Doğtaş Mobilya Mutfak Masa Takımları ve Fiyatları

3.406 views

Mutfak bir evin en çok kullanılan ve en aktif bölümüdür. Yaşam alanlarının mutfaksız olması gibi bir durum düşünülemez çünkü o yaşam alanı içinde barınan kişilerin en temel olan ihtiyaçları burada çözüme kavuşturulur. Mutfaklar aynı zamanda bir muhabbet alanıdır. Ailenizle beraber vakit geçirebilirsiniz, yemek yaparak vaktinizi değerlendirebilirsiniz, sürekli mutfakta düşünürsünüz ve arkadaşlarınızla çay molasını mutfakta verebilirsiniz bu anlamda mutfak ne kadar geniş olursa o kadar kullanışlı olur ve işe yarar. Bu yüzden küçük bir mutfağı pek kimse tercih etmez. Bu yazımızda büyük mutfaklar için önereceğimiz mutfak masa takımlarını ele aldık umarız faydalı olur ve aradığınız tarza masa takımı bulabilir mutfağınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

carbon doğtaş yemek masası

Carbon Yemek Masası

Fiyatı: 2.640 TL

Mutfak mobilyaları alırken özellikle evin hanımefendileri erkeklere nazaran daha hassas davranırlar. Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren ev hanımları mutfak masası modelleri ve diğer mutfak mobilyalarını alırken erkeklerden daha hassas olmaları kadar doğal birşey yok. Esasında evin diğer odaları için de aynı şey geçerli. Yani ev eşyasında bayanlar erkeklere nazaran daha dikkatli ve seçici oluyorlar. Mutfak mobilyaları deyince akla gelen Doğtaş mobilya 2021 mutfak masası modelleri ile bu konuda ev hanımlarına oldukça yardımcı oluyor. Doğtaş mobilya yeni ürünleri ve ev dekorasyon eşyaları ile müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaya devam ediyor.

Doğtaş Mobilya mutfak masası ve mutfak mobilyaları incelendiğinde kullanılan renkler ve uyum göze çarpıyor. Güzel tasarlanmış mobilya modelleri ve farklı tasarımlarla değişik seçenekler sunuyor. Her sene yeni mutfak tasarımları oluşturan firma 2021 yılına da hazır ve hızlı giriş yaptı.

brita doğtaş yemek masası

Brita Yemek Masası

Fiyatı: 2.710 TL

Doğtaş mobilya mutfak modelleri fiyatları incelendiğinde fiyat-ürün kalitesi açısından çok da fazla fiyatlar olmadığı görülmektedir. Fakat ziyaretçilerimize her zaman fiyat araştırması yaparak mobilya almalarını tavsiye ederiz.

Doğtaş mobilya mutfak mobilyaları ve diğer ürünlerini resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Burada güncel olarak satışı süren bir çok alternatif model bulunmaktadır.

Doğtaş Mobilya Mutfak Masa Takımları ve Fiyatları

Doğtaş Mobilya özellikle son zamanlarda ürettiği mobilyalar ile dikkat çekiyor ve bu alanda da gayet başarılı bir yol izliyor diyebiliriz. Hem sade tasarımlar konusunda hem de modern takımlar ile müşterilerinin zevkine göre tarzlar sunarak en güzel şekilde yardımcı oluyor. Vakit kaybetmeden takımları ele almaya başlayalım.

Fiyatlar güncel maliyetlere göre artabilir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat almayı unutmayın.

larina doğtaş yemek masası

Larina Yemek Masası Fiyatı: 2.755 TL

logan doğtaş yemek masası

Logan Yemek Masası Fiyatı: 7.335 TL

lorenta dacras doğtaş yemek masası

Lorenta Dacras Yemek Masası Fiyatı: 3.210 TL

lousa air doğtaş yemek masası

Lousa Air Yemek Masası Fiyatı: 1.320 TL

matilda doğtaş yemek masası

Matilda Yemek Masası Fiyatı: 3.370 TL

nova doğtaş yemek masası

Nova Yemek Masası Fiyatı: 2.470 TL

valentin doğtaş yemek masası

Valentin Yemek Masası Fiyatı: 2.630 TL

palermo pera doğtaş yemek masası

Palermo Pera Yemek Masası Fiyatı: 1.955 TL

venera doğtaş yemek masası

Venera Yemek Masası Fiyatı: 3.125 TL

catherine doğtaş yemek masası

Catherine Yemek Masası Fiyatı: 2.720 TL

clara doğtaş yemek masası

Clara Yemek Masası Fiyatı: 2.065 TL

diamond doğtaş yemek masası

Diamond Yemek Masası Fiyatı: 3.185 TL

hector doğtaş yemek masası

Hector Yemek Masası Fiyatı: 1.790 TL

lıkya doğtaş yemek masası

Lıkya Yemek Masası Fiyatı: 2.625 TL

Doğtaş Mobilya Masa Takımı Katlanabilir Modeli

Ürün oldukça pratik ve sadedir ayrıca uygun fiyatı ile hemen hemen her bütçeye uygundur. Pratik olma özelliğine gelince katlanabilir masa ve sandalyeleri ile kolayca mutfaktan çıkarılabilir veya sadece kullanılacağı zaman açılabilir bu sayede dar alanlara da uygun kullanılabilinmektedir. Ahşap lakeden üretilen model bir masa ve dört sandalyeden oluşmaktadır. Kalın profil ayakları ile sağlamlaştırılırken ortopedik oturma alanı ise ekstra konfor alanı sağlamaktadır.

Doğtaş Mobilya Masa Takımı Katlanabilir siyah modeli

Oldukça modern duran bu takım mutfağınızın havasını değiştirecektir. Siyah mutfak tezgahı ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Pratik olma özelliği ile katlanabilir ve dar mutfaklar için kullanışlı hale getirilebilir. Bir masa ve dört sandalyeden oluşturulan takım aynı zamanda uzun ömürlü sağlam bir şekilde tasarlanmıştır. Çift fırın boyalı yeni daha kalın ayakları ile zemine sağlam şekilde oturmaktadır. Ortopedik oturma alanı ise kullanıcılara rahatlık hizmeti de vermektedir. Ergonomik yapısı ile kullanımı üst seviyeye çıkarmaktadır

Oldukça sade ve zarif olan bu model renk zenginliği de sunmaktadır. Sarı, siyah, pembe, mavi, beyaz gibi renk çeşitliliği oldukça fazladır ve bu sayede mutfağınıza uyacak olan rengi bulabileceksiniz. Ayrıca renk çeşitliliği olarak Açık Kahve, Krem, Kırmızı, Turkuaz, Halka desenli, Turkuaz çiçek, kırmızı çiçek, sarı çiçek, mor çiçek. Masada Beyaz, Kırmızı, Krem, Siyah renkleri bulunmaktadır. bir masa ve dört sandalyeden oluşan takım konforu ile ayrıca dikkat çekmektedir. Kullanılan ortopedik minderler sayesinde oturduğunuz yerlerdeki rahatlığı hissedecek ve memnun kalacaksınız. Ayrıca takımın uzun ömürlü olabilmesi için sağlam ahşap ve ayaklıklar kullanılmıştır.

Ürünler oldukça zarif ve sade olmasıyla beraber mutfağınıza da aynı havayı kazandıracaktır. Birçok renk ve çeşitlilikte bulabileceğiniz ürünün renk çeşitliliği de oldukça çoktur. Tek renk alabileceğiniz gibi istediğiniz renkleri karıştırarak da alabilirsiniz bu sadece sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış bir şeydir. Sağlam ahşap kullanımı ile beraber sunulan ortopedik oturma alanları ise sizler için rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

VİVENSE MUTFAK MASASI KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

KOÇTAŞ İNDİRİMLİ MUTFAK MASA TAKIMI İÇİN HEMEN TIKLA

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın