer markalara nazaran çok daha uygun fiyatlı seçenekler sunması nedeni ile insanların güven içerisinde tercih ettikleri ve sorunsuz bir şekilde ürün alımı yapabildikleri markalardan birisi olmayı başardılar. Bu anlamda edindikleri imaj son derece önemlidir ve fark yaratır diyebiliriz.

Mondi salon takımı modelleri konusunda da son dönem televizyon reklamlarında sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı ve fark yaratan tasarımlarını mükemmel renkler ile kombin ederek müşterilerine sunma amacı içerisine girdi. Dolayısı ile ortaya çok daha modern seçeneklerin çıkması normal bir hale geldi. Türkiye bu anlamda yeni teknolojileri çok daha yakından takip ediyor. Mondi kanepe fiyatları 2020 modelleri konusunda kendi tasarımlarını üreten ve bu anlamda ülkemizin dört bir yanında uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunan markalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Türkiye genelinde ortaya çıkan bazı mobilya akımları, modern markaların yeni nesil ürünler geliştirmesi ile birlikte çok daha önemli bir hale geldi.

Mondi mağazaları popülerlik düzeyinin artması ile birlikte ülkemizde hemen hemen tüm şehirlerde yavaş yavaş da olsa hizmet vermeye başlıyor. Franchise mantığı ile bayilik çalışmalarına başlayan şirket, birkaç senelik dilim içerisinde ortaya çıkaracağı seçenekleri çok daha ideal bir hale getiriyor olacak. Türkiye, birkaç senelik dilim içerisinde mobilya anlamında çok daha ileri düzey hale gelecek ve bunu başarmamızda ki en büyük markalardan birisi de Mondi olacak. Yeni sezon oturma grubu modelleri ile alakalı olarak en yeni görsel örneklerini sizler için yukarıda derledik ve fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Bu modellerin birbiriyle birçok ortak özellikleri ( konfor,kalite,şıklık,dekoratiflik,uygun fiyat) olsa da tarz bakımından her zevke hitap edebilecek kadar geniş bir yelpaze içinde bulunuyorlar.Özellikle birbirinden ilginç ve farklı tasarımlar artık sadece gençler için değil her yaş grubu için vazgeçilmez oluyor.Bu farklı tasarımların sayısının artması herkesin kolaylıkla kendini bulabileceği bir model olmasına neden oldukça kullanımı da artıyor.

Aşağıdaki ürünler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Lütfen firma bayilerinden güncel fiyatları öğrenin.

Doğtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

İpek Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Oturma Odası Modelleri için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın