Zigon sehpa modelleri

2.724 views

Evlerin en önemli parçalarından birisi olan sehpalar, yakın bir zaman dilimi içerisinde yeni tasarımlar ile desteklenmiş ve ortaya kullanışlılık anlamında da mükemmel ötesi seçenekler çıkarılmıştır.  Sehpalar evlerin tam ortasına konumlanarak, üzerine süs eşyaları, çiçekler, çay, kahve gibi günlük kullanılan aletlerin konulduğu şık, estetik bir aksesuardır. Zigon sehpalar iç içe geçerek yer tasarrufu sağlar. İstenildiği vakit, yerinden çıkarılarak kullanılır. Ahşap sehpalar, metal sehpalar, katlanır, ferforje sehpalar gibi onlarca çeşit sehpa modelleri mevcuttur. Evinize en uygun sehpa modelleri için Koçtaş, Tekzen, İkea gibi mobilya mağazalarını ya da Masko, Modoko, Ankara siteler gibi mobilya merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu ürünler her evin salon ve oturma odasında sizin için bir ihtiyaç olan mobilya ürünlerindendir. Üstelik oldukça kullanışlı olması da size sağladığı bir avantajdır.Kullanmadığınız zamanlarda adeta koltuk tarafında süs sehpası olarak kullanılırken, misafirleriniz geldiğinde ise onlara ikramda bulunurken dikkatlerini çeken en göz alıcı şey haline dönüşüyor.Herhangi bir zamanda her an ihtiyacınız olan Zigon sehpa modellerin en zarif haliyle sahip olmak istiyorsanız inceleyeceğiniz ilk seri 2020 yeşil renkli sehpa modelleri olacaktır. 2020 yılıyla birlikte aramıza katılan yepyeni zigon sehpa modelleri bir önceki yıllardan çok farklı bir görünüm sergiliyor.Üstelik sadece görünüm açısından değil, birçok açıdan size avantaj sağlıyor. Örneğin; tasarım farklılıkları ve modern bir görünüş sağladığı için hem modern ev dekorasyonunuza katkıda bulunmuş oluyorsunuz hem de kendi tarzınızı en iyi şekilde ortaya koyuyorsunuz.Görsel zenginlik ve zariflik açısından bu Zigon sehpa modelleri sizi son derece tatmin etmeyi başarsa da bir diğer dikkat etmeniz gereken şey kullanışlı olmasıdır. Her sene beklentileri daha iyi bir şekilde karşılamaya çalışan mobilya mağazaları kırmızı ve mavi renkli zigon sehpa modellerinde kullanışlılık ve pratiklik açısından da size iyi seçenekler sunmaya devam ediyor. 2020 yılında sizin de göreceğiniz gibi birçok farklı modellere rastlayacaksınız.Fiyat konusunda pek bir değişiklik olduğunu söyleyemeyiz. Standart fiyatlara sahip olup, ancak modelden modele değişen beyaz renkli lake zigon sehpa modelleri en şık halleriyle sizi bekliyor.Kaliteyi gözardı etmediğiniz sürece uzun  yıllar kullanabileceğiniz şık ürünlerle keyfini çıkarabilirsiniz.

L şeklinde ceviz zigon sehpa modelleri özellikle son dönemlerde bayanların evlerinde en çok tercih ettikleri modellerden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Ülkemiz genelinde sürekli büyüyen ve gelişen bir mobilya furyası söz konusu ve bunu detaylı bir şekilde ele almak, sitemizde sizleri bilgilendirmek en önemli amaçlarımızdan birisi. Sehpaların işlevselliği de görselliği kadar önemlidir.

Zigon sehpa fiyatları genel itibari ile tekli sehpa modellerine nazaran çok daha pahalıdır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi öncelikli olarak çok sayıda olması ve ikinci olarak da görsel olarak üzerine çok daha fazla düşülmesidir. Bu sayede ortaya güzel seçenekler çıkar ve sizlerde en iyi seçenekleri mümkün olan en uygun şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Zigon sehpa markaları dediğimiz zaman hemen hemen tüm mobilya markalarının bu anlamda üretim yaptığını görebilme şansına sahip olacaksınız. Salonlarınızda ya da oturma odalarınızda sehpalar olmazsa olmazlardandır. Özellikle misfirleriniz geldiği zaman içecek ikramlarının ardından önlerine koyacağınız sehpa modellerinin de mobilyalarınız ile uyumlu olması gerekir.

Salon sehpası modelleri arayışı içerisinde olan bayanların genel olarak üzerine düştüğü başlıca modellerden birisi olarak bu takımlar gösterilir. Özellikle kullanışlılık açısından diğer modellere nazaran çok daha iyi seçenekleri sizlere sunan bu modeller, sağlamlık açısından da iyi bir tercihtir. Az yer kaplaması, çıklığı ve daha işlevsel olması vs..

Kaliteli markalardan ürün aldığınız takdirde çok uzunca bir süre kesinlikle sorun yaşamadan bu sehpa modellerini kullanabilme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın. Yukarıdaki resim galerimizi inceleyerek yeni dönem zigon sehpa modelleri ile alakalı olarak fikir sahibi olabilir ve evleriniz için en uygun modelleri tanıyabilmek için resimleri kullanabilirsiniz.

Bu yıl ürünlerin fiyatları genellikle 150 liradan başlayıp 1500 liraya kadan çıkmaktadır. Ucuz zigon sehpa modelleri daha çok sunta tarzı modellerden yapılmaktadır. Boyalı-cilalı klasik zigon sehpa modelleri ise yüksek fiyatlıdır.

Eğer siz modern zigon sehpa modelleri bakıyorsanız şanslısınız demektir. Çünkü bu ürünlerin fiyatları genel olarak daha ucuz fiyatlıdır. Klasik zigon sehpa fiyatları genellikle 1000-1500 tl aralığındadır. İşçilik ve modele göre değişim gösterir.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın