Salon vitrin modelleri

1.558 views

Salon vitrin modelleri daha çok ceviz, beyaz, krem ve gri olarak tercih ediliyor. Bunun sebebi salonda bulunan diğer mobilya ve koltuk renkleri ile uyumlu olmasıdır. Konsol, sehpa ve yemek masası ile takım olarak üretilen vitrin takımları duvar ünitelerinden sonra daha az tercih edilen bir mobilya türü oldu.

Vitrin boyutları: Salon için vitrin seçerken kesinlikle büyüklüğe dikkat etmelisiniz. Artık yeni sezon tasarımlara baktığınız zaman çok büyük boyda olan vitrinlere denk gelemiyoruz. Bu nedenle siz de çok büyük olan ürünleri seçmemelisiniz. Kirada iseniz, kolay taşınabilen modellere bakmanız daha mantıklı olacaktır.

–          Ağaç seçimi: Vitrin aldığınız zaman kesinlikle hangi ağaçtan yapıldığı son derece önemlidir. Çünkü her zaman kaliteli olan tasarımlara bakmak son derece büyük bir önem taşımaktadır.

–          Boya kalitesi: Vitrin üzerinde kullanılan boya kalitesi gerçekten de büyük bir önem taşımaktadır. Kolay çizilmeyen bir yüzeye sahip olan ürünleri tercih etmek her zaman önemlidir. Tabii bunun yanı sıra da toz tutmayan ve kolay temizlenen yüzey tercihi her zaman önemlidir.

–          Renk: Her üründe olduğu gibi vitrin tercih ederken de her zaman renk büyük bir önem taşımaktadır. Kendi beğenilerinize uygun olan renklerde ürünleri tercih etmeniz ve odada bulunan diğer ürünler ile uyumlu olması elbette ki önemlidir.

–          Salonun şekli: Odanın şekli gerçekten de bu durumda oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Salonun şekline uygun bir model tercih etmeniz daha mantıklıdır.

–          Odanın rengi ile uyum: Tercih ettiğiniz vitrinin odanın rengi ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Tabii ki de diğer ürünler ile de renk uyumu olması son derece büyük bir önem taşır.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın