Mondi Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

2.204 views

En sıradan anlarınızı en değerli hale getirmek istiyorsanız Mondi yemek odası takımlarını deneyin.Bu yemek odası takımlarıyla kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissetmenizin yanı sıra yine hiç olmadığınız kadar özel hissedeceksiniz.Birbirinden şık modellere yeni yılla beraber eklenen ve en yeni trend tasarımlara sahip olan 2019 modelleride eklenince çeşitlilik fazlasıyla arttı.Bu sayede tam da aklınızdaki modeli hatta daha iyisini onlarca yemek odası arasından kolaylıkla bulabileceksiniz.Hem de muhteşem şıklıkla beraber! Hangi modeli satın almaya karar verirseniz verin evinize Mondi farkıyla en büyük şıklığı ve dekoratifliği getireceğinize emin olabilir.En yeni konfor teknolojisiyle üretilmiş yemek odası takımlarının en yeni trend halini kullanmanın keyfini yaşayacak,tarzınızı en iyi şekilde yansıtacaksınız.

Atlantis Yemek Odası

Atlantis Yemek Odası

2019 Mondi Mobilya Yemek Odası Modelleri

Aşağıda verilen fiyatların güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

Tropez Yemek Odası 6.455,00 TL

Merlin Yemek Odası 5.345,00 TL

Luna Yemek Odası 6.464,00 TL

Lorenz Yemek Odası 8.216,00 TL

Villa Yemek Odası 4.418,00 TL

Ferra Yemek Odası 6.293,00 TL

Elegance Yemek Odası Takımı 8.499,00 TL

Vitaly Yemek Odası 4.828,00 TL

Piero Yemek Odası 4.817,00 TL

Romantica Yemek Odası 4.072,00 TL

Mondi Mabel Yemek Odası Takımı

Mabel Yemek Odası Takımı
Eko-klasik tarzına sahip olan Mabel Yemek Odası Takımı, motifler taç ve diğer kapak uygulamaları ile oldukça zengin bir dış görünüşe sahiptir. Büfe aynasını üzerine desen baskı uygulanarak oldukça zarif bir görünüm elde edilen bu modeli indirim sayesinde 5.156,00 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı farklı taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Takımı Canna Modeli

Carina Yemek Odası Takımı
Lezzetli yemekleriniz adeta Canna Yemek Odası takımı ile bir bütün haline gelecek. Ceviz rengi, dekoratif fitili, süs uygulamaları, yüksek konik ayakları gibi özellikleri ile dikkatleri üzerine rahatlıkla çekebilen bu model, odanıza girdiği andan beri farklılık katacak. Mondinin yaptığı indirim sayesinde bu ürünü 5.039,00 TL’ye alabilirsiniz. Taksit fırsatları da bulunuyor.

Mondi Yemek Odası Takımı Modelli Vienna

Vienna Yemek Odası Takımı
Vienna ürün grubu ile aynı konsept içerisinde yer alan Vienna Yemek Odası Takımı, fildişi rengi sayesinde kendini ön plana çıkarıyor. Bu modeli alarak yemek odanızda ayrı bir hava yaratmanız mümkün. Bu model sayesinde yemek yediğinizde zevk alacaksınız. Bu ürüne 5.243,00 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit bulunuyor.

Mondi Yemek Odası Takımı Porto

Porto Yemek Odası Takımı
Estetik ve rahatlığa oldukça önem veren kişilerdenseniz Porto Yemek Odası tam aradığınız gibi. Bu yemek odası sayesinde daha keyifli yemekler yiyecek ve rahatlığa ulaşabileceksiniz. Özel tasarımı ile takımın en zarif ünitesi olan aynasından evinize modernlik katacak bu modele indirim sayesinde 3.093,00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit imkanları da vardır.

Mondi Piero Yemek Odası Takımı

Piero Yemek Odası Takımı
Modern tarzın en güzel örnekleri arasında yer alan Piero Yemek Odası Takımı, evinizdeki şıklığı tamamlarken ayrıca mekanınıza bambaşka bir şıklık kazandırıyor. Fildişi ve meşe renginin kullanıldığı bu lüks modeli indirim sayesinde 4.817,00 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanları ile…

Mondi Astoria Yemek Odası Takımı

Astoria Yemek Odası Takımı
Astoria yemek odası Dış yüzey kaplama opak beyaz renk üzerine gold renk fitil, profil, süslemeler, gold renk çerceveli porselen kulpları ile adeta şıklığı evinize getiriyor. Bütün alanlara rahatlıkla uyum sağlayabilen bu modele kesinlikle göz atmalısınız. Bu modelin şuanlık indirim sebebiyle fiyatı 5.485,00  TL.

Mondi mobilya yemek odası resimleri sunduğumuz foto galeriyi burada sonlandırıyoruz.

Mondi yemek odası takımlarında en çok değişime uğrayan mobilya ürünü elbette ki yemek masası oluyor.Birbirinden farklı tasarımlara sahip yemek odası takımları herkes tarafından büyük ilgi görüyor.Özellikle gençler ve modern dekorasyon sevenler için vazgeçilmez olan bu modellerin en çok dikkat çekeni ise katlanabilir gökkulağı yemek masası.Bu yemek masası isterseniz tek renk olabiliyor,isterseniz de bütün renkleri içinde barındırıyor.Bunun yanı sıra eğer yer kaplamasını istemediğiniz zaman yahut yer sıkıntısı yaşadığınız başka bir zaman dilediğiniz ortadan kaldırılabiliyor.Başka bir yemek masası modeli ise sadece kendi ailenizle birlikte yemek yediğiniz anlarda 4 kişilik yer kaplıyorken,misafirleriniz geldiğinde 8 kişilik olabiliyor.Fiyatı ise modelden modele değişiklik gösteriyor.Yine de kabataslak bir rakam vermek gerekirse; 3000 ile 7000 arasında değişiyor.

Castano Yemek odası Takımı

Castano Yemek odası Takımı

Colombia Yemek Odası

Colombia Yemek Odası

 İnci Yemek odası

İnci Yemek odası

Lazio Yemek odası

Lazio Yemek odası

Novel Yemek odası

Novel Yemek odası

Porto Yemek Odası

Tales Yemek odası takımı

Tales Yemek odası takımı

Troy Yemek odası

Troy Yemek odası

Vegas Yemek Odası

Vegas Yemek Odası

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın