Modern deri kaplama yatak modelleri

462 views

Lüks dekorasyon deyince akla gelen ilk şey deridir. İster salon ister oturma odası olsun, lüx bir dekorasyon tarzı isteyenlere her zaman deri koltuk takımlarını önermekle başlarız. Ancak siz lüx görünüme bir farklılık getirmek istiyor ve bunu yatak odanıza taşımak istiyorsanız modern deri kaplama yatak modelleri size göre olacaktır. Her yönden bütün beklentilerinizi karşılayacak düzeyde olan bu yatağa hayran kalacağınıza eminiz. Hem konfor hem de görünüm açısından epey yüksek bir puan vereceğiniz bu yatak modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız hemen size en yakın mobilya mağazasına uğrayarak yakından incelemelisiniz.

Eğer yatak odanızda deri kaplama yatak kullanmak konusunda kararlıysanız ve kesin olarak kararınızı verdiyseniz sıradan yataklarla arasında olan belli bir fiyat farkını da gözden çıkarmanız gerekecektir. Çünkü sizin de tahmin edeceğiniz gibi, lükslüğüyle doğru orantılı olarak fiyat da artacaktır. Eğer bu konunun sizin için bir sıkıntı teşkil etmediğini düşünüyorsanız size bu yatağın özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Deri Kaplama Yatak Odası Modelleri

Son yılların teknolojisiyle donatılmış ve yine son derece konfora sahip olan bu yatakla birlikte gece uykunuzdan her zamankinden daha fazla tat alacak, güne hiç olmadığı kadar dinlenmiş olarak başlayacaksınız. Eğer varsa sırt ağrılarınızdan da kurtulmanız kuvvetli bir ihtimaldir. Model olarak ise siyah renge veya kahverengi renge sahip olanlar olarak değişiyor. Ancak görünüm bakımından çok da farklılık gösterdiğini söylemek yanlış olacaktır. Eğer yatak odası tarzınızın lüx bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız sizin için fazlasıyla tercih edilebilir olacaktır. Tabi ki başarılı bir dekorasyon için,yatak dışında seçtiğiniz diğer ürünlerin de buna olan uyumuna dikkat etmelisiniz.

Deri yatak başlık modelleri

Yatak odasında bulunan çift kişilik yatağınız ister dersi  olsun, ister nubuk ve ister kumaş.. Yatak başlığınız deri kaplama olabilir. Çünkü deri kaplama yatak modelleri her tarza uygun bir dizayna sahiptir. Klasik yatak odası için ve modern yatak odası için de deri yatak başlıkları bulunuyor. Bu modeller düğmeli, dikişli ve kenarları ahşap çerçeveli olarak farklı çeşitlerde yapılıyor. Özel ölçü yada tarzda yaptırmak isterseniz MARMARA KOLTUK ile irtibat kurabilirsiniz. İstanbul’da bulunan firma imalatçı olup, ölçüye göre sünger yatak ve yatak başlığı yapmaktadır. Nubuk, süvet ve deri gibi farklı yatak başlıkları da yapıyor. Deri modellerin en büyük avantajı rahat silinebilir özelliğe sahip olmasıdır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın