Doğtaş mobilya kitaplık modelleri ve fiyatları

887 views

Bir evde dekor çok önemlidir.  Eviniz istediği kadar güzel olsun, mobilyalarınız da en şıklarından seçilmiş olsun ancak dekorasyon kötü ise bütün emeğiniz çöp olabilir. Çünkü mobilyanın şıklığını, evin güzelliğini ortaya çıkaran şey dekorasyonudur. Birkaç örnek verelim hemen. Örneğin güzel geniş bir salonunuz var ve şık bir oturma grubu almışsınız ancak dekorasyon konusunda herhangi bir gelişme yok. Bu sizce tasarım açısından güzel durur mu? birde şöyle düşünelim bu oturma grubunun çevresine çiçek, duvarlara tablo ve kitaplık, masaya ise bir vazo koyduğunuzu düşünün işte şimdi tasarım anlamında bir tık yukarı çıkmış olursunuz. Salonunuz daha dolu, zevkli ve hoş durur. Bu bağlamda dekorasyon çok önemlidir. Bu yazımızda hem dekorasyon ürünü olan hemde evinde oldukça fazla kitap olan kişiler için kitaplıkları ele aldık. Bu sayede oturma alanınıza yeni bir dekor ekleyerek daha zevkli bir tasarım elde edersiniz hemde kitaplarınızı koyabileceğiniz şık bir kitaplığa sahip olabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce fiyat teyiti yapmayı unutmayın. Güncel maliyetlere göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doğtaş Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

SIENTO Kitaplık 2.582 TL

Doğtaş Mobilya Kitaplık çeşitleri terra kitaplığın indirimli fiyatı 3.983  TL’dir. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan terra modern dekorasyonlardan hoşlanan kişiler için iyi bir tercih olacaktır. Tek renk olarak kullanılmıştır ve duvarınızda oldukça güzel duracaktır. Geniş kitap alanları hem oldukça fazla kitap almaktadır hemde farklı dekorasyon ürünleri için de oldukça geniş bir alan bırakmaktadır bu anlamda kullanışlıdır da diyebiliriz. Ayrıca uzun ömürlü oluşu da büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Doğtaş Mobilya Kitaplık Modellerinden Free Kitaplık

Ürün yazımız içinde bulunan kitaplık modelleri içinde en güzelidir diyebiliriz. Hem sade hemde oldukça kullanışlı olan bu model şık bir tasarıma da sahiptir. Şık bir tasarımla yaşam alanınızı değiştirecek ve modern bir hava katacaktır. İnce detayları ile dikkat çeken model metalik havası da güzel bir hava katmaktadır. Kullanacağınız alana göre parça parça kullanılabilirken tek bir parça şeklinde de monte edilebilir. 3’lü koltuk aralarına veya duvar köşelerinde şık duracaktır.

Doğtaş Mobilya Kitaplık Modelleri Free Kitaplık

Oldukça sade ve klasik tarza olan bu kitaplık modeli klasik koltuk takımları ile oldukça uyumlu olacaktır. Yaşam alanlarının darlığı sonucunda aradığımız ürünlerinde fonksiyonu oldukça geniş bir ürün almak zorunda kalıyoruz ve Loft kitaplıkta buna oldukça uygundur. Hem kitaplık hem de çalışmak için masa olarak kullanılabilir. Renk olarak meşe ve beyaz olarak kullanılmış ve doğal bir hava da verilmeye çalışılmıştır. Model özellikle dar evlere uyumlu olması için tasarlanmıştır ve yaşam alanınıza yakışacaktır.

Doğtaş Mobilya Kitaplık çeşitleri cam kitaplık

Oldukça farklı bir tasarım sunan bu model geniş salonlarınıza oldukça yakışacaktır. Gerek fonksiyonlu olması, gerek şık olması gerekse oldukça geniş ve saklama alanlarının çok olması ile dikkat çeken bu model yaşam alanınızın da havasını değiştirecektir. Ürün yemek odası takımlarına da uyumlu şekilde tasarlanmıştır ve gizli bir kaşıklık modülü vardır. Ürünün buzlu cam kısmı ise estetik bir detay sunmaktadır. Marsala rengi ile odanıza doğal bir hava katacağına emin olabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya new exclusive kitaplık modeli

Oldukça sade olan bu model özellikle dekorasyon için tasarlanmış diyebiliriz. küçük ve oldukça zarif tarzı ile dikkat çekmektedir. Gerek kitaplar için kullanabilir gerekse dekorasyon ürünlerini yerleştirebilirsiniz. Renkleri ile uyumlu olan koltuk takımının arasında hoş duracağına eminiz.

Evidea Kitaplık Modelleri için Tıklayın

Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın