Duvara Monte Kitaplık Modelleri 2022

739 views

Dekoratif kitaplık modelleri kare, yuvarlık, ağaç şeklinde farklı tasarımlardan oluşmuş ahşap mobilya çeşitleridir. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Duvar kitaplık modelleri üzerine resimler inceleyecek ve aynı zamanda çok daha yakından ürünleri inceleyebilme şansına da sahip olacağız.

 

Duvar kitaplığı

 

Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen ve gelişen bir mobilya furyası olduğunu söyleyebiliriz. Bu da zaman içerisinde markaları daha yeni ürünler geliştirme yolunda teşvik ediyor diyebiliriz. Dekoratif kitaplık fiyatları son dönemlerde fazlası ile ilgi gördüğünden dolayı değişkenlik göstermeye başladı. Dolayısı ile insanların bu modellerden beklentilerinin de çok ciddi olduğunu söylemek mümkün. Kitap okumayı seven ve hayranlık ile yeni kitapları bekleyen insanların evinde olmazsa olmaz parçalardan birisi de kitaplıklardır. Bu kuşku götürmez bir gerçektir.

 

Dekoratif Duvar Kitaplığı Modelleri

Duvar rafı kitaplık modelleri

 

Duvara monteli ahşap renkli güzel bir çalışma masası. Bu model aynı zamanda kitaplıklı çalışma masasıdır. Ofis için ideal olan bu duvar kitaplığı örneği, evlerde genç odalarında da kullanılabilir. Modern tasarımların ön plana çıktığı kitaplıklı çalışma masası çekmece, raf, dolap ve çalışma masalarından oluşuyor.

 

Ahşap Duvar Rafı Kitaplık Modelleri

Duvar rafı kitaplık modelleri

 

Bu hafta sizlere ahşap duvar rafı kitaplık modeli kullanılan yuvarlak mobilyalar sunmaya karar verdim, dün yuvarlak yatak, bugün yuvarlak kitaplık. Kare ve monoton dünyamızda yuvarlak çizgiler eksik diyorum ve ne bulursam sizlerle paylaşıyorum yuvarlak sever okuyucularım. Bu sefer, bu yuvarlak kitaplık lituanyalı Rasa tasarımı. Hem dizayn ve şık, hemde çok kullanışlı olan bu yuvarlak kitaplık kitaplarınız ve dekoratif aksesuarlarınız için ideal, başlı başına bir dekorasyon ürünü bu mobilyanın adı Dot. Yan köşelere bile kitap yerleştirebilirsiniz. Bunca kitabı yerleştirdikten sonra birde okuması kalıyor size. Daha çok kitap, daha çok…

 

Duvara asma kitaplık

 

Kitaplar sadece kitap yada aksesuar koymak için yok. Aslında en güzel mobilya çeşitlerinden biridir. Kitapların olduğu bir duvar harika bir tasarıma sahip olduğunu herkes bilir.

 

Duvar kitaplığı

 

Renkli kitaplık modelleri ile alakalı olarak son dönemlerde çok iyi seçenekler karşımıza çıkıyor. Ülkemizde dünyaya mal olmuş IKEA, Bauhaus ya da Koçtaş gibi markalar var. Artık evlerinizde bu konu ile alakalı olarak yeni ürünlerin arayışı içerisine girdiyseniz öncelikleriniz belli olmalıdır. Markalardan alacağınız ürünler genel olarak sizlere en iyi seçenekleri ve uzun kullanım imkanlarını sunar. Kitaplık kurulumu aranması internet üzerinde sıklık ile karşımıza çıkıyor. Kurulum ne alaka? Bildiğimiz gibi artık mobilyalar demonte bir şekilde geliştiriliyor ve ortaya çıkarılan seçenekler bu denli kaliteli olduğundan dolayı insanların her yerde kaliteye ulaşabilmesi için tüm şehirlere internet üzerinden de satış gerçekleştirme imkanı doğuyor.

 

çoçuk odası duvar rafları

 

Modern kitaplık modelleri ile alakalı olarak araştırma yaptığınız zaman genel itibari ile artık birbirine geçmeli ve şekilli modellerin ortaya çıkarıldığını rahatlıkla görebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Türkiye genelinde genel itibari ile kitap okuyan insanların sayısı bir hayli fazlalaşmaya başladı. Bizlerde konu ile alakalı olarak gelişmeleri çok daha yakından takip ediyoruz ve bilgi sahibi olabilmeniz için araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Yukarıdaki resim galerisi, yeni modeller ile alakalı olarak bilgi sahibi olabilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır. Soru ve sorunlarınız için konu altından yorumlarınızı bizlere iletebilir, istek konularınızı da bu anlamda en kısa süre zarfı içerisinde bizlere iletebilirsiniz.

 

Duvar kitaplığı

Duvara monte kitaplık

Duvara monte kitaplık

 

Duvar rafı kitaplık modelleri

 

Duvara asma kitaplık

 

 

çoçuk odası duvar rafları

 


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın