Alfemo Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

6.564 views

Gençler deli dolu halleri, muhteşem hayal güçleri, bitmek bilmeyen enerjileri ve değişken ruh halleri ile tanınırlar. Onlar için bu süreç adeta tüm hayatlarının, karakterlerinin ve gelecekteki rollerinin belirlendiği zaman dilimidir. Bu süreçte iki önemli detay vardır biri eğitim diğeri ise ev ortamlarıdır. Bu yazımız gençler için hayati bir önem taşıyan odaları hakkında olacaktır. Çünkü onlar için odaları adeta saklı dünyalarıdır ve kimsenin müdahale etmesini istemezler. Biz de bundan yola çıkarak genç odası takımlarını ele almaya karar verdik. Yazımız Alfemo Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları ile alakalı ve umarız aradığınız genç odası takımını bulabilirsiniz.

 

Alfemo Mate Compact Room Genç Odası Fiyatı: 13.090,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo mobilya genç odaları hem görüntüsü hem de şık duruşuyla gençlerin beğenisini kazanırken aynı zamanda ebeveynlerin de ilgisini çekiyor. Gençlerin şıklık ve tasarımları ilgisini çekerken sizlerin de fiyatı ve kalitesi ilginizi çekiyordur. Çünkü her aile çocukları için en iyi ürünü almak ister fakat iyi bir ürün alırken de fiyat konusunda seçici davranmak zorunda kalabiliyor. Alfemo mobilya genç odası takımları bu konuda aileler için tercih edilebilecek en iyi ürünlerden birisidir. Alfemo mobilya diğer mobilya markalarına göre fiyat ve kalite endeksine göre alınabilecek en cazip mobilya firmalarındandır.

 

Alfemo Villa Genç Odası Fiyatı: 11.390,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Anka Genç Odası Fiyatı: 13.590,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Clara Genç Odası Fiyatı: 15.590,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Denim Genç Odası Fiyatı: 14.250,00  TL (25.08.2022)

 

Alfemo Micasa Genç Odası Fiyatı: 15.190,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Admiral Genç Odası Fiyatı: 12.990,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo GPS Racer Genç Odası Fiyatı: 11.890,00 TL (25.08.2022)

 

En iyi ve en şık genç odalarının Alfemo’da bulunduğunu biliyorsunuz. Hem görünümüyle hem de fark yaratan tarzıyla gençlerin kalbini kazanırken  sizin de diğerlerine nazaran beğeninizi kazanmayı başarıyor. Tabii ki gençler konfor ve görüntüsüyle ilgilenirken  siz de kalitesiyle ve fiyatıyla ilgileniyorsunuz. Hem kaliteli bir genç odası bulmak hem de bütçenizi zorlamayacak kadar uygun fiyata olmasını sağlamak kolay bir şey değildir. Ama Alfemo sayesinde hem uzun yıllar size eşlik edecek genç odasına sahip olurken hem de en uygun fiyata sahip olmanın keyfini yaşıyorsunuz. Herkes bu kadar şık bir odanın maliyetinin yüksek olacağını tahmin ederek size fiyatını soracak siz de yüzünüzdeki tebessümle onlara çok düşük bir fiyata sahip olduğunuzu anlatacaksınız. İşte o zaman herkes bu genç odalarına sahip olmak isteyecek..

 

Alfemo Alaçatı Genç Odası Fiyatı: 11.890,00  TL (25.08.2022)

Oldukça eğlenceli ve zevki tasarıma sahip olan bu model genç kızlar için özel olarak tasarlandı. İnce işçilik ve dekorasyon tarzı ile dikkatleri çeken Alaçatı’da 3 kapılı gardırop, çalışa masası, komodin, karyola bulunmaktadır ayrıca ekstra ücretle takıma box modül, şifonyer, yatay duvar modülü, başlık, sandalye ve şifonyer aynası eklenebilmektedir. Oldukça fonksiyonel şekilde tasarlanan oda takımı geniş saklama alanı ile ortalıkta bulunan fazla eşyalar için alana da sahiptir.

 

Alfemo Campus Genç Odası Fiyatı: 13.490,00 TL (25.08.2022)

Özellikle erkekler için tasarlanan bu oda sadeliği ve kullanışı ile dikkat çekmektedir. Gösterişten uzak sade, ağır bir tarzdan hoşlananlar için zevkli bir tercih olacaktır. Odanızın havasını değiştirecek olan takım içinde, 3 kapılı gardırop, çalışma masası, yatak bulunmaktadır ayrıca buna da tıpkı diğer genç odaları takımlarında olduğu gibi ek ücretle ilaveler yapabilirsiniz. İlave edilebilecek ürünler kitaplık, şifonyer, duvar modülü, komodin, sandalye, şifonyer aynası, başlık, AIR CHAIR , yatak örtüsü ve TV ünitesidir.

 

Alfemo Irony Genç Odası Fiyatı: 13.990,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Vintage Mode Genç Odası Fiyatı: 13.890,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Spiderman Genç Odası

 

Alfemo Genç Odası Modelleri 2022

Muhteşem konfor ve kaliteye sahip Alfemo genç odası takımlarını size genel olarak anlattıktan sonra bu odaların 2022 yılıyla birlikte sizlere sunulurken getirdiği yenilikleri inceleyelim. Genç odalarında genellikle neler bulunduğunu sizde biliyorsunuz. O yüzden bu ürünleri tek tek anlatmak yerine değişen trendi anlatalım. Öncelikle; genç odalarının 2022 yılıyla birlikte cıvıl cıvıl geldiğini söyleyebiliriz. Hem kız hem de erkek modellerinde renk çılgınlığını fazlasıyla görüyoruz. Kullanımı artış gösteren renkler arasında ise turuncu, turkuaz gibi renklerin birlikteliği sıklıkla gözleniyor. Konfor ise üst düzeye çıkarılmış durumda. Çalışma masasının takım sandalyesinde sadelik yerine desenler ön plana çıkıyor.

Sitemizde yayınladığımız modeller ve fiyatlar güncel olmayabilir. Sipariş vermeden önce teyit ediniz.

 

Alfemo mobilya genç odası modelleri muhteşem konfor ve tasarımları ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Genç odası takımları yeni sezonda cıvıl cıvıl renkleriyle her yaştan insanların ilgisini çekiyor. Hem erkek hem de kız çocukları için ayrı ayrı tasarlanan alfemo genç odası takımlarının aynı zamanda unisex modelleri de mevcuttur.

 

Renkleri karıştır odanı belirle… Alfemo, Colar Mix genç odası takımında çocukların ruhuna hitap etmeyi amaçlamış. Bunu büyük ölçüde başardığını söyleyebiliriz. Özellikle erkek çocukların ilgisini çekebilecek bir tarza sahip.

 

Haydi canlan, güne zinde başla… Alfemo’da çocuklar için oda takımları sınırlı olsa da, gençler için oda takımı seçenekleri oldukça fazla. Bu seçenekler arasındaki en makul oda takımlarından biri de yukarıda gördüğünüz Star oda takımı. Göz yormayan, ferah renklerle oluşturulmuş, her türlü ihtiyaca cevap verebilen eşsiz bir oda takımı.

 

Kontrast şıklı. Yalın ve modern… Pretty Girl. Bu modelin çalışma masası da gençlerin düzenli bir şekilde çalışmalarına olanak verecek şekilde tasarlanmış. Masanın yüzeyi çalışma ortamı için oldukça yeterli, sol alt kısımda da bir saklama bölmesi bulunuyor.

 

Ruhunda Starlık olanlara özel. Alfemo ürünlerinin hepsinin ortak özelliği kaliteli olmaları. Defalarca söküp takılmaya müsait bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. 2022 yılında çocuğunuza veya kızınıza güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız işte ilginizi çekebilecek diğer Alfemo Mobilya genç odası modelleri. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için en yakın Alfemo mağazasına gidebilir veya Alfemo’nun resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Alfemo Collage Genç Odası

Bir kolej rahatlığı sunan Collage ayrıcalıklı bir odada yaşamak isteyenler için gözde tercih olacaktır. Son derece kullanışlı olan oda takımı gençler için muhteşem imkanlarda sunmaktadır. İnce detay ve pratik bir tarzda hazırlanmıştır gösteriş ve aynı zamanda sadeliği aynı anda sunmaktadır. Oda içinde fiyata dahil olan yatak, çalışma masası, 3 kapılı gardırop, karyola mevcuttu aynı zamanda ek bir ücretle duvar modülü, kitaplık, yatak örtüsü, sandalye, masa aydınlatması, şifonyer ve şifonyer aynası alınabilir.

 

Rosa Çocuk Odası

 

Alfemo Ballerina Genç Odası

Hayatınıza soylu bir dokunuş… Ballerina… Alfemo son yıllarda mobilya sektöründe hızla yükselen markalardan biri. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en mükemmel çözümleri sunma gayreti onları bu sektörde vazgeçilmez yapan unsurlardan sadece biri. İşte Alfemo’nun çocuklara hitap eden oda takımı: Ballerina genç odası.

 

Alfemo Flamingo Genç Odası

 

Alfemo Frozen Genç Odası

 

Alfemo Plus Genç Odası

 

Alfemo Cars Genç Odası

 

Alfemo Moi Beyaz Genç Odası

 

Alfemo Yuchi Genç Odası

 

Aşağıda sizler için Alfemo genç odası takımları ve diğer markaların genç odası takımlarının modellerinden oluşan Alfemo Mobilya Genç Odaları isimli bir resim albümü hazırladık. Umarım resim albümümüz de gezinirken aradığınız modeli bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi seyirler.

Alfemo Kız ve Erkek Çocuk Genç Odaları Galerisi

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın