Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

3.762 views

Bir ev içinde önemli bazı eşyalar vardır. Bunlar çoğu zaman o kadar küçük olur ki çoğu kimse tarafından fark edilmez. Hatta bu eşyaların varlığının da bir anlamı olmaz ki yokluğu veya eksikliğini hemen fark edilir. İşte bu ürünler bir bakımdan dekor ürünü sayılırken diğer yandan pratik birer eşya görevi görmektedir. Bunlardan kısaca bahsedelim. Örneğin banyodaki en küçük ve gereksiz olduğunu düşündüğümüz şey bir kaptır. Diş fırçası, diş macunu gibi ürünleri yerleştirdiğimiz kupa tarzı bu kapların eksikliği hemen fark edilir ancak varlığında ise pek değeri olduğu düşünülmez yada mutfak. Mutfakta bu tarz bir eşya olarak bıçağı örnek verebiliriz. Bıçaklar varlığında pek değerli sayılmaz ama doğranacak bir şey varsa orada bıçak olmak zorundadır aksi halde işlem yapılamaz.

İşte tüm bunlara benzer şekilde bir üründe salonda veya oturma odasında vardır ve bu ürün de sehpadır. Sehpalar her ne kadar sadece dekor ürünüymüş gibi görünse de aslında pratik kullanımlar için son derece uygundur ve birçok durumda kullanılır. Bunlardan bazılarını örnek verelim. Sehpalar misafirler geldiğinde çay, meyve, çerez gibi yiyecekler tüketilirken hayati öneme sahiptir. Laptop kullanımında, ders çalışmalarında, hatta el işi yapımında dahi kullanılmaktadır. Bir evde sehpa yok ise bu hemen fak edilmektedir. Bizde sehpa almayı düşünen kişiler için hazırladığımız bu yazıda Kelebek Mobilya sehpalarını ele aldık.

Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

3’lü Yuvarlak Zigon Sehpa (Doğal Ceviz)
3.015 TL  (01.09.2022)

 

QUEEN Orta Sehpa
1.325 TL  (01.09.2022)

 

Redoro Orta Sehpa (Dikdörtgen)
1.460 TL  (01.09.2022)

 

Redoro Orta Sehpa (Kare)
1.935 TL  (01.09.2022)

 

Monema Orta sehpa Dikdörtgen
4.070 TL  (01.09.2022)

 

LİZBON Kare Orta Sehpa
1.645 TL  (01.09.2022)

 

Lizbon Yan Sehpa

1.575 TL  (01.09.2022)

 

Kelebek mobilya sehpa modelleri Zigon beyaz sehpa modeli

3.015 TL  (01.09.2022)

Farklı bir tasarıma sahip olan bu sehpa modeli de 3 farklı boyda sehpadan oluşmaktadır. Ürün oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ürün genellikle misafirlere sunulan çerez, meyve, çay gibi ikramların servisinde kullanılabilir. Ürünün üretildiği ahşap oldukça dayanıklıdır ve bu anlamda uzun yıllar boyunca kullanabilir.

 

Kelebek mobilya sehpa çeşitleri Zigon sehpa modeli

Oldukça klasik bir tasarıma sahip olan bu model evinizde güzel bir aksesuar haline gelecektir. Gerek kullanım açısından gerek renk açısından gerekse sağlamlık açısından oldukça iyi bir ürün olan Zigon sizler için iyi bir tercih olacaktır. Renkleri ile uyumlu koltuk takımınızla beraber rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça sağlam olan bu ürünün yapımında kaliteli ahşap kullanılmıştır bu anlamda oldukça uzun süre kullanıma uygundur. Ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Hafif ıslak veya az deterjanlı bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz.

 

Kelebek mobilya sehpa çeşitleri Zigon 2 sehpa modeli

Ürün oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Evinde modern bir tasarıma ihtiyaç duyanlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle rengi ile dikkat çeken model 3 sehpadan oluşmaktadır. ürünün farklı tasarımı zevkle tasarlanmıştır ve uygun mobilyalar ile güzel bir takım olacaktır. Ürün sağlam ahşaptan üretildiği için uzun ömürlüdür ve bu bakımdan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ürünün temizliği de oldukça basittir nemli bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. Şimdiden güle güle kullanın deriz.

 

Kelebek mobilya sehpa modelleri

Ürün oldukça sade ve klasik bir tasarıma sahip olan model tek parçadan oluşmaktadır. Ürünün tasarımındaki incelik yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Daha çok dekor ürünleri ile uyum sağlayan bu sehpa modeli üzerinde bir vazo veya süs eşyası yerleştirilebilir ve hoş bir görünüm kazandırılabilir

 

Kelebek  Zigon sehpa modeli

Ürünün farklı tasarımı oldukça dikkat çekmektedir. Modern bir tasarıma sahip olan bu model demir yapısı ile dikkat çekmektedir. Oldukça pratik olan bu model yaşam alanınıza oldukça fazla yakışacaktır.

 

Çekmeceli Orta Sehpa

 

Cara Orta Sehpa

 

İpek Mobilya Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın