Albimo Mobilya Köşe Koltuk Takımları 2021

601 views

2021 yılının en modern ve konforlu köşe koltuk takımlarına sahip olmak istiyorsanız size tavsiyemiz Albimo mobilya olacaktır.Her yönden tüm beklentilerinizi karşılayacak olan Albimo’yla daha önce tanışmış olmak isteyeceksiniz. 2021 yılının her mobilya ürününe getirdiği yenilikler gibi köşe takımlarına da büyük yenilikler geldi.Özellikle köşe takımların da yepyeni modellere siz de şaşıracaksınız.Yepyeni tasarım ve figürlerden oluşurken,özellikle gençlerin büyük bir beğenisiyle karşılaşıyor.Siz de bilirsiniz ki her sene teknolojinin artmasıyla mobilya ürünlerindeki konfor da artıyor.Aynı şey tabi ki de köşe takımları için de geçerli! son seneye ait köşe takımlarına sahip olduğunuzda hem modern bir dekorasyona sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız hem de konforu en üst düzeyler de hissedeceksiniz. Köşe koltukları evlerde salon, oturma odası ve hatta çocuk odasında dahi kullanabileceğiniz yataklı ve bazalı olmak üzere çeşitli modellerden oluşur. Fiyatlar noktasında firma resmi sitesinde bir bilgi vermediği için burada net rakam, indirim ve kampanya hakkında bilgi veremiyoruz.

2021 Albimo Köşe Koltukları

eva albimo köşe takımı

Eva Köşe Takımı

tesla relax albimo köşe takımı

Tesla Relax Köşe Takımı

havana albimo köşe takımı

Havana Köşe Takımı

tesla a albimo köşe takımı

Tesla A Köşe Takımı

picasso albimo köşe takımı

Picasso Köşe Takımı

ruby relax albimo köşe takımı

Ruby Relax Köşe Takımı

harmoni albimo köşe takımı

Harmoni Köşe Takımı

poyraz albimo köşe takımı

Poyraz Köşe Takımı

lizbon albimo köşe takımı

Lizbon Köşe Takmı

lilyum albimo köşe takımı

Lilyum Köşe Takımı

bora albimo köşe takımı

Bora Köşe Takımı

grey albimo köşe takımı

Grey Köşe Takımı

BEND KÖŞE TAKIMI

CALVİN KÖŞE TAKIMI

CİTY LÜX KÖŞE TAKIMI

LAVİN LÜX KÖŞE TAKIMI

MİRA KÖŞE TAKIMI

MONTANA KÖŞE TAKIMI

MONTANA SPOR KÖŞE TAKIMI

MONZA RELAX KÖŞE TAKIMI

OMEGA KÖŞE TAKIMI

PERGE KÖŞE TAKIMI

SİESTA KÖŞE TAKIMI

RÜZGAR SPOR KÖŞE TAKIMI

RİO SPOR KÖŞE TAKIMI

Albimo köşe takımları Respino

Albimo köşe koltukları monza relax

Albimo köşe koltuk takımları Boss

Albimo köşe koltuk takımı Lucca

Albimo köşe koltuk takımı Alberto

Bu galeride 2021 Albimo köşe koltuk modellerini incelediniz. Aşağı kısımda görmüş olduğunuz modeller ve fiyatlar güncel olmadığını belirtmek isteriz. Güncel ürünler ve fiyatlar için firmanın yetkili bayilerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Onlarca köşe takımı modeli içinden kendinize en uygun olanı seçmek ise oldukça zor olacaktır.Doğru tercihi yapabilmek için sadece kendi zevkinizi değil, belli başlı kriterleri de göz önünde bulundurmalısınız. Albimo’da köşe takımı çeşidi bakımından hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz gibi aradığınızdan daha güzelini bulma fırsatını da yakalamış olacaksınız.Üstelik ürün çeşitliliğin getirdiği bir avantaj olan geniş ürün yelpazesi de size bütçe sıkıntısı yaşatmıyor.Her bütçeye uyum sağlayan modeller mevcut bulunuyor.Kimi modeller oldukça düşük bir fiyata sunulurken bazı lüx ötesi modeller de yüksek rakamlara çıkabiliyor.Kalite, konfor ve şıklığın birleştiği Albimo köşe takımlarının fiyatı ne olursa olsun, bunu hakettiği düşüncesindeyiz.Eğer siz de en iyisi olsun istiyorsanız seçimininiz Albimo mobilya olmalıdır.

Aşağıdaki modeller güncel olarak satışta olmayabilir. Sipariş vermeden önce lütfen sorgulayın.

DAMLA KÖŞE TAKIMI

GRAND KÖŞE TAKIMI

LOTUS KÖŞE TAKIMI

PARMA KÖŞE TAKIMI

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın