Modern çekmeceli sehpa modelleri ve fiyatları

1.862 views

2020Çekmeceli sehpa takımları ve fiyatları konulu yazımıza hoşgeldiniz. Herkes aldığı mobilya ürününün kullanışlı ve pratik olmasını ister.Bunu istemek onlara fazladan yer tasarrufu kazandırır hem de dekoratif bir görünüm… Özellikle yeni model ürünlerde kullanışlılığın arttığını görüyoruz.Biz ise bu yazımızda yine size oldukça kullanışlı bir mobilya ürününü tanıtmak istiyoruz.Evinizin her alanında kullandığınız sehpa modellerinin çekmeceli modellerini evinizde kullanmanın iyi bir fikir olabileceğini düşünüyorsanız, yazımızı sonuna kadar okumaya devam edebilirsiniz.

Böylece sehpalarınızı her türlü ıvır zıvır eşyalarınızı saklamak da içinde kullanabileceksiniz.Fiyat açısından farkedeceğini düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz.Normal sehpalara göre fiyat olarak neredeyse aynı olan bu çekmeceli sehpa modellerinin sizin için hiçbir dezavantajı bulunmuyor.

Çekmeceli telefon sehpası

Bu tarz ürünler salon ve oturma odası gibi mekanların en kullanışlı mobilyalarıdır. Misafir geldiğinde en önemli mobilyalardan biri olan zigon sehpa takımları diğer zamanlar da aksesuar olarak odalarınızda yerini alır. Antre dekorasyonu yapmak isteyenler içinde ideal bir mobilyadır. Anahtar, çakmak, sigara, gözlük gibi fibi ufak tefek ürünleri koymak için oldukça çık bir tasarıma sahiptirler. Her ne kadar isimleri telefon sehpası olarak geçse de, son yıllarda evlerde sahip telefon kalmadığı için bir aksesuar ürünü olarak kullanılır. Ama isimleri hala telefon sehpası olarak geçer.

Çekmeceli sehpa modelleri ve fiyatları

Yukarıdaki galeride modern çekmeceli sehpa modelleri bulunuyor.

Çekmeceli sehpa modellerini incelerken sadece tek bir modele yoğunlaşmak yanlış olacaktır.Modern ve klasik alanlarda tüm sehpa modellerinin çekmeceleri modelleri bulunurken,en çok tercih edilen çekmeceli modeller oluyor.Ancak tarzının ne olduğundan önce bu sehpa modellerini incelerken kullanım alanına bakmalısınız.Eğer hangisine ihtiyacınız varsa onun modellerini incelemeniz size daha faydalı olacaktır.Örneğin; orta sehpa modeli olarak bilinen sehpa modellerinin çekmeceli modellerine pek rastlayamazsınız.Genel olarak cam halinde bulunan bu sehpalarda özellikle son yılda çekmeceli modelleri az da olsa görmeye başladık.Eğer orta sehpa modelinizin çekmeceli olmasını istiyorsanız, mobilya mağazalarında kendinize uygun olanını bulabilirsiniz.Çekmecelerin en çok kullanıldığı bir diğer sehpa modeli ise, misafirlere sunulan ve büyükten küçüğe doğru olan sehpalar oluyor.Misafirlere sunulmadığı zamanlar adeta komodin görevi gören bu sehpalar oldukça kullanışlı bir görünüm sergiliyor.

Çekmeceli modern sehpalar daha çok zigon takımı olarak satılıyor. Bunun sebebi hem şık bir aksesuar ve hem de kullanışlı bir mobilya olmasıdır. 2020 yılında renki ve farklı sehpa tasarımları oldukça dikkat çekici görünüyor.

İpek Mobilya Orta Sehpa Modelleri Lexus orta sehpanın fiyatı 538,80 TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan bu model evinde modern mobilya isteyen kişilerce tercih edilmektedir. Farklı tasarımı sayesinde evinde değişik ürünler arzulayan kişilerin beğendiği ve güven içinde kullandığı Lexus orta sehpa gerçekten hoş bir tasarıma sahiptir. İki farklı rengin kullanıldığı tasarım ayı zamanda oldukça pratiktir. Geniş çekmeceli bölüm etrafta bulunan küçük eşyalarınız için saklama alanı olarak kullanılabilir.

Sehpa satışı yapan firmalar: Koçtaş, Teksen, Evidea, N11, Vivense, Bauhaus, Bellona, İstikbal, Enza Home. Tabii bu firmaların tamamı çekmeceli zigon sehpa modeli satmadığı gibi, sadece internet üzerinden satış yapan firmalar da var. Örnek verecek olursa n11 gibi e ticaret sitesinden sehpa almak isterseniz ürünü gidip görme imkanınız yok.

Stripe TV Ünitesi 605 TL
Akritas koyu ve kumtaşı kombinasyonu
Kullanım alternatifi oluşturacak şekilde, kapaklı iki üst modül ve çekmeceli alt modül
Alt modülde ve orta sehpada metalik kulplarla desteklenen tasarım
Teleskobik raylar
Biri hareketli iki parçadan oluşan ve sağ-sol yön alternatifi yaratılabilen TV Ünitesi alt modülü
Orta sehpadaki çekmece ile depolama alanı

Çekmeceli zigon sehpa modelleri genellikle 200 tl’den başlamaktadır. Ürünün kalitesi ve malzemesine göre fiyat 1000 liraya kadar çıkmaktadır. Klasik ve oymalı zigon sehpa takımları 2500 TL’dir. Bu fiyatlarda KDV dahil değildir. Tekzen ve Koçtaç gibi bir firmalar zaman zaman yaptığı sehpa kampanyalarında fiyatları düşürürler. Ucuz sehpa almak istiyenler bu indiirmlerden faydalanabilir.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın