Tepe home dekoratif ahşap kitaplık modelleri ve fiyatları

322 views

Tepe Home dekoratif ahşap kitaplık modelleri ile siz de kitaplarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yeni aldığınız okumaya hazır kitaplarınızı bir bölüme okuduğunuz diğer kitapları bir bölüme yerleştirebilirsiniz. Ya da dekoratif ahşap kitaplık modellerinde bulunan raflar sayesinde kitaplarınızı konularına göre bölebilirsiniz. Bu sayede kendinize özel kitap köşenizi yaratabilirsiniz. Kitaplara verilen önemi belirten bu güzel tepe home kitaplık modellerini galerimizden görebilirsiniz.

Tepe Home kitaplık resimleri arasında ev dekorasyonu için oldukça uygun olan kitaplıklar bulunmaktadır. Özellikle evin dizaynına göre dekoratif kitaplık modellerinden birisini seçebilirsiniz. Ahşap kitaplıklar arasında renk seçimlerini de eşyalarınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Tepe Home 2020 kitaplık modellerinde bulunan bu dizayn tarzında ki modelleri siz de ayrıntılı olarak galerimizden inceleyebilirsiniz.

Tepe Home markasının kullanıcılara sunduğu bu özel kitaplık bölümü ile siz de hem çayınızı yudumlarken hem de kitaplarınızı sırası ile okuyabilirsiniz.

Ahşap kitaplık için fiyat araştırması yapıyorsanız, ağaç kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü fiyat için en büyük etken kitaplık noktasında tabii ki ağaç cinsidir. Örneğin gürgen ağaç mı, kavak ağacı mı, ceviz kitaplık modeli mi, çam kitaplık modeli mi? Bu detaylar doğrultusunda fiyat-kalite karşılaştırması yapmanız gerekiyor. Aksi durumda kaliteli bir kitaplığı ucuz fiyata aldığınızı zannedebilirsiniz. Fakat ahşap olmayan, ahşap gibi görünen sunta lem ve MDF lam malzemeler de bulunuyor. Bunlar dış görünüşü ceviz kaplama, kiraz kaplama veya kavak çam görüntülü olabiliyor.

Sipariş vermeden önce fiyat ve stok bilgisi alınız. Değişen maliyet koşullarına göre fiyatlar artış gösterebilir.

Tepe Home Dekoratif Ahşap Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

 

 

TepeHome Kitaplık Modelleri Nıkıta Kitaplık

Resimde bulunan kitaplığın genişliği 120 cm,uzunluk 35 cm, yüksekliği ise 191 cm’dir.Ürün Türkiyede üretilmiştir.Siparişi Tepe Home Online Shop üzerinden verebilirsiniz.Siparişiniz yaklaşık 1 hafta içinde kargoya teslim edilecektir.
– FİYAT –
Nıkıta Kitaplık:730,00 TL.

TepeHome Kitaplık Modelleri Napoli Kitaplik

Ürün Türkiyede üretilmiştir.Ürünün uzunluğu 33 cm,genişliği 124 cm,yüksekliği ise 182 cm’dir.Kitaplık salon,ebeveyn odası,genç odası,çocuk odası, çalışma odasında kullanılabilir.Siparişinizi Tepe Home Online Shop üzerinden verebirsiniz.Ürün yaklaşık 1 hafta içinde kargoya verilecektir.
– FİYAT –
Napolı Kitaplık:1.510,00 TL.

 

EVİDEA EN GÜZEL KİTAPLIKLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Tepe home dekoratif ahşap kitaplık modelleri ve fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın