Bellona mobilya kanepe takımları ve fiyatları

10.137 views

Bir oturma odasında veya salonda en çok göze batan şey nedir diye soracak olursak tek ve kesin cevap alacağımıza eminiz buda kanepedir. Çünkü odanın havasını değiştiren, ilk göze batan ve komple evin tarzını belirleyen tek üründür kanepe. Güzel ve sade bir kanepe ise evin tarzı da o yöndedir, modern bir kanepe ise evde modern bir hava oluşur, renkli ve farklı bir tasarıma sahipse o zaman ev komple değişik gelir gözümüze bu yüzden oldukça önemli bir detay diyebiliriz. Ayrıca bir diğer konuda konfordur çünkü iş dönüşü veya yorucu bir günün ardından kanepeye uzanır veya oturur dinleniriz . Konforlu bir kanepe ise mutluluğumuz artar ancak rahat değilse o günün akşamı da mutsuz geçer. Önceki yazımızda birçok markanın kanepe modellerini tanıtmıştık bu yazımızda ise Bellona kanepe fiyatları 2020 listesini yayınlayacağız ve firmanın kanepelerini tanıtacağız umarız faydalı olur ve aradığınız tarzda ve konforda yatağı bulabilirsiniz.

Bellona Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları 2020

Revina Kanepe
3.429,00 TL

Ruby Kanepe
1.862,00 TL

Grande Kanepe
4.025,00 TL

Melton Kanepe
3.300,00 TL

Volga Kanepe
3.954,00 TL

Mavenna Kanepe
3.358,00 TL

Venosa Kanepe

Veston Kanepe
2.262,00 TL

Malpensa Kanepe

Oslo Kanepe Fiyatı:

Marin Kanepe
1.925,00 TL

Violet Kanepe
2.845,00 TL

Bellona Nora Kanepe Fiyatı:

Valdes Kanepe
2.152,00 TL

Kolin Family İkili Kanepe
3.044,00 TL

Kolin Family Tekli Kanepe
2.255,00 TL

Line Kanepe

Aden S Kanepe
2.596,00 TL

Belissa Kanepe
2.705,00 TL

 

Step S Kanepe
1.475,00 TL

Tina Kanepe
1.845,00 TL

Sierra’nın Bellona çekyat modeller içinde en şık tasarıma sahip ürünlerden biridir.Ürün oldukça sade olmasıyla dikkat çekerken konforu ön planda tutmaktadır. Sade beyaz renk olarak tasarlanan model kırlentler ile renklendirilmiş ve hoş bir kombin oluşturulmuştur. Ahşap ayakları ile beyaz kumaşa uyum sağlanmış olup odanın zemini ile de uyum sağlanmaya çalışılmıştır ayrıca ayakların yüksek olması sayesinde yüzey temizliğinin kolay yapılması da düşünülmüştür. Kanepede uygulanan dikişler ile sadeliğe ince dokunuşlar yapılara zarif bir tasarım oluşturulmuştur. Ürün aynı zmaanda yatak olabilme özelliği sayesinde kullanışlı olup misafirler için konforlu bir yatak haline de gelebilmektedir. 3’lü olan Sierra modelinin ölçülerine gelince Genişliği 221.00 cm
Derinliği 105.00 cm
Yüksekliği 89.00 cm’dir

Oldukça modern bir tasarıma sahip olan Oslo yaşam alanınızın havasını değiştirerek odanıza modern bir tasarım kazandıracaktır. Modernliği ince çizgileri duruşu ve tasarımı ile bütünleştirirken kırlent kumaşları ile de canlılık kazandırmaktadır. Yüksek ahşap ayak yapısı ile dekoru sağlarken odanın yüzeyi ile de uyum sağlamıştır ayrıca ayaklarının yüksek olması nedeniyle kolayca temizlik yapabilme imkanı da sunmaktadır bu sayede uzun uğraşlarla temizlik yerine basit şekilde temizlik yapabilirsiniz. Ürün aynı zamanda yatak olabilme özelliği de sağlamaktadır ve bu da ürünün cezbeden yönlerinden biridir.

Arves

Bu modelde tıpkı Oslo modelinde olduğu gibi modern bir havaya sahiptir. Yaşam alanınızın tüm dekorunu değiştirecek olan model modern tasarımı ile evde adeta yenilikçi bir düzen olduğunu gösterecektir. Renk tonu ile dikkat çeken modelin kırlentlerin de kullanılan uyumlu renkleri düzeni tamamlamaktadır. Yüksek ayak yapısı temizliği kolaylaştırırken aynı zamanda odanın yüzeyi ile de uyum sağlamaktadır. Yatak olabilme özelliği ekstra kullanışlılık sağlarken konfor ise en önemli tercih sebebidir.

Sementa’yı diğer kanepelerden ayıran en önemli özellik tasarımıdır. Oldukça klasik bir tasarımla hazırlanan bu model yaşam alanınızın tüm havasını değiştirecektir. Modernlik yerine klasiklik tercih edilmiş olmasına rağmen oldukça güzel bir modeldir ve konforludur. Kırlentleri ile tasarımı tamamlanan ürün gerçekten çok güzeldir. Ürünün tasarımında 3 renk kullanılırken dekor olarak 2 desenli kırlent kullanılmıştır. Beyaz renkte ahşap ayakları tasarımı tamamlamaktadır ayrıca yüksek konumda olduğu için yüzey temizliği oldukça basittir. Yatak olabilme özelliği ile misafirlerinize konforlu bir yatak imkanı sunar ve onları ağırlayabilirsiniz.

Bellona 2020 kanepe modellerinden olan Egos kanepe Kırmızı rengi ve modern görünümü ile evlerinizde baş köşeyi alacak. İster koltuk takımı gibi kullanın isterseniz de çekyat şeklinde ayarlayıp üzerinde ister siz isterseniz de evinize gelen misafirlerin uyuması için hazırlayın. 2020 kanepe modellerinde can alıcı renkler ve modernliğe daha fazla önem vermiş kanepelerde bir oturma odası havası estirmiş.

Ürün özellikileri ;

Modelde uygun renk, desen ve kalitede kumaşlar çeşitli varyasyonlar halinde uygulanmaktadır.

Font ve sırt bölgelerindeki deformasyonu önlemek için 1.sınıf elastik kolon kullanılmıştır.

Modelin font ve sırt kısımlarında 32 dns. soft sünger, kollarda ise 22 dns. sünger kullanılmıştır.

Modelin kol ve kasalarında deri uygulanmıştır.

Üründe kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Modelin üçlü ünitesi sandık (18x64x177 cm) olma özelliğine sahiptir.Yatak ölçüsü ( 110x 190 cm ) dır.

Koçtaş Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Home Yataklı Kanepe Koltuklar ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Moda Life Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın