Enza Mobilya Yemek Odaları ve Fiyatları

871 views

Yataş markası isimi altında davranış eden Enza Home (Enza Mobilya ) yepyeni çağdaş ve dekoratif yiyecek odası takımlarıyla karşınızda. Tür tür , model model Enza home yiyecek odası tasarımları her zevke hitap edecek civarı kapsamlı 1 yelpazaye sahip. Görünümleri civarı fonksiyonel 1 çekiciliğe sahip yiyecek odası takımları en özel konuklarınıza muhteşem zaman geçirebileceğiniz civarı konforlu ve huzurlu . Aşağıdaki galeride size Enza Home yemek masası modelleri sunacağız. Buradaki modellerden seçim yapabilirsiniz. Fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat sorgulamayı unutmayın.

POLKA YEMEK ODASI
Beyaz ahşap – safir meşe renk kombinasyonu. Özel tasarım kulp ve ayak yapısı.
İNCELEYİN
4.370 TL%20 İNDİRİMLİ 3.495 TL

Birkaç sene içerisinde ülkemizin en popüler ve en çok ilgi gören markalarından birisi oldular ve sektörel anlamda da bir nevi sıçrama yapma başarısını gösterdiler. Enza Home yemek odası fiyatları ile alakalı olarak da sizlere en iyi seçenekleri sunabilmek adına dikkatli bir şekilde adımlar atıyor. Genellikle kendi ürünleri geliştirdiklerinden dolayı bu anlamda yeni nesil imkanlar sunuluyor. Siz değerli okuyucularımız da bu anlamda sitemizden bilgi sahibi olabilme şansını yakalıyor diyebiliriz. Aşağıda bir resim galerisi sunuyoruz sizlere.

DOLCE YEMEK ODASI – Yeni
Ceviz renk ve mermer desen kombinasyonu.
İNCELEYİN
4.933 TL %20 İNDİRİMLİ 3.945 TL

Enza Home salon takımları konusunda da genellikle insanların ilk olarak aklına gelen ve sürekli olarak yenilik amacı içerisinde olan markalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Türkiye’de mobilya sektörünün doruk noktalara ulaşması ile birlikte o kadar iyi seçenekler üzerine eğilim gösteriyoruz ki sitemiz de bu anlamda sürekli büyüme eğilimi içerisinde. Enza Home dekorasyonları ile alakalı olarak internet üzerinde yer alan kaynaklara karşı çok ciddi bir ilginin olması da iyi seçenekler sunuyor bizlere. Sitemizde yukarıdaki resim galerisinde olduğu üzere tüm içeriklerimizde en iyi resim galerileri ile inceleme yapabilme şansına sahip oluyorsunuz ve bu farklı bir bilgi deneyimini sizlere sunuyor diyebiliriz.

LINA YEMEK ODASI
6.194 TL%25 İNDİRİMLİ 4.645 TL

Enza Home yemek odası modelleri ile alakalı olarak en yeni örnekleri sizler için derledik ve sitemizde bu anlamda bir sunum galerisi hazırladık. Son dönem verilerini incelediğimiz zaman insanların yemek odası modelleri ile alakalı olarak en çok tercih ettikleri markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Birkaç senelik dilim içerisinde ülkemizin en çok ilgi çeken markalarından birisi olma amacındalar. Modellerinde genel olarak tasarımsal farklılıklar içerisine giriyorlar. Bizler genel itibari ile tüm markalar ile alakalı olarak en iyi seçenekleri sizlere sunabilmek adına daha yeni paylaşımlarımız ile yakın zaman içerisinde sizlerle birlikte olacağız.

Enza Home Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

ROSA YEMEK ODASI
Modern ve sade tasarım. Tampa renk ve doğal ceviz görünümü kombinasyonu. İşlevsel dolaplar.
İNCELEYİN
5.872 TL %15 İNDİRİMLİ 4.990 TL

LUCE YEMEK ODASI
Old Wood ve Metalik Kahve renk kombinasyonu. Özel tasarım ve renkte kulp. Geometrik formda bronz ayna.
İNCELEYİN
6.105 TL %15 İNDİRİMLİ 5.190 TL

VALENTE YEMEK ODASI
7.406 TL %15 İNDİRİMLİ 5.666 TL

INFINITY YEMEK ODASI
Parlak beyaz akrilik ve ürüne özel bronz rose renk kombinasyonu. Özel frenli menteşe ve ray sistemi.
İNCELEYİN
9.643 TL %40 İNDİRİMLİ  5.785 TL

MARENGO YEMEK ODASI – Yeni
Koyu meşe rengi ve doğal hasır görünümlü yüzey kombinasyonu.
İNCELEYİN
7.582 TL  %15 İNDİRİMLİ 5.801 TL

BOLERO YEMEK ODASI
Hint Cevizi ve parlak siyah renk kombinasyonu. Ahşap ayak ve kulp detayları. Sabit ve açılır iki alternatifli …
İNCELEYİN
8.212 TL %15 İNDİRİMLİ 6.282 TL

SANTIAGO YEMEK ODASI
Sahra-Madran-Turkuaz renk kombinasyonu. Açılır ve sabit masa alternatifi. Özel menteşe sistemi.
İNCELEYİN
8.105 TL %20 İNDİRİMLİ 6.485 TL

9.488 TL %20 İNDİRİMLİ 6.831 TL

PRAGA YEMEK ODASI
Stone ve antik kahve renk kombini ile birlikte doğal mermer desen kullanımı. Açılır ve sabit masa alternatifli…
İNCELEYİN
8.115 TL %15 İNDİRİMLİ 6.898 TL

NETHA YEMEK ODASI – Yeni
Ceviz renk ve koton kumaş desen yüzey kombinasyonu. Seriye özel bronz renkte metal kulp tasarımı.
İNCELEYİN
8.118 TL %15 İNDİRİMLİ 6.899 TL

CRYSTAL YEMEK ODASI
Parlak beyaz akrilik ve siyah çizgili renk kombinasyonu.
İNCELEYİN
9.035 TL %15 İNDİRİMLİ 6.912 TL

ALESSA YEMEK ODASI
Kapak üzerinde ahşap desenli MDF profilden, el işçiliği geometrik desen uygulaması.
İNCELEYİN
8.688 TL %15 İNDİRİMLİ 7.385 TL

ZEN YEMEK ODASI
İpek mat krem lake ve özel yapım rose renk kombinasyonu.
İNCELEYİN
10.495 TL %20 İNDİRİMLİ 7.556 TL

RAIN YEMEK ODASI
%100 MDF üzeri lake gövde ve kapaklarda %100 doğal ceviz kaplama. Özel tasarım bronz renk kulp ve şeritler…
İNCELEYİN
11.759 TL%15 İNDİRİMLİ 8.996 TL

NAVONA YEMEK ODASI – Yeni
Koyu meşe rengi ve mermer görünümlü yüzey kombinasyonu. Metal, deri, mermer ve ahşap gibi güçlü ve şık malzeme…
İNCELEYİN
11.739 TL %15 İNDİRİMLİ 9.978 TL

ARIA YEMEK ODASI
%100 Doğal ceviz kaplama yüzey. Özel renkte MDF üzeri lake uygulaması. Dairesel tasarım hatları. Yaprak formlu…
İNCELEYİN
15.869 TL%15 İNDİRİMLİ 12.140 TL

ANGEL YEMEK ODASI
İNCELEYİN
15.990 TL %15 İNDİRİMLİ 12.231 TL

OTTAVIA YEMEK ODASI – Yeni
17.171 TL%15 İNDİRİMLİ 13.136 TL

ASTORIA YEMEK ODASI – Yeni
%100 Mdf üzeri Enza’ya özel vizon gri lake yüzey. Konsol kapaklarında çizgisel işlemeli yüzey tasarımı.
İNCELEYİN
16.460 TL%15 İNDİRİMLİ 13.990 TL

Enza Home İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

Profesyonel tasarımı başta olmak üzere malzeme kalitesi ile müşterilerine güven veren Enza Home yemek odası takımları, evlerinize katacağı ışıltı ve rahatlık sunacak koleksiyonları adeta sizlerin beğenesine sunuyor. Çağdaş tasarımlar başta olmak üzere klasik ve modern çizgilerin, farklı renk kombinasyonlarının kullanıldığı yemek odası takımları, adeta evinize yeni bir görünüm katacak. Şıklığından taviz vermeyen ve bir o kadarda kullanışlı olan yemek masaları, büyütülebilir olması sayesinde misafirleriniz geldiği zaman size ayrı bir kolaylık sağlıyor. Yemek masası, konsol, konsol aynası, vitrin ve sandalyelerden  meydana gelen bu yemek odası takımları, kendilerine özel detaylarla başta olmak üzere farklı farklı renklerle ön plana çıkmakta. Evinize ayrıca bir hava katacak ve gözlerini adeta alacak  olan Enza Home indirimli yemek odası takımı kampanyaları hakkında size bilgi vereceğiz. Şimdi daha fazla uzatmadan konuya geçelim.

Enza Home Elena Yemek Odası Takımı

Elena Yemek Odası Takımı
En detaylı inceliklerin dahi yer aldığı ve retro tasarımı yansıtan elana yemek odası takımı ayrı bir çekiciliğe sahip. Ahşabın özel rengi kullanılan bu modeli indirimli fiyatı ile 3.595,45 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Enza Home İdea Yemek Odası Takımı

İdea Yemek Odası Takımı
Açık meşe ve cam kırığı renklerinin bir araya geldiği idea yemek odası takımı, hem tarzıyla hem de rengiyle dikkatini çekmekte. Bu modeli indirimli fiyatı ile 2.247,62 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Enza Home Mistral Yemek Odası Takımı

Mistral Yemek Odası Takımı
Minimal ve modern bir tasarıma sahip olan mistral yemek odası takımı, kullanışlı olması ve tarzı ile size kusursuzluğu sunacak. Oldukça kullanışlı olan bu modeli indirimli fiyatı ile 2.190,12 TL’ye alabilirsiniz.

Enza Home Orlando Yemek Odası Takımı

Orlando Yemek Odası Takımı
Doğal ahşabın kullanıldığı model orlando yemek odası takımı, mekanınıza ayrı bir görünüm katıyor. Doğallığı sunan bu modeli almak isterseniz indirimli fiyatı ile 3.592,56 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Enza Home Orleon Yemek Odası Takımı

Orleon Yemek Odası Takımı
Modern ve klasik tasarımı bir arada görmek isteyen kişiler kesinlikle orleon yemek odası takımına göz atması gerekiyor. Minimalist bir tasarıma sahip olan bu model adeta göz dolduruyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.390,81 TL’ye alabilirsiniz.

Enza Home Piero Yemek Odası Takımı

Piero Yemek Odası Takımı
Benzersiz fonksiyonlara sahip olan bu model size beklemediğiniz kadar bir kullanım kolaylığı sunuyor. Parlak beyaz akrilik ile meşe renginin kullanıldığı bu modeli indirimli fiyatı ile 3.493,59 TL’ye alabilirsiniz.

Yemek odası takımları elbette ahşap yüzeyleri ile tamamen birey sağlığına zararsız malzemelerden tasarımlarını yapmaktadır. İster yalın modeller isterseniz inanılmaz dekoratif modellerle yiyecek odası dekorasyonunu bitirebilirsiniz. Konsollarda bulunan özel frenli kapaklardaki yavaşlatılmış sistemler yardımıyla sürgülü kapakları ve çekmeceleri kolaylıkla çarpmadan açıp kapatabilme fırsatı yer almaktadır . İşte size sabırsızlıkla sağlamak talep ettiğimiz Enza Home’dan dekoratif yiyecek odası takımları…

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın