Alfemo Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

6.588 views

Türkiye’de en iyi ve kaliteli yatak odası satan markalar listesi deyince akla gelen firmalardan biri de Alfemo’dur. Firma her yıl çıkarmış olduğu yeni yatak odası modelleri ve kampanyalarla gündemde kalmayı başarıyor. Biz de firmanın modern takımlarından bazılarını burada yayınladık. Sizler de modelleri incelediğinizde yatak başlıkları, divan, baza ve yatak, komidin, gardrop gibi mobilyaların şık bir şekilde takım haline getirilmiş olduğunu göreceksiniz.

 

Lizbon Yatak Odası 20.690,00 TL (24.08.2022)

Alfemo yaklaşık 20 yıldan beridir mobilya sektörüne önemli hizmetler vermiştir. Mobilya sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Alfemo yatak odası takımları insanların daha rahat ve daha iyi uyku çekmesini hedef ediniyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan ve renk uyumuyla dikkatleri üzerine çeken alfemo indirimli yatak takımları ; rahatlığı ve şıklığı bir araya getirerek keyifli uykular çekmenizi sağlıyor.

 

villa alfemo yatak odası

Villa Yatak Odası 25.690,00 TL (24.08.2022)

Geniş renk ve model seçenekleriyle, yatak odası takımına ihtiyacı olmayanların bile dikkatini çekebiliyor. Özellikle beyaz Alfemo yatak odası modelleri en çok tercih edilen modelleri arasındadır, bunun yanı sıra, kullanmakta olduğunuz yatak odası takımınıza ilave olarak, Alfemo yatak başlıklarından satın  alarak, yatak odanıza farklı bir dizayn oluşturmanızda faydalı olabilir.

 

Vancouver yatak odası 25.990,00 TL (24.08.2022)

Pek çok satış noktası ve bayi ağına sahip olan firma, kullanıcı odaklı pek çok servisi bünyesinde barındırıyor. Bu sayede, satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garanti süreleri boyunca, tüm desteği ve servisi Alfemo mobilya tarafından karşılanıyor. Firma üretim kalitesine olan güveni sayesinde, en uzun süreli garantiyi sunan mobilya firmalarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

 

Web sayfamızda verilen fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce lütfen fiyat alınız.

Alfemo Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2022

 

vegas alfemo yatak odası

Vegas Yatak Odası 27.490,00 TL (24.08.2022)

 

İNFİNİTY YATAK ODASI 27.990,00 TL (24.08.2022)

 

Arven Yatak Odası 31.490,00 TL (24.08.2022)

 

Arcos Yatak Odası 27.990,00 TL (24.08.2022)

 

essen alfemo yatak odası

Essen Yatak Odası 35.990,00 TL (24.08.2022)

Mobilya sektörünün en büyük firmalarından olan firma, özellikle modern tarzlara sahip olan evlerin vazgeçilmez bir markası haline gelmiştir. Alfemo Mobilya’nın mobilya tarzına göz gezdirdiğinizde, sağlamlığın ve kalitenin yanı sıra, tasarımında çok daha ilerilerde tutulduğunu göreceksiniz.

 

Brooklyn yatak odası 34.990,00 TL (24.08.2022)

 

garneth alfemo yatak odası

Garneth Yatak Odası 37.490,00 TL (24.08.2022)

 

prado alfemo yatak odası

Prado Yatak Odası 40.990,00 TL (24.08.2022)

 

Merano Yatak Odası 38.990,00 TL (24.08.2022)

Geniş ürün çeşitleriyle düşlerinizi  süsleyecek  konforda ve şıklıkta en yeni modelleriyle göz alıcı hale gelmiştir. Çünkü, her tarza ve her zevke uygun çizgisiyle, yatak odaları tasarımlarında hemen hemen herkese  hitap etmektedir.

 

Alfemo Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2022

Güne iyi başlamak ve günü iyi bitirebilmek ancak iyi bir yatak odası takımıyla mümkün olabilir. Bunun sebebi ise hem gözünüzü kapattığınız yer yatak odasıdır hem de gözünüzü açtığınız yer… Hoşunuza gitmeyen ve yeteri kadar konforlu olmayan bir yatak odasına sahipseniz hem yorgun günlerinizde bile dinlenmenin yeteri kadar keyfini çıkaramayacaksınız hem de güne yorgun başlayacaksınız. Ancak Alfemo kalitesiyle yüksek konfora sahip bir yatak odasına sahip olursanız kendinizi daha verimli hissedeceksiniz. O yüzden bu kalite ve konforu ertelemeyin. Aşağıda örnek olarak yayınladığımız yatak odası takımı modellerinin tamamı Alfemo mobilyaya ait olmayabilir.

 

Catherine Yatak Odası

Alfemo yatak odası takımlarının fiyatınında kalitesiyle doğru orantılı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü sanılanın aksine bu yatak odalarında fiyat uçuk rakamlara çıkmıyor.Zaten her kesim tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu gibi görünüyor. Tabii ki fiyatlar bazı modellerde artış gösteriyor ama yeteri kadar bütçesi olmayanların da zevkine uyacak modeller fazlasıyla mevcut bulunuyor.Eğer sizde şıklık,konfor ve kalite istiyorsanız fakat fiyat konusunda endişe ediyorsanız hemen Alfemo mağazasına uğrayıp size en uygun yatak odası takımını seçin. Artık en rahat uykularla geceyi geçirip, en mutlu sabahlara uyanmanın keyfini yaşayın.

 

loren alfemo yatak odası

Loren Yatak Odası

2022 yatak odası modellerine gelince genel olarak çok da fark edilir bir değişme olmamasına rağmen bazı istisna modellerde büyük bir değişime gidildiği gözleniyor. Bu  değişikliğin ise daha çok klasik modelleri vurduğunu söyleyebiliriz. Modern ve ilginç modeller hemen hemen aynı kalırken klasik ve eski moda diye anılan daha çok orta yaş üstü yaş grubu tarafından tercih edilen modellerde hafif modernleştirmeye gidilmiş.

 

Gravity yatak odası

Sürekli büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde yer alan en iyi markalardan birisi olarak dikkatleri çeken firma, kısa bir zaman dilimi içerisinde nevresim takımları ile alakalı olarak da en iyi seçenekleri sunuyor diyebiliriz. Alfemo nevresim takımı fiyatları ile alakalı olarak geniş kapsamlı bir araştırma yaptığınız zaman sezonun en güzel ürünlerini en uygun fiyatlar ile geliştirdiklerini çok daha yakından görebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Büyüme hızı ile mobilya sektörünün en büyük yapılanmalarından birisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz aslında.

 

Misty yatak odası

 

 

Alaçatı yatak odası

Ayrıca Alfemo mobilya yatak odası fiyatları incelendiğinde, piyasadaki pek çok markaya göre daha uygun fiyat alternatifi sunan firma, Yatak odaları açısından, her keseye  uygun düzeylerdedir. Özellikle devamlı olarak güncellenmekte olan kampanyaları ve fırsatlarını  takip ettiğinizde, çok daha uygun fiyatlara sahip olabilmeniz mümkündür.

 

Marvin yatak odası

 

Siena yatak odası

Alfemo yatak odası takımı örnekleri genel itibari ile üzerinde bulundurduğu modern çizgisi sayesinde herkesin beğenisini kazanan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Biliyoruz ki reklam ve kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile müşteriye sunmak, bir firmanın hızlı büyüme aşamasında en büyük destekçilerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Alfemo bu anlamda en iyi markalardan birisi diyebiliriz. Alfemo mobilya yatak odası takımı modelleri ile de önceki senelere nazaran daha yenilikçi ve çok daha fazla göze hitap eden modeller geliştiriyor. Dolayısı ile sizlere en iyi örnekleri sunabilmek adına işinin ehli tasarımcılar ile çalışarak farklı bir bakış açısını sizlerin önüne sermeye devam ediyor. Bizler de sitemizde bunu sizlere sunuyoruz.

 

Escuda yatak odası

Firma yeni sene ile alakalı olarak çok farklı seçenekleri sizlere sunuyor ve dolayısı ile etkinlik düzeyi olarak diğer markalara nazaran bir adım daha önde olmayı başarıyor. Yaratıcı seçenekler günümüz insanlarının en çok ilgisini çeken seçeneklerdir. Her ne olursa olsun modern çalışmalar üzerine eğilim gösterdiğiniz zaman insanlar sizlerin markasını daha ön planda tutacaktır. Yukarıdaki resim galerisi içerisinde sezonun en güzel ürünlerini sorunsuz bir şekilde bulabilme ve değerlendirme şansına da sahip olacaksınız. Bu da sizlere görsel ve kullanış anlamında kaliteli ürün seçeneklerini sunuyor.

 

ARTELLA YATAK ODASI TAKIMI –
ARTELLA 6S Gardrop (1 adet) + ARTELLA Şifonyer (1 adet) + ARTELLA Şifonyer Ayna (1 adet) + ARTELLA Komodin Set (1 adet) + ARTELLA Başlık 160cm (1 adet)
Ekvator Meşe ve Metalik Ekru’nun, soyut figürlere sahip dokulu yüzeyde oluşturduğu göz alıcı güzellik.
Açılır başlıktaki kullanım kolaylığı ile farklılık yaratan karyola.
Tüm kapaklarda menteşe üzerine entegre özel yavaşlatıcı kullanımı.

 

COMO YATAK ODASI TAKIMI – 
COMO 6S Gardırop (1 adet) + COMO Şifonyer (1 adet) + COMO Şifonyer Ayna (1 adet) + COMO Komodin Set (1 adet) + COMO Karyola (160cm x 200cm) (1 adet)
Özgün, spor görünümlü, havuz sistemli, deri başlıklı karyola.
Geniş depolama hacmine sahip, tasarım bütünlüğüne uygun, özel aksesuar bölmeli şifonyer.
Çekmecelerde sessiz hareket sağlayan Blumotion ray sistemi.
Fotosel aydınlatmalı ve asansörlü askı kapanmasını sağlayan Slowmotion sistem.

 

DİEGO YATAK ODASI TAKIMI – 
DIEGO Aynalı 6S Gardırop (1 adet) + DIEGO Şifonyer (1 adet) + DIEGO Şifonyer Ayna (1 adet) + DIEGO Komodin Set (1 adet) + DIEGO Karyola 160*200 (1 adet)
Yenilikçi tasarım yaklaşımından izler taşıyan. sofistike bir yatak odası takımı.
Deri başlıklı, fotoselli LED aydınlatmalı komodin setiyle entegre tasarlanmış özel karyola.
Özel aksesuar bölmeleriyle kullanışlı komodinler.

 

DUMONT YATAK ODASI TAKIMI –
DUMONT Şifonyer (1 adet) + DUMONT Karyola (160cm x 200cm) (1 adet) + DUMONT 6S Gardırop (1 adet) + DUMONT Şifonyer Ayna (1 adet) + DUMONT Komodin Set (1 adet)
Sedir meşe renginin doğal güzelliği ile dokulu tekstil beyazın şıklığını birleştiren, ince ve zarif ayrıntılar.
Ürüne özel tasarlanmış puantiye led aydınlatmalar ile sınırsız hareket olanağı.
Karyola başlığı, komodinler, dolap, şifonyer ve aynada yer alan özel derzler ile tasarım bütünlüğü sağlayan özgün çizimler.
Geniş depolama hacmine sahip, günlük kullanıma uygun push-on (bas-aç) sistemi ile çalışan ve aksesuarlar için özel bölümlendirilmiş üst çekmece ile şifonyer ve komodinler.

 

ESCUDA YATAK ODASI TAKIMI –
ESCUDA 6S Gardrop (1 adet) + ESCUDA Şifonyer (1 adet) + ESCUDA Şifonyer Ayna (1 adet) + ESCUDA Komodin Set (1 adet) + ESCUDA Sound System Karyola (180*200) (1 adet)

 

LEGNO YATAK ODASI TAKIMI –
LEGNO Komidin Sağ (1 adet) + LEGNO Komidin Sol (1 adet) + LEGNO Şifonyer Ayna (1 adet) + LEGNO Şifonyer (1 adet) + LEGNO Başlık 160cm (1 adet) + LEGNO 6S Gardırop (1 adet)
Venedik ve kumtaşı renginin kolayca fark edildiği asil bir tasarım
Rahat kullanım alanlarına ve keskin hatlara sahip gardırop,
Ergonomik sünger uygulanmış deri yatak başlığı
Verev kesimli, şık ve kullanışlı komodinler.

 

MODENA YATAK ODASI TAKIMI – 
MODENA 6S Gardırop (1 adet) + MODENA Boy Aynalı Şifonyer (1 adet) + MODENA Komodin Sağ (1 adet) + MODENA Komodin Sol (1 adet) + MODENA Döşemeli Başlıklı Karyola (1 adet)
Doğal ahşabın sıcaklığında şık bir tasarım.
Amber rengi LED aydınlatmalı komodin.
Karyola ya da baza ile kullanılabilen deri yatak başlığı.
Deri ve krom kaplamalı özel kulplar.

 

REİNA YATAK ODASI TAKIMI – 
REINA Makyaj Masası (1 adet) + REINA 6S Gardırop (1 adet) + REINA Şifonyer Ayna (1 adet) + REINA Komodin Set (1 adet) + REINA Karyola 160*200 (1 adet)
Sade ve şık çizgileri ile ferah bir tasarım.
Ayna ve deri kullanımları ile zenginleştirilen, baza ve karyola ile kullanılabilen yatak başlığı.
Fonksiyonel depolama aksesuarları ile ayna kapatlı sürgülü gardırop.
Yumuşak kapanma özelliğine sahip çekmece ve kapaklar.

 

RETRO 70S YATAK ODASI TAKIMI – 
RETRO 70s 6S Gardırop (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer Ayna (1 adet) + RETRO 70s Karyola 160*200 (1 adet)

 

RİGA YATAK ODASI TAKIMI – 
RIGA 6S Gardrop (1 adet) + RIGA Komodin Seti (1 adet) + RIGA Şifonyer (1 adet) + RIGA Şifonyer Ayna (1 adet) + RIGA Bazalı Karyola ( 160*200 ) (1 adet)

 

VERONA  Yatak Odası
İndirimli Fiyat :
VERONA 8S KING SIZE Gardrop (1 adet) + VERONA Şifonyer (1 adet) + VERONA Komodin Set (1 adet) + VERONA Şifonyer Ayna (1 adet) + VERONA Karyola (1 adet)

 

 

Aşağıdaki örnek yatak odası takımlarının tamamını görmek için resimleri tıklayabilirsiniz.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Alfemo Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları (2 Yorum)

Yorum Yaz

    • Merhaba. Blogumuz sadece model sunan bir sitedir. Satış yapmamaktadır. Lütfen firmalardan güncel bilgi alınız.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın