Kilim Genç Odası Takımları Fiyatları

4.058 views

En yeni genç odası modelleri 2022 yılıyla birlikte Kilim’de yerini alıyor. Uzun yıllar kullanıldığında dahi hiçbir hasar meydana getirmeyecek düzeyde kaliteye sahip Kilim genç odaları aynı zamanda muhteşem bir dekor görünümü sağlıyor. Hem şıklığıyle hem de kalitesiyle Kilim her yıl daha çok tercih ediliyor.

Kilim kullanıcılarının da anlattığı üzere artık Kilim’den aldıkları ürünün kalitesi hakkında hiçbir kuşku duymuyorlar. Kullandıkları her Kilim ürünü aradan ne kadar geçerse geçsin aynı kalmayı sürdürmesi bu güveni tazelemiştir. Şıklıkta da tıpkı kalitede olduğu gibi üst düzeyde olan kilim en dekoratif görünümü yaratıyor. Genç odası modellerine gelince ise birbirleriyle son derece uyumlu olması oldukça dekoratif olmasına sebep olarak gösterilebilir.

 

Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2022

Aşağıdaki vermiş olduğumuz fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir.

Eğer iyi bir genç odası için gereken tüm kriterlere sahip bir mobilya mağazası arıyorsanız vakit kaybeden Kilim mobilya mağazasına uğrayarak muhteşem bir dekorasyonun keyfini yaşayın. Kız ve erkek genç odası modellerinde her biri için onlarca çeşide ayrılan Kilim genç odaları tüm gençlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Hem şıklığı hem kalitesi bakımından rakipleri arasında en iyi olan Kilim büyük ilgi görüyor. Onlarca çeşit arasından hangisini seçeceğiniz ise tamamen kendi şahsi zevkinize bağlı.

Bu konuda bir fikrimiz yok, çünkü bütün modeller yeterince dekoratif. Kimileri genç odası modellerinden sade tasarıma sahip olanlarını tercih ederken kimileri ise 2022 yılıyla birlikte satışlarında ve üretiminde büyük artış gözlenen hayran olunan sanatçılarla kaplanmış genç odası modellerini tercih ediyor. Bu onların kendi tarzını en iyi şekilde ifade etmesine olanak sağlıyor. Aşağıda bazı Kilim Mobilya Genç odası resimleri sunuyoruz.

 

Kilim Atlantik Genç Odası 9.790,00 TL (09.03.2022)

 

Ocean Genç Odası 9.349,00 TL (09.03.2022)

Malum gençlik oldukça güzel bir durum. Kilim genç odaları sayesinde gençlerin hayatına renk katmaya çalışıyor. Gençlerin odalarını daha güzel dizayn edeceği ve kendi zevklerini daha iyi bir şekilde yansıtabileceği şekilde birbirinden farklı genç odası koleksiyonu hazırladı. İnsan sağlığına herhangi bir zarar verecek maddelerden oluşmayan ve E-1 uygunluk belgesine sahip Kilim indirimli genç odası takımları;  led aydınlatmalar, modüler kitaplık seçenekleri ve renk seçenekleri ile adeta gençlik ruhunu tamamlamakta.

 

Kilim Pozy Genç Odası

Kilim Pozy Genç Odası 10.390,00 TL (09.03.2022)

Kilim pozy genç odasını Karyola, şifonyer, 3 kapılı dolap, kitaplık, çalışma masası ve komodin oluşturuyor. Kilim Pozy genç odası 3 kapaklı gardırop çekmeceler sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. Meşe renginde olan bu takım, rengi sayesinde dikkatleri üzerine toplamakta.

 

Ekol Genç Odası 3.459,00 TL (09.03.2022)

Kilim genç odası takımları içinde en sade ve şık tasarımlardan biridir.

 

Venüs Genç Odası 9.790,00 TL (09.03.2022)

 

Country Genç Odası 9.399,00 TL (09.03.2022)

 

Speedy Genç Odası

 

Rock Genç Odası

 

Mars Genç Odası

 

Bulut Bebek Odası

 

Kaptan Genç Odası

 

Dubleks Genç Odası

 

Active Smart Genç Odası

 

Piano Genç Odas Kilim Piano genç odası, genç kızlar için tasarlanmış olan fakat  her iki cinsiyete de uyum sağlayan bilen bir model. Lila ve beyaz bir araya getirilmesi sonucunda ortaya çıkan Kilim piano genç odası, estetik, güzel renk görünümü sayesinde ve kullanışlı olması nedeniyle bir çok kişinin dikkatini çeken modeller arasında yer almakta.

 

Kilim Retro Genç Odası

Retro Genç Odası R4 rengin bir arada kullanıldığı retro genç odası insan sağlığına uygun olan maddelerden üretilmiştir. Dolap, şifonyer ve başlıkta yer alan dijital baskı dikkatleri üzerine topluyor ayrıca oda takımının daha güzel gözükmesini sağlıyor. 3 kapaklı dolap ayna ve çekmece  ile daha kullanışlı olması sağlanmış. Ayrıca karyolanın geniş bir yapıya sahip olması, temizlik konusunda da sizlere kolaylık sağlıyor.

 

Kilim City Life Genç Odası

City Life Genç Odası İnsan sağlığına zarar vermeyen maddelerden oluşan Kilim city life genç odasını başlık, kitaplık, üç kapılı dolap, karyola, komodin, şifonyer ve çalışma masası oluşturuyor. City life genç odası iki kapaklı dolap alternatiflerine sahip olması sebebiyle her odaya uyum sağlayabiliyor. Dört rengin bir arada kullanıldığı ve Dijital baskılı deri döşeme baskı kullanılan model özellikle erkek çocuklarının oldukça dikkatini çekmekte.

 

Kilim Carlin Genç Odası

Carlin Genç Odası komodin, 3 kapılı dolap, kitaplık, çalışma masası, şifonyer ve başlıktan oluşmaktadır. Beyaz rengin hakim olduğu ve çizgisel detayların şıklık kazandırdığı Kilim carlin genç odası rengi sayesinde bütün ortamlara uyum sağlayabiliyor.

 

Kilim Form Genç Odası

Kilim Form genç odası karyola, komodin, çamaşırlık, 3 kapılı dolap, çalışma masası ve kitaplıktan oluşmaktadır. Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan bu model renk uyumu ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca beyaz ve sarı kombinin ağırlıklı olduğu model bir çok yere uyum sağlayabilir.

Aşağıdaki ürünler güncel olmayabilir. Lütfen genç odası takımlarının satışta olup olmadığını ve fiyatlarını teyit edin.

 

Asos Genç Odası Takımı

 

Form Genç Odası Takımı

 

Onyx Genç Odası Takımı

 

Roma Genç Odası Takımı

 

Pembe Kilim Venedik Genç Odası Takımı

İpek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Genç Odası Takımları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları

Bellona Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri için Tıklayın

Tekzen Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Çalışma Masası Sandalyesi ve Fiyatları

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın