İpek Mobilya Yemek Odası Modelleri

1.807 views

İpek Mobilya tüm modelleri ile kullanışlılığı ve lüksü bir araya getirmeye hedefliyor. Uzun yılların tecrübesi ile müşterilerin güvenin kazanmış olan İpek Mobilya yeni yıla da iddialı girdi. Bu yazımızda İpek Mobilyanın Yemek Odası Modellerini tanıtacağız.

Yemek odası takımları alırken dikkat etmemiz gereken konulardan bir tanesi de aldığınız Mobilya’nın sunta mı cilalı bir ürünü mü olduğudur. cilalı ürünler görüntü olarak diğer ürünlerden daha güzel durur ve daha lüktstür. Fakat kullanım kolaylığı biraz zordur.Çünkü bu tarz mobilyalar üzerine koyacağınız sıcak bir demlik sıcak bir tencere cilayı yakacak ve mobilya üzerinde, yemek masası üzerinde iz yapacaktır .

Mobilya takımı alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir konuda Mobilya masası yani yemek masası ve sandalyelerin uyum içerisinde olması gerekir. Gerek mobilya rengi ve gerekse sandalye döşemeleri üzerindeki kumaş motifleri arasında bir uyum söz konusu olması gerekiyor.

Aşağıda inceleyeceğimiz İpek Mobilya yemek masası ve sandalyeleri yukarıda anlattığımız gibi uyum içerisinde güzel bir takım oluştur.

BELLAVİTA YEMEK ODASI TAKIMI (MAVİ)
9.082,42 TL

BELLAVİTA YEMEK ODASI TAKIMI (YEŞİL)
9.082,42 TL

IMPALA YEMEK ODASI TAKIMI (MAVİ)
8.136,38 TL

İpek mobilya yemek odası takımları BELLAVİTA modeli fiyatı: 9.186,48 TL’dir.

İpek mobilya yemek masası takımı İMPALA modeli fiyatı :8.229,60 TL’dir. 12 taksit seçeneği vardır .

İpek mobilya yemek odası masa takımı VALENCİA modeli fiyatı: 6.168,96 TL’dir . Firma taksit seçeneği sunuyor.

İpek mobilya MASSİMO modeli yemek odası takımı fiyatı :8.208,00 TL’dir.

İpek mobilya LEXUS modeli yemek takımı fiyatı: 8.928,36 TL’dir.

İpek mobilya yemek masası takımları ALESTA modeli fiyatı :6.651,72 TL ‘dir.

İpek mobilya yemek odaları SEVİLLA modeli fiyatı : 7.118,28 TL’dir.

İpek mobilya VOLGA modeli yemek odası takımı fiyatı: 9.450,00 TL’dir.

İpek mobilya CAPELLA yemek odası takımı peşin fiyatı : 7.456,32 TL’dir.

 

İpek Mobilya Yemek Odası Takımı Kampanyaları

İpek Aral Yemek Odası Takımı

Aral Yemek Odası Takımı
Bas-çek dolap ve çekmece detayları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Aral Yemek Odası Takımı, duruşunda olan asaleti ile odanıza ayrı bir farklılık katacak. Bu modelde kullanılan yüksek ayaklar ürünün daha şık görünmesine yol açıyor. Bu muhteşem modele 8604,00 TL karşılığında sahip olabilir ve taksitten yararlanabilirsiniz.

İpek Yemek Odası Atlantis Modeli

Atlantis Yemek Odası Takımı
Sedef krem rengi ile adeta bir dikkat odağı haline gelen Atlantis Yemek Odası Takımı, içerisinde bulundurmuş olduğu özel boya aksesuarları sayesinde odanıza kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Bu ürünü 7245,60 TL’ye satın alabilir ve 12 aya varan taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.

İpek Yemek Odası Takımı Modelleri Country

Country Yemek Odası Takımı
Beyaz ve sandalyelerindeki çiçek desenleri sayesinde muhteşem bir tasarıma sahip olan Country Yemek Odası Takımı, yemek yerken romantik bir hava yaratmanıza yardımcı olacak. Şık bir model peşindeyseniz b ürün tam size göre. Bu modele 6284,40 TL’ye sahip olabilir ve taksit imkanlarını kullanabilirsiniz.

Crystal Yemek Odası Takımı

Crystal Yemek Odası Takımı
Beyaz ile metalin bir araya gelmesi sonucunda oluşan Crystal Yemek Odası Takımı, fonksiyonel olması sebebiyle oldukça dikkat çekmektedir. Bu muhteşem modeli görür görmez etkileneceksiniz. Bu modele sadece 5614,80 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri mevcuttur.

İpek Estel Yemek Odası Takımı

Estel Yemek Odası Takımı
Anadolu figürlerinden ilham alınarak tasarlanmış olan ve İtalyan mobilya izlerininde yer aldığı Estel Yemek Odası Takımı, tasarımı başta olmak üzere fonksiyonel olması, zarif olması ve bir çok özelliği ile sizi kendinize aşık edecek. Bu muhteşem modeli indirim sayesinde 5600,40 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanları da bulunmaktadır.

İpek Yemek Odası Takımı Modelleri Lorena

Lorena Yemek Odası Takımı
Beyaz rengin hakim olarak yer aldığı Lorena Yemek Odası Takımı, yemek odanıza ayrı bir farklılık katacak ve yemek yerken rahatlığı ile sizi büyüleyecek. Bu muhteşem modele yapılan indirim sayesinde 4509,60 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz. Normalde 6159 TL olan bu modeli 12 aya varan taksit imkanlarıyla da almanız mümkün.

İpek Yemek Odası Takımı Navara Modeli

Navara Yemek Odası Takımı
Ahşap renginin kullanıldığı Navara Yemek Odası Takımı, farklı tasarımı ve muhteşem detayları ile sizi adeta şok edecek. Gerçekten çok şık model arayanlar için tasarlanmış olan bu modeli indirimden yararlanarak 5148,00 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartlarına özel taksit imkanları da mevcut.

İpek Mobilya daha çok yatak ve koltuk takımları ile bilinen bir marka. Fakat son yıllarda tüm mobilya modellerinde atılım içerisindeler. Bu modellere Yemek Odaları da dahil. Misafirimiz için özenle hazırladığımız yemeklerin sunulduğu mekanın da aynı şıklıkta olmasını isteriz. Yemek Odası Takımları günlük ihtiyaçtan çok özel günlere hitap ediyor. Görsel zenginliğinin yanı sıra kullanışlı olması da diğer bir faktör.

İpek Yemek Odası Modelleri tüm bu gereksinimleri karşılamak için tasarlanmış. İpek Mobilya’nın yeni ürünleri arasında 8 adet yemek odası modeli bulunmakta. Bu modeller; Nehir Yemek Odası Takımı, Naturel Yemek Odası Takımı, Sema Yemek Odası Takımı, Yakut Yemek Odası Takımı, Rena Yemek Odası Takımı, Ayda Yemek Odası Takımı, Zambak Yemek Odası Takımı, Lego Yemek Odası Takımı.

 

2019 İpek Mobilya Yemek Odası Modelleri Resimleri

 

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın