Ikea mobilya tv üniteleri ve fiyatları

3.136 views

2020 İkea TV üniteleri konumuzla yeniden karşınızdayız.

Tv’niz için en dekoratif tv ünitesini seçmek istiyorsanız İkea sizin için en doğru tercih olacaktır.Hem kullanışlılığıyla hem de dekoratif görünümüyle rakipleri arasında gözde olan İkea’da zaten geniş olan ürün yelpazesine 2020 yılıyla birlikte yenileri eklendi.Her beklentiyi ve her zevki karşılayacak düzeyde olan tv üniteleri modellerinden birini seçebilir,en yeni ve en modern tv ünitesini kullanmanın keyfini gururla yaşayabilirsiniz.

BRIMNES tv ünitesi, beyaz 1.947₺ (Resimdeki model farklı bir tasarımdır)

Muhteşem dekorasyona sahip olmanın en önemli kriteri her mobilya ürününe aynı özeni göstermektir.Hele ki bu tv ünitesi gibi önemli bir yerde duruyor ve en önemli mobilya ürünün tamamlayıcı niteliğini taşıyorsa iki kat özenmeniz gerekir.Dekoratif görünümünün yanı sıra kalitesine de elbette ki önem vermeniz gerekir.En kaliteli  tv ünitesine ise bugüne kadar müşteri memnuniyeti ile kalitesini tescilletmiş olan İkea‘da ulaşabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 5887 TL

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatların güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

Bu model duvarı monteli televizyon ünitesi modellerindendir. Diğer modellere nazaran daha az yer kaplar. Fiyat bakımından da oldukça uygundur. 1302 TL olan ünite aynı zamanda kitaplık olarak da kullanıma sunuluyor. Kapaklı kısımları ister dolap ister kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz ürün 2017 yılına ait üründür ve satışı 1302 TL’den devam etmektedir. Fakat aşağıda sıraladığımız ürünlerin satışı devam etmiyor olabilir.

Ağaç görünümlü masif bir üründür. 2020 fiyatı 799 TL’dir. 

Eğer TV Sehpasına çok para harcamak istemiyorsanız ve aynı zamanda da görsellik bakımından güzel bir ürün almak istiyorsanız, tam aradığınız model bu olsa gerek. Bize soracak olursanız, suntadan yapılmış ve evde koca yeri işgal eden basit bir TV ünitesi almaktansa bu şekilde görsel yönü ağır basan ve uygun fiyatlı bir  almak daha mantıklı olacaktır.

2019 tv ünitesi modellerinde genel olarak kullanılan modellerde çoğunlukla çok amaçlı kullanılan tv ünitelerini görüyoruz. Bu tv üniteleri aynı zamanda kitaplık,vitrin gibi kullanılabiliyor.Yani bir yerine tv’nizi koyarken diğer yerlerine fotoğraf çerçevenizi, vazolarınızı, kitaplık bölümüne ise kitaplarınızı koyuyorsunuz.Bu modellerden başka bir figürü yansıtanlarda var.Bu kadar dekoratif ve tasarımına özenilmiş tv ünitelerinde fiyat tabiki doğal olarak artış gösteriyor.Fakat görünüme göre çok da uçuk olduğu söylenemez.

Daha uygun fiyatlı tv üniteleri de yine 2020 modellerinde yer alıyor.Hem renkli hem de sade olan tv üniteleri uygun fiyatı olmasına rağmen dekoratif bir görünüm sağlıyor.Hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizin beklentinize bırakılıyor. Aşağıda sizin için derlediğimiz ikea televizyon üniteleri görselleri güncel olmayabilir. Firmayı ziyaret ederek güncel ürünleri görebilirsiniz.

İkea Mobilya Televizyon ünitesi modelleri

TV ünitesi deyince akla ilk gelen modeller her zaman ki gibi yine ikea da. Binlerce model ile karşımıza çıkan ikea, sadece mobilyalarda değil ev aksesuarlarında da adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle bu senenin başında başlattığı kampanyalar ve yaygın reklam ağı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Firmanın çıkarmış olduğu mobilya modelleri, geçen seneye nazaran daha bir gösterişli hal almış durumda. Genç ve yeni tasarımcıların elinden çıkan bu modeller, farklı zevklere sahip olan insanları tek bir noktada birleştirmeyi başarıyor. Genç ama tasarımcılık konusunda uzmanlaşmış olan yetenekler, bu yaratıcılıklarını konuşturmuş ve ortaya çok şık ve aynı zamanda sadelik sevenler içinse dup duru modeller ortaya çıkartmışlar.

BESTA/SELSVIKENtv ünitesi, beyaz300x20/40×211 cm: 3640 TL

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın