İstikbal Yemek Odası Takımı ve Fiyatları

22.294 views

Günlük yaşantımızda kullandığımız yemek takımları ve masasından hariç bir de özel günler ve misafirler için hazır bulundurulanlar vardır. Yemek masası, aynalı konsol ve vitrin bir araya gelerek Yemek Odasını oluşturur. Yemek Odası Takımı genellikle salona yerleştirilir. Yemek masası uzayabilen modellerden seçilmelidir. 6 sandalyeli olan yemek masaları en çok beğenilendir. Aynalı konsola yemek takımları ile çatal ve bıçak takımları konulur. Vitrinde ise bardak takımları ile çay ve kahve takımları kullanılabilir. Böylelikle ağırlayacağımız misafirler için gerekli tüm eşyalar bu takımda bulunmuş olur. 1957 yılında kurulan ve yıllardan beridir bu piyasada yer alan İstikbal, ülkemizde şuan en çok tercih edilen markalar arasında yer almakta. İstikbal, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye’nin en çok saygı duyulan firmaları arasında yer almakta. Estetik başta olmak üzere ayrıntıların  bir araya getirildiği İstikbal yemek odası takımları evinize yeni bir görünüm katıyor.

İstikbal Mobilya İndirim ve Kampanyalı Yemek Odası Modelleri

# İster yeni evlenecek çiftler için ister evde yenilik yapmak amacıyla mobilya satın alacak olanlar için bir tavsiyemiz var: Mobilya satın alırken indirim ve kampanyalı fırsat dönemlerini muhakkak takip edin. Bu dönemlerde firmalar indirim rekabetinden dolayı oldukça fiyatları düşerler. Bu da alıcılara yarar.

 

Lorea Yemek Odası 22.709,00 TL (13.04.2022)

 

Talia Yemek Odası 17.684,00 TL (13.04.2022)

 

Mary Yemek Odası 19.466,00 TL (13.04.2022)

 

Retro Yemek Odası 21.862,00 TL (13.04.2022)

 

Roxy Yemek Odası 11.299,00 TL (13.04.2022)

 

Vista Yemek Odası 12.586,00 TL (13.04.2022)

 

aren istikbal yemek odası takımı

Aren Yemek Odası Takımı 22.117,00 TL (13.04.2022)

 

betty istikbal yemek odası takımı

Betty Yemek Odası Takımı 21.287,00 TL (13.04.2022)

 

misty istikbal yemek odası takımı

Misty Yemek Odası Takımı 16.527,00 TL (13.04.2022)

 

venon istikbal yemek odası takımı

Venon Yemek Odası Takımı 20.938,00 TL (13.04.2022)

 

vels istikbal yemek odası takımı

Vels Yemek Odası Takımı 15.645,00 TL (13.04.2022)

 

serra istikbal yemek odası takımı

Serra Yemek Odası Takımı 31.196,00 TL (13.04.2022)

 

armony istikbal yemek odası takımı

Armony Yemek Odası Takımı 22.383,00 TL (13.04.2022)

 

luxe istikbal yemek odası takımı

Luxe Yemek Odası Takımı 20.960,00 TL (13.04.2022)

 

diego istikbal yemek odası takımı

Diego Yemek Odası Takımı 20.182,00 TL (13.04.2022)

 

lena istikbal yemek odası takımı

Lena Yemek Odası Takımı 15.891,00 TL (13.04.2022)

 

indigo istikbal yemek odası takımı

İndigo Yemek Odası Takımı 18.410,00 TL (13.04.2022)

 

elite istikbal yemek odası takımı

Elite Yemek Odası Takımı 22.619,00 TL (13.04.2022)

 

elizya yemek odası takımı

Elizya Yemek Odası Takımı 15.947,00 TL (13.04.2022)

 

gusto istikbal yemek odası takımı

Gusto Yemek Odası Takımı 54.573,00 TL (13.04.2022)

 

baron istikbal yemek odası takımı

Baron Yemek Odası Takımı 16.503,00 TL (13.04.2022)

 

rustik istikbal yemek odası takımı

Rustik Yemek Odası Takımı 14.051,00 TL (13.04.2022)

 

canyon istikbal yemek odası takımı

Canyon Yemek Odası Takımı

 

Gold Yemek Odası Takımı

Tasarımında yer alan ince çizgiler başta olmak üzere şıklığı ve zarafeti bir arada sunan ve yemek odanıza güzellik katacak olan Gold yemek takımı, vitrin, gümüşlük, mini masa, büfe, büfe aynası, sandalye, yemek masası, tv ünitesi, tv sehpasından oluşuyor. Bu model hem renk bakımından hem malzeme bakımından oldukça şık. Bu modeli kampanya fiyatı ile alabilirsiniz.

 

gallery istikbal yemek odası takımı

Gallery Yemek Odası Takımı

 

liva istikbal yemek odası takımı

Liva Yemek Odası Takımı

 

rosalina istikbal yemek odası takımı

Rosalina Yemek Odası Takımı

 

lima istikbal yemek odası takımı

Lima Yemek Odası Takımı

 

karat istikbal yemek odası takımı

Karat Yemek Odası Takımı

 

DOĞTAŞ YEMEK ODASI KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN

Romance Yemek Odası Takımı

İstikbal’in yeni çıkarmış olduğu bu model sayesinde yemek odanıza girdiğiniz zaman adeta kendinizi kraliçeler gibi hissedeceksiniz. Bu yemek odası takımı renkleriyle sizi adeta rahatlatacak. Bu model, vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, yemek masası, sandalye’den oluşuyor. Kampanya fiyatı ile bu yemek odası takımını alabilirsiniz.

 

Perla Yemek Odası Takımı

Şıklığı ve country rahatlığını yemek odanıza getiriyor. Perla yemek odası takımı, vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, yemek masası ve sandalyeden meydana geliyor. Bu yemek masasını İstikbal’in yaptığı kampanya sayesinde daha ucuza alabilirsiniz.

 

Side Yemek Odası Takımı

 

İstikbal Siena Yemek Odası Takımı

Siena Yemek Odası Takımı
Siena yemek odasında kullanılan malzemeler oldukça şık ve zarif bir görünüm katıyor. Ayrıca ünitelerde yer alan yüksek ayaklar sayesinde temizlik konusunda oldukça artı sağlıyor. Bu modeli kampanyalı fiyatlı ile alabilirsiniz.

 

İstikbal Kayra Yemek Odası Takımı

Kayra Yemek Odası Takımı
Led aydınlatmalarıyla yemeklerinizi aydınlatan Kayra yemek odası takımı tasarımı ile adeta gözlerinizi alıyor. Kayra yemek odası takımı şıklığı, zarifliği ve renkleri ile odanıza ayrı bir hava katıyor. Bu güzel yemek odası takımını indirimli fiyatına alabilirsiniz.

 

İstikbal Caprice Yemek Odası Takımı

Caprice Yemek Odası Takımı
Caprice yemek odası takımı son derece şık ve modern bir tasarıma sahip. Kırık beyaz ve ceviz tonlarının kullanıldığı yemek odası takımı görselliği ile adeta yemeğinize tat katacak. Bu muhteşem modeli indirimli fiyatına daha ucuza alabilirsiniz.

 

BELLONA YEMEK ODASI KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

Fotoğraf galerisini incelediğinizde bu özelliğinin yemek odası modelleri için de geçerli olduğunu göreceksiniz. Renk seçimi en başta gelen kıstaslardan birisi. Yemek odalarında ise en beğenilen renk tonları beyaz ve krem rengi.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte İstikbal 2022 yemek odası takımları ile alakalı olarak en yeni örnekleri inceledik ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalıştık. Kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizde bu anlamda en iyi örnekleri sunan ve kaliteyi sizler ile buluşturan İstikbal, zamana bağlı olarak trendleri takip ediyor. İstikbal yemek odası takımı fiyatları ile alakalı olarak genel fiyatlar sürekli olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı bu anlamda bilgi sahibi olmanız sizler için önem arz eden diğer bir detay diyebiliriz. İstikbal, yeni dönem modellerini de daha şimdiden tasarlamaya ve resmi internet sitesi üzerinden bizlere sunmaya başladı. Büyük bir ayrıcalık olduğunu da söyleyebiliriz aslında.

Yemek odaları ile alakalı olarak aşağıdaki resim galerimiz içerisinde en iyi örnekleri sizler için derledik ve fikir sahibi olabilmeniz için mümkün olan en iyi seçenekleri sizlere sunduk. Sunduğumuz seçeneklerin kısa bir zaman içerisinde ulaştığı kitle, markaların satış rakamları açısından da önem arz eden bir detay olduğundan dolayı siz değerli okuyucularımızın bizlere ulaşması sayesinde daha kaliteli içerikler oluşturmak ve sizlere yönelik güncel içerikleri daha hızlı bir şekilde paylaşabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu anlamda sitemizi sürekli takip etmeye devam edin.

İstikbal kalite ve göze hitap eden şık tasarımıyla varlığını yemek odanızda da hissettirecek. Klasik, modern gibi her şekilde dizayn edilmiş dekorasyonlara ve zevkinize fazlasıyla uyum sağlayacak olan İstikbal yemek odası takımları sizin ve sevdiklerinizin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Eğer misafirlerinizi konforlu ve göze hitap edecek şekilde ağırlamak, gündelik akşam yemeklerini özel bir hale dönüştürmek istiyorsanız hemen İstikbal modellerine göz gezdirmelisiniz.

Bildiğimiz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde özellikle dekorasyon anlamında da harika ötesi seçenekler sunuluyor. Hal böyle olunca insanlar, özellikle misafirler için mükemmel ötesi hayaller ile birlikte önemli seçenekler sunulmaya da devam ediyor. Yemek odası dekorasyonu ile alakalı olarak mobilya seçimlerimiz harika seçenekler sunuyor. Bununla birlikte üreticilerin de yaratıcı seçenekler üzerine yönelmesi ve IKEA gibi marketlerin bu anlamda hazır seçenekler sunması da ayrıca iyi seçenekler sunuyor. Zamana bağlı olarak birkaç sene içerisinde şaşıracağımız modeller de ortaya çıkabilir.

İstikbal yemek odaları genel olarak sektörü en önde koşturan unsurlardan birisi olarak dikkat çeker. İstikbal mağazalarını ziyaret ettiğiniz zaman her ne olursa olsun birbiri ile renk ve desen anlamında sunduğu kombinler ayrıca ilgi çekici. Günümüzde dekorasyon unsurunun en önemli unsurlarından birisi olarak renk kombinleri ve yemek odasının duvar renkleri ile uyuşacak mobilya tasarımları üzerine yoğunlaşmak olacak. Dekoratörler, internet üzerindeki verileri bizlere sunduklarında bu konu ile alakalı olarak her zaman renk seçeneklerini kombin etmemiz gerektiğini söylüyor. Son birkaç sene içerisinde dekorasyon sınıfında zıt renklerin mükemmel uyuşması da uzmanlar tarafından sürekli internet üzerinde belirtilen unsurlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor.

İstikbal yemek odası fiyat listesi ile alakalı olarak resmi internet sitesi içerisinde sunulan liste üzerinde KDV dahil fiyatlar eklenmektedir. Aynı zamanda mağazaları ziyaret ettiğiniz takdirde indirimli fiyatlardan da yararlanabilme şansına sahip olabileceksiniz. İstikbal, Türkiye’nin bu anlamda öncü firmalarından birisi olduğundan dolayı bayanların dekorasyon anlamında da ilk ve en önemli tercihlerinden birisi olmuştur. Yukarıdaki resimleri incelediğiniz zaman 2022 İstikbal yemek odası modelleri ile alakalı olarak görsel anlamda fikir sahibi olabilecek, yemek odanızı değiştirme gibi bir fikriniz var ise kısa zaman içerisinde kendi zevkleriniz doğrultusunda dekorasyonu yapabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için konularımız altından bizlere yorumlarınızı ulaştırabilirsiniz.

İstikbal Yemek Masası Modelleri 2022

Her bütçeye uyum sağlayacak zengin çeşitlilikteki İstikbal Yemek odalarından işte birkaçı;

Resimde gördüğünüz yemek odası takımı sadeliğin zarafetini simgeleyen şık bir seçenek. Masa açılıp kapanabilir özelliğiyle istenildiği zaman geniş veya dar olabilmektedir.Vitrinindeki led aydınlatmalarla görsel açıdan evinizi şıklığın doruklarına çıkarmaktadır. Bu yemek odası ise evine ayrı bir ciddiyet katmak isteyenlere özel…Üstelik şıklık ve zerafetle uyumunu göstererek! Yine zengin bir içeriğe sahip İstikbal yemek odası takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

 

Bu takım ise büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, compact tv ünitesi, kitabeli masa, 6’lı sandalyeden oluşuyor. Oldukça zengin içeriğe sahip bu sete sahip olmak ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz.Üstelik masa açılıp kapanabilir olmakla birlikte vitrin ve gümüşlüklerde aydınlatmalar mevcut.

 

İstikbal’de bunlar sadece seçeneklerin birkaçı olmakla birlikte birçok seçenek mevcut. Seçmekte zorlanacak olmanız ise belki de tek dezavantajı. Çünkü bütün modeller çok hoşunuza gidecek. Evinize şıklık, zerafet yahut gösteriş katmak istiyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Hem de aradığınız bütçeye göre! Hadi İstikbal’e!

Güncel kampanyalar için online fiyatları takip ediniz.

Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayınız

Enza Mobilya Yemek Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

 Resimleri tam boy görebilmek için lütfen galeriye tıklayın.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın