Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

1.787 views

Kelebek yemek masaları konulu yazımız ile merhaba..

Kelebek mobilya size 2019’le birlikte en az bu yıl kadar yeni  Yemek odası modellerini sunuyor.En yeni  ve modern olmasının avantajlarını size sonuna kadar sunacak olan bu yemek odaları oldukça konforlu olmasıyla dikkat çekiyor. Rahatlık ve konfor açısından birbiriyle yarışan mobilya mağazaları arasında en iyisi sayılabileceklerden olan Kelebek mobilya modellerini en iyi şekilde incelemek istiyorsanız elbetteki Kelebek Mobilya‘ya uğramalısınız ama biz size kabataslak bilgi verebilmek için bu yazıyı hazırladık.Yüksek kalite ve konfora sahip Kelebek mobilya’dan yemek odasına sahip olmak ve dekoratif bir görünüm yaratmak istiyorsanız mutlaka bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.Birbirinden şık modellerin yer aldığı 2019 trendlerinin özelliklerine gelelim…

Aşağıda verilen fiyatların güncel maliyetler sebebi ile artış göstereceğini unutmayın.

5.827 TL

BENİTA YEMEK ODASI 11.931 TL

ANGELIC YEMEK ODASI 7.166 TL

SYLVA YEMEK ODASI 6.811 TL

CRESIDA YEMEK ODASI
6.914 TL

KEOPS YEMEK ODASI
6.949 TL

CRISTA YEMEK ODASI
6.880 TL

BULIA YEMEK ODASI
7.636 TL

LİZBON YEMEK ODASI
6.840 TL

TACTUS YEMEK ODASI

REDORO YEMEK ODASI
6.044 TL

MONACO YEMEK ODASI
12.410 TL

CARA YEMEK ODASI
5.827 TL

FALTER YEMEK ODASI

 2019 kelebek yemek odası

Kelebek Queen Yemek Odası Takımı

Queen Yemek Odası Takımı
Retro tasarım çizgileri ile evinize ve mekanınıza farklı bir görünüm katacak olan Queen Yemek Odası takımı, koyu renk ve ceviz rengiyle adeta sizi büyüleyecek. Gerçekten şık ve rahat yemek odası takımı istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir ürün. Bu ürüne indirim ile 5.540 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Monema Yemek Odası Takımı

Monema Yemek Odası Takımı
Modern çizgilerle klasik motiflerin bir araya geldiği Monema Yemek Odası takımı, ceviz rengiyle adeta gözlerinizi üzerine çekmekte. İnce işciliğin yansıtıldığı bu muhteşem tasarıma indirim sayesinde 7.295 TL ‘ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca World’e özel taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

 Kelebek Hesperia Yemek Odası Takımı

Hesperia Yemek Odası Takımı
Oldukça kaliteli malzemelerin kullanıldığı Hesperia Yemek Odası Takımı, görüntüsü ve duruşuyla adeta mekanınıza asillik katacak. Yemeklerini daha rahat yemenize olanak sağlayacak bu modele indirimli fiyatı ile 6.563 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kelebek Queen Yemek Odası Takımı

Queen Yemek Odası Takımı
Retro tasarım çizgileri ile evinize ve mekanınıza farklı bir görünüm katacak olan Queen Yemek Odası takımı, koyu renk ve ceviz rengiyle adeta sizi büyüleyecek. Gerçekten şık ve rahat yemek odası takımı istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir ürün. Bu ürüne indirim ile 5.540 TL ‘ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Melotis Yemek Odası Takımı

Melotis Yemek Odası Takımı
Kalabalık yemekleri adeta bir şenliğe çevirecek olan Melotis Yemek Odası Takımı, dayanıklığı başta olmak üzere rengi ve tasarımıyla oldukça dikkat çekmekte. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 6.890 TL’ye sahip olabilirsiniz. Normalde fiyatının daha yüksek olduğunu belirtelim.

Kelebek Zerene Yemek Odası Takımı

Zerene Yemek Odası Takımı
Sade bir tasarıma sahip olan Zerene Yemek Odası Takımı oldukça çekici duruyor. Görünüşe ve rahatlığa önem veren tiplerdenseniz bu modelin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Rahatlığın ve şıklığın bir araya geldiği bu ürünü indirimden yararlanarak 3.675 TL’ye almanız mümkün.

Kelebek İlia Yemek Odası Takımı

İlia Yemek Odası Takımı
İki rengin bir araya gelerek mükemmel bir uyumun yakalandığı İia Yemek Odası Takımı, mekanınıza çok ayrı bir görünüm ve hava katacak. Gerçekten güzel görünüme önem veriyorsanız bu model aradığınız model! Oldukça konforlu olan bu ürüne indirimli fiyatı ile 5.125 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki modeller Kelebek Mobilya’nın güncel ürünleirnden olmayabilir. Fikir edinmek için inceleyebilirsiniz.

Kahve beyaz kelebek yemek odası

2019 yemek odası modellerinin cıvıl cıvıl geldiğini söyleyebiliriz.Genel olarak kullanılan renklere baktığımızda soluk renklerin geride kaldığını ve yerini açık renkler aldığını görüyoruz.Bu renkler insanın içine huzur katarken,ruh sağlığına olumlu etkileri de zaten kanıtlanmıştır.Eğer siz de renklerden hoşlanıyorsanız bu modellerin çok hoşunuza gideceğine eminiz. Renkli olmayan modellerde ise lüx bir görünümü olan ve oldukça dekoratif bir fark yaratacak parlak siyah kullanıldığını görüyoruz.Bunun yanı sıra beyaz modellerinin ağırlık bastığı yemek odası modellerinin de zarifliğini söylemeden edemiyoruz.Bu modellerin her biri şık ve dekoratifken hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizin zevkinize kalmış. Genel olarak fiyatları ise birbiriyle benziyor ancak bazılarında konfor ve özellik arttıkça fiyat da artıyor. Örneğin; katlanabilir yemek masalarına sahip takımlarda konfor daha fazla olduğu için fiyat da artıyor.

Gri beyaz Kelebek yemek odası

Kelebek yemek odaları taksitli indirimli fiyatları 3500 TL civarında seyrediyor. Tabii seçeceğiniz modele göre fiyatlar esneyebiliyor.

Kelebek Mobilya Yemek Odası Modelleri 2019

Beyaz kelebek yemek odası   kelebek mobilya ahsap yemek odasi kelebek yemek odası masası kelebek yemek odası takımları

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın